Модні жіночі стрижки на довге волосся (фото)

Модні жіночі стрижки на довге волосся (фото)

Власниці розкішних пасм точно знають, як складно підібрати ідеальну модну стрижку. Потрібно подбати про зовнішній вигляд і якість волосся, а ще заздалегідь розібратися з нюансами укладання. Ми хочемо полегшити тобі завдання, тому вже підготували добірку трендів року на довге волосся!

1. Стрижка з прямою чубчиком

Справжній тренд цього року – всі можливі варіації чубчика, починаючи з прямої класики. Тепер вона трохи подовжена, густа та дуже об’ємна.

Стрижка з прямою чубчиком - Модні жіночі стрижки на довге волосся

2. Чубчик з боків

Бічні подовжені пасма – ще одне традиційне рішення, і така чубчик у різні боки виглядає дуже ефектно. Вона надає образу якусь загадковість і романтичність одночасно.

Човка з боків - Модні жіночі стрижки на довге волосся

3. Стрижка з укороченою чубчиком

Стильно та молодіжно виглядають укорочені чубчики, особливо – у поєднанні з кольоровим фарбуванням. Це варіант стрижки для найсміливіших дівчат, які не бояться експериментів!

Стрижка з укороченою чубчиком - Модні жіночі стрижки на довге волосся

4. Лісеня

Довге волосся не обходиться без традиційної драбинки, адже це один із найбезпрограшніших варіантів. Така стрижка надає обсяг тим, кому складно впоратися з тонким неслухняним волоссям.

Лісенка - Модні жіночі стрижки на довге волосся

5. Каскад

Легкий та повітряний каскад виглядає ніжно та романтично на довгому волоссі. Він більш текстурований, з явно вираженими переходами і пасмами, що виділяються.

Каскад - Модні жіночі стрижки на довге волосся

6. Текстуровані пасма

Стрижки пасмами ідеально підходять для того, щоб структурувати волосся. За допомогою укладальних спреїв їх можна зробити ще більш текстурованими та підкреслити завитки.

Текстуровані пасма - Модні жіночі стрижки на довге волосся

7. Асиметрія

Якщо довге волосся виглядає надто неживо, то легка асиметрія додасть їм динаміки. А ще це хороший спосіб ненав’язливо впорядкувати хвилясте волосся!

Асиметрія - Модні жіночі стрижки на довге волосся