Татуаж очей і повік – все про процедуру, фото до і після

Татуаж очей та повік: все про процедуру (фото до і після)>

Щоденні півгодини на ранковий макіяж згодом здатні підкосити навіть затятих любительок декоративної косметики. Але що робити, якщо хочеться бути чарівною навіть серед ночі або о 6-й ранку? Татуаж очей вирішує проблему зі стрілками, а багатьом ще й із тушшю! Не доведеться поспішати по десять разів правити «хвостики», щоб вони були симетричними!

Що таке татуаж очей

Татуаж не дарма має загальний корінь із звичайним татуюванням – суть та ж сама. Тільки пігмент забивається дуже близько до поверхні шкіри, завдяки чому процедура не така болісна. Татуаж вимагає корекції набагато частіше, ніж тату, зате і виглядає природніше.

Що таке татуаж очей

Скільки тримається?

Не можна однозначно сказати, скільки триматимуться новенькі стрілки. У середньому ефект зберігається близько 1,5 років, але деякі щасливиці не потребують корекції до 5-7 років. Все залежить від якості пігменту, вибраної техніки та шкіри.

Як довго триває татуювання очей

Як вибрати колір для татуювання очей

Здається, зі стрілками все просто – візьміть чорну і не помилитеся. Але це не зовсім так, особливо якщо ви хочете отримати природний ефект. Чорний підходить тільки брюнеткам, а іноді і темнооким блондинкам. Світлооким і світловолосим дівчатам варто звернути увагу на відтінки сірого, а русявим і шатенкам – на коричневий. Іноді можна додати трохи кольору – майстер допоможе підібрати оптимальний варіант.

Як вибрати колір - татуювання очей

Вибір форми для татуювання очей

Майстри не рекомендують починати відразу з яскравих і помітних стрілок, тому що в реальному житті вони можуть швидко набриднути. Найчастіше для корекції форми очей одночасно роблять тонкі акуратні форми.

Наприклад, плавні і трохи витягнуті лінії візуально збільшують, а підняті стрілки від середини століття компенсують щільне прилягання. Вузькі очі можна розширити за допомогою стрілок, які посередині товщі, ніж по краю. Круглі – подовжені подовжені і підняті до скроні. Для повіки, що насувається, потрібна тонка стрілка між віями, яка трохи піднімається до куточка.

Вибір форми - Татуаж очей