Стрижка шапочка на коротке волосся – 10 красивих і модних ідей (фото)

ТОП-10 красивих ідей стрижки шапочка на коротке волосся

Стрижка шапочка виглядає дуже мило і акуратно на короткому волоссі. Ця зачіска вщент розбиває стереотип про те, що жіночно можуть виглядати лише довгі локони. Лови десятку різноманітних варіантів цієї стрижки, які вигідно підкреслять твої найчарівніші риси!

1. Класична шапочка

Така зачіска підходить практично всім модницям. З обережністю до неї варто ставитись тільки жінкам з круглою формою обличчя. Довжина волосся по всьому периметру голови, включаючи чубчик, однакова і симетрична, тому переважають плавні лінії, що надають образу жіночності та м’якості.

Класична стрижка шапочка на коротке волосся

2. Шапочка з короткою чубчиком

Цей варіант створений для любительок екстраординарних та рідкісних стилів. Найкраще підходить худорлявим дівчатам, які віддають перевагу драйву та атмосфері панк-року.

Стрижка шапочка з короткою чубчиком на коротке волосся

3. Шапочка з косою чубчиком

Важливо, щоб довжина чубчика не виходила за межі всієї композиції. Тим не менш, такий варіант виглядає дуже свіжо і практично, так як не вимагає укладання. Допускається крапля недбалості, тому немає потреби випрямляти чи пригладжувати волосся.

Стрижка шапочка з косою чубчиком на коротке волосся

4. Плавний перехід

У цьому випадку шапочка є не коло, а скоріше овал. Передні пасма вирівнюються по довжині чубчика і плавно переходять до нижньої точки потилиці. Незважаючи на таку структуру, задню частину зачіски також закруглюють. Це створює приємну оку симетрію, але водночас вимагає відвідування перукаря – щонайменше раз на півтора місяці.

Плавний перехід - Стрижка шапочка на коротке волосся

5. Асиметрична шапочка

Як правило, це стосується чубчика або проділу.Це чудова зачіска, яка допомагає вигідно змістити акценти, приховати недоліки. Крім того, володарки асиметричної шапочки отримують бонус у вигляді ігрового, загадкового та трохи химерного зовнішнього вигляду.

Стрижка асиметрична шапочка на коротке волосся