Лазерна епіляція – все про процедуру, як робиться і як підготуватися

Лазерна епіляція: все про процедуру, як робиться і як підготуватися

До літа залишилося всього нічого, і знову настала зоряна година лазерної епіляції. Багато салонів пропонують знижки та вигідні спецпропозиції, які виглядають дуже привабливо. Але спочатку давай докладно розберемося в особливостях процедури, різних видах лазерів, протипоказання та тонкощі догляду!

Кому підходить лазерна епіляція?

Головне обмеження під час проведення – відповідний кольоротип. Найкраще лазер працює на світлій шкірі з темним волоссям хоча б середньої жорсткості. В інших випадках краще спочатку проконсультуватися з майстром.

Кому підходить лазерна епіляція?

Як це працює?

Колись у сімдесятих фізик Теодор Майман випадково підставив руку під лазерне світло, а згодом помітив, що волосся на цій ділянці не відросло. І ось незабаром був запатентований перший рубіновий лазер. Зараз його вже змінили більш сучасні та безболісні моделі.

На ділянку шкіри прямує промінь із певною довжиною хвилі.Спалах лазера руйнує не тільки волосся, а й усю волосяну цибулину, через що вона перестає рости. Процедура проводиться курсом, який закріплює ефект і заодно впливає на волоски у різних фазах зростання.

Як проводиться процедура?

Загалом тут все гранично просто і зрозуміло. Ти приходиш до кабінету, оголюєш потрібні ділянки та лягаєш на кушетку, а далі майстер усе зробить сам. Залежно від типу лазера, може наноситися гель, що охолоджує. Потім спеціаліст водить насадкою по цій ділянці і в кінці обробляє загоюючим засобом.

На одну ділянку йде приблизно від 10 до 30 хвилин. Наприклад, на обидві ноги потрібно повністю 30-40 хвилин, а на пахви – до 10. Деякі насадки дозволяють прискорити процес, залежно від площі робочої зони.