Стрижка шапочка на коротке волосся – 10 красивих і модних ідей (фото)

ТОП-10 красивих ідей стрижки шапочка на коротке волосся

Стрижка шапочка виглядає дуже мило і акуратно на короткому волоссі. Ця зачіска вщент розбиває стереотип про те, що жіночно можуть виглядати лише довгі локони. Лови десятку різноманітних варіантів цієї стрижки, які вигідно підкреслять твої найчарівніші риси!

1. Класична шапочка

Така зачіска підходить практично всім модницям. З обережністю до неї варто ставитись тільки жінкам з круглою формою обличчя. Довжина волосся по всьому периметру голови, включаючи чубчик, однакова і симетрична, тому переважають плавні лінії, що надають образу жіночності та м’якості.

Класична стрижка шапочка на коротке волосся

2. Шапочка з короткою чубчиком

Цей варіант створений для любительок екстраординарних та рідкісних стилів. Найкраще підходить худорлявим дівчатам, які віддають перевагу драйву та атмосфері панк-року.

Стрижка шапочка з короткою чубчиком на коротке волосся

3. Шапочка з косою чубчиком

Важливо, щоб довжина чубчика не виходила за межі всієї композиції. Тим не менш, такий варіант виглядає дуже свіжо і практично, так як не вимагає укладання. Допускається крапля недбалості, тому немає потреби випрямляти чи пригладжувати волосся.

Стрижка шапочка з косою чубчиком на коротке волосся

4. Плавний перехід

У цьому випадку шапочка є не коло, а скоріше овал. Передні пасма вирівнюються по довжині чубчика і плавно переходять до нижньої точки потилиці. Незважаючи на таку структуру, задню частину зачіски також закруглюють. Це створює приємну оку симетрію, але водночас вимагає відвідування перукаря – щонайменше раз на півтора місяці.

Плавний перехід - Стрижка шапочка на коротке волосся

5. Асиметрична шапочка

Як правило, це стосується чубчика або проділу.Це чудова зачіска, яка допомагає вигідно змістити акценти, приховати недоліки. Крім того, володарки асиметричної шапочки отримують бонус у вигляді ігрового, загадкового та трохи химерного зовнішнього вигляду.

Стрижка асиметрична шапочка на коротке волосся

6. Багатошаровість

Різні рівні стрижки дарують природний обсяг. Віддай перевагу цьому варіанту, якщо ти любиш пишні короткі зачіски, але не хочеш витрачати час на їхнє укладання.

Багатошаровість - Стрижка шапочка на коротке волосся

7. Шапочка-боб

Головна відмінність від класичної версії – наявність подовжених пасм спереду, які м’яко обрамляють обличчя. Така стрижка підійде навіть володаркам округлих форм, тому що передні локони візуально подовжують форму обличчя і приховують припухлість щік.

Стрижка шапочка-боб на коротке волосся

8.Геометрія

Чіткі геометричні лінії зазвичай залишають або для чубчика (рівна, як під лінійку), або для потилиці (чітка лінія кінчиків, не загнутих усередину). Для більшого розмаїття та яскравості спробуй фігурновибрати нижню частину потилиці – так форми виглядатимуть більш помітними та цікавими. Це чудовий варіант для власниць круглих, овальних та серцеподібних форм обличчя.

Геометрія - Стрижка шапочка на коротке волосся

9. Шапочка на коротке кучеряве волосся

Для цієї стрижки потрібна велика кількість волосся на маківці та менша з боків. Основна складність полягає у пошуку спеціаліста, здатного виконати роботу на такій структурі пасм. Вибравши цей варіант, спробуй звернутися або до дуже хорошого перукаря, або одразу до стиліста.

Стрижка шапочка на коротке кучеряве волосся

10. Шапочка на ніжці

Найкраще стрижка виглядає на овальнолицьих модницях. У той же час підходить і для ділових кар’єристок, активних дівчат чи практичних дам. Як експеримент спробуй пограти з кольором волосся, положенням проділу і укладанням набік або назад.

Стрижка шапочка на ніжці на коротке волосся