Омбре на темне волосся: 12 красивих ідей фарбування (фото)

Омбре на темне волосся: 12 красивих ідей фарбування (фото)

Сумні однотонні фарбування давно не в моді, і поки що не прагнуть до неї повертатися. Зате дуже актуальні красиві переходи та градієнти. На них і заснована техніка омбре, яка так привабливо виглядає саме на темному волоссі!

1. Омбре з розтяжкою

Саме це фарбування найчастіше мають на увазі, коли говорять про омбр, і класика не втрачає актуальності. Головне, щоб перехід від темного до світлого був максимально плавним та розмитим.

Омбре з розтяжкою на темне волосся

2. Омбре з чітким кордоном

Ця техніка відрізняється від класичної різкішою і вираженою лінією переходу. А ось відтінки використовуються будь-які – і контрастні, і суміжні. За тим же принципом створюють модний ефект відрослих коренів.

Омбре з чітким кордоном на темне волосся

3.Черепахове омбре

Це складна техніка переходів із великою кількістю відтінків. Використовується вся гама черепахового панцира – від золотисто-медових та попелясто-бежевих до шоколадних, кавових та горіхових.

Черепахове омбре на темне волосся

4. Контурне омбре

Набирає популярності варіант, коли у світлий забарвлюються не тільки кінці, а й пасма навколо обличчя. Ця техніка дозволяє візуально скоригувати та гармонізувати риси, як контуринг у макіяжі.

Контурне омбре на темне волосся

5. Омбре для брюнеток

Чорне волосся не хочеться перепалювати сильним освітленням, але можеш зробити менш контрастну розтяжку. Наприклад, у кавових, горіхових або коньячних відтінках.

Омбре для брюнеток на темне волосся

6. Омбре із брондуванням

На відміну від блонду, бронд передбачає використання світліших, але наближених до природних відтінків. Виходить дуже м’який, приємний та натуральний ефект.

Омбре з брондуванням на темне волосся

7. Натуральне омбре

За своєю сутністю натуральне омбре близько до омбри з брондуванням, але тут підбираються ще більш суміжні відтінки. На перший погляд і недосвідченим оком перехід можна взагалі не помітити, але волосся виглядає набагато живішим і красивішим.

Натуральне омбре на темне волосся