Зачіски на середнє волосся для дівчаток – 20 простих ідей (фото)

Зачіски на середнє волосся для дівчаток: 20 простих ідей

Юні принцеси люблять красиві зачіски, адже однотипні коси та хвости швидко набридають. Тим більше, є куди більше цікавих ідей та простих, але ефектних зачісок на середнє волосся для дівчаток. Декілька з них ми зібрали в цій добірці, щоб підготувати тобі ґрунт для експериментів!

1. Гладкий хвіст у павутинці

Хвіст з прямого і густого волосся можна дуже легко «оживити», якщо обплести його своєрідною павутинкою. Для цього бери тонкі пасма з одного боку і переплітай їх у тонку рівну косу з протилежної.

Гладкий хвіст у павутинці - Зачіски на середнє волосся для дівчаток

2. Творча асиметрія

Діти люблять все незвичайне, тому асиметрична зачіска – це майже завжди шлях до успіху. Тут важливо зробити рівні проділи над кісками та під ними, а потім розділити пасма на сегменти, які переплітатимеш між собою.

Творча асиметрія - Зачіски на середнє волосся для дівчаток

3. Пухнасті хвостики

Кудряве пухнасте волосся середньої довжини можна зібрати в такі ж пухнасті високі хвостики. А щоб зачіска виглядала цікавіше, відведи чубок і бічні пасма в кіску, і прикрась великою квіткою з одного боку.

Пухнасті хвостики - Зачіски на середнє волосся для дівчаток

4. Хвіст з косичок

Якщо потрібно, щоб волосся спереду і з боків не стовпилося і не вилазило з хвоста, заплети 5-7 тонких кісок по всій голові. Щоб було акуратніше, одразу відділи пасма по горизонтальному проділу.

Хвіст з косичок - Зачіски на середнє волосся для дівчаток

5. Пучок з павутинкою

Юним танцівницям та гімнасткам ідеально підійде гладкий пучок з павутинкою спереду. Для цього спочатку по колу відділи однакові тонкі пасма, а потім розділи кожну з них навпіл і з’єднай між собою на друге коло.

Пучок з павутинкою - Зачіски на середнє волосся для дівчаток

6. Кучері з квітами

На дитячий день народження або ранок чудово підійдуть прості кучері, прикрашені ніжними квітами. Така зачіска ідеально поєднується із сукнею принцеси. Не обов’язково користуватися плойкою – достатньо заплести на ніч 5-6 кісок, а потім – розібрати волосся пальцями, не розчісуючи.

Кудряшки з квітами - Зачіски на середнє волосся для дівчаток