Зачіски на середнє волосся для дівчаток – 20 простих ідей (фото)

Зачіски на середнє волосся для дівчаток: 20 простих ідей

Юні принцеси люблять красиві зачіски, адже однотипні коси та хвости швидко набридають. Тим більше, є куди більше цікавих ідей та простих, але ефектних зачісок на середнє волосся для дівчаток. Декілька з них ми зібрали в цій добірці, щоб підготувати тобі ґрунт для експериментів!

1. Гладкий хвіст у павутинці

Хвіст з прямого і густого волосся можна дуже легко «оживити», якщо обплести його своєрідною павутинкою. Для цього бери тонкі пасма з одного боку і переплітай їх у тонку рівну косу з протилежної.

Гладкий хвіст у павутинці - Зачіски на середнє волосся для дівчаток

2. Творча асиметрія

Діти люблять все незвичайне, тому асиметрична зачіска – це майже завжди шлях до успіху. Тут важливо зробити рівні проділи над кісками та під ними, а потім розділити пасма на сегменти, які переплітатимеш між собою.

Творча асиметрія - Зачіски на середнє волосся для дівчаток

3. Пухнасті хвостики

Кудряве пухнасте волосся середньої довжини можна зібрати в такі ж пухнасті високі хвостики. А щоб зачіска виглядала цікавіше, відведи чубок і бічні пасма в кіску, і прикрась великою квіткою з одного боку.

Пухнасті хвостики - Зачіски на середнє волосся для дівчаток

4. Хвіст з косичок

Якщо потрібно, щоб волосся спереду і з боків не стовпилося і не вилазило з хвоста, заплети 5-7 тонких кісок по всій голові. Щоб було акуратніше, одразу відділи пасма по горизонтальному проділу.

Хвіст з косичок - Зачіски на середнє волосся для дівчаток

5. Пучок з павутинкою

Юним танцівницям та гімнасткам ідеально підійде гладкий пучок з павутинкою спереду. Для цього спочатку по колу відділи однакові тонкі пасма, а потім розділи кожну з них навпіл і з’єднай між собою на друге коло.

Пучок з павутинкою - Зачіски на середнє волосся для дівчаток

6. Кучері з квітами

На дитячий день народження або ранок чудово підійдуть прості кучері, прикрашені ніжними квітами. Така зачіска ідеально поєднується із сукнею принцеси. Не обов’язково користуватися плойкою – достатньо заплести на ніч 5-6 кісок, а потім – розібрати волосся пальцями, не розчісуючи.

Кудряшки з квітами - Зачіски на середнє волосся для дівчаток

7. Павутинка з косичок

Усілякі павутинки не дарма користуються такою любов’ю у мам та дочок, адже вони водночас гарні та зручні. Коли звичайні вузлики набридли, поекспериментуй із хаотичним плетінням із тонких кісок та джгутиків.

Павутинка з косичок - Зачіски на середнє волосся для дівчаток

8. Гребінець з локонів

Щоб зробити такий «дорослий» елегантний гребінець із локонів, середньої довжини цілком достатньо.Простий збери волосся нагору по рівній лінії, зафіксуйневидимками і накрути праскою великими пасмами, щоб зробити не кучерики, а скоріше пружні петлі.

Гребінець з локонів - Зачіски на середнє волосся для дівчаток

9. Зачіска із серцем

Головна особливість такої зачіски для дівчинки – це контури серця на маківці. Тому найскладніше – акуратно прокреслити проділ і відокремити волосся, яке піде в коси з боків.

Зачіска з серцем - Зачіски на середнє волосся для дівчаток

10. Високі хвости з косами позаду

Середньої довжини не завжди вистачає на високі хвости – якісь пасма залишаються некрасиво стирчати ззаду знизу. Щоб цього не було, забери їх у тонкі пружні кіски, доплети до верху і з’єднай з передніми пасмами в хвости.

Високі хвости з косами ззаду - Зачіски на середнє волосся для дівчаток

11.Вільна кіска-змійка

Таку косу потрібно плести акуратною хвилястою лінією, дуже вільно і поступово розпускаючи пасма руками. Щоб вона трималася і нічого не стирчало, вплети дві стрічки та фіксуй проблемні місця невидимками зі стразами чи бусинами.

Вільна кіска-змійка - Зачіски на середнє волосся для дівчаток

12. Локони зі джгутами

Щоб розпущене волосся не спадало дівчинці на обличчя, відділи бічні та передні пасма і перекрути їх у легкий джгут. Відведи його назад за скроню і там закріпи маленькими декоративними шпильками-крокодильчиками.

Локони зі джгутами - Зачіски на середнє волосся для дівчаток

13. Пучки з косичок

Якщо волосся занадто коротке або стрижка не підходить для одного об’ємного пучка, завжди можна скрутити кілька. Щоб пухнасте волосся менше розпадалося і стирчало, скрути пучки не з хвостів, а з недбалих кісок.

Пучки з косичок - Зачіски на середнє волосся для дівчаток

14. Зачіска принцеси

Юним модницям дуже подобаються звичайні локони, накручені на бігуді або тканинні смужки. Якщо хочеш зробити велику хвилю, а не пружні кучері – прочеши їх щіткою.

Зачіска принцеси - Зачіски на середнє волосся для дівчаток

15. Хвостики із бантами

Щоб два кучеряві хвостики були ще об’ємнішими та цікавішими, прикрась їх бантиками та шпильками. Використовуй квіти, намистини, стрічки та інші дрібні прикраси – чим більше, тим яскравіше.

Хвостики з бантами - Зачіски на середнє волосся для дівчаток

16. Пучок із косами від скронь

Простий пучок гарний не тільки з дрібною павутинкою, але і з двома великими косами на всі боки. Дуже цікаво в такому випадку виглядає проділ зигзагом та пасма, що чергуються в шаховому порядку.

Пучок з косами від скронь - Зачіски на середнє волосся для дівчаток

17.Висока святкова зачіска

Щоб зробити об’ємну та ошатну зачіску, переплітай джгути, кіски та великі локони. Для об’єму використовуй спеціальні шпильки та великі прикраси на кшталт вплетених кольорів.

Висока святкова зачіска - Зачіски на середнє волосся для дівчаток

18. Складне плетіння

Якщо дозволяє довжина та час, можна зробити справжній плетений витвір мистецтва. Така зачіска плететься зовсім нескладно, за принципом звичайного кошика – потрібно лише запастися терпінням.

Складне плетіння - Зачіски на середнє волосся для дівчаток

19. Недбалі ріжки

Кудряве волосся середньої довжини збери в два недбалі хвостики, а потім заверни кожен бубликом. Не зачісуйте боки занадто сильно – нехай будуть вільними і хвилястими.

Недбалі ріжки - Зачіски на середнє волосся для дівчаток

20.Колоски зі стрічками

Звичайні кіски-колоски виглядають набагато цікавіше, якщо вплести в кожен з них тонку стрічку. Заодно вона не дасть вибиватися коротшим пасам, так що зачіска весь день буде акуратною.

Колоски зі стрічками - Зачіски на середнє волосся для дівчаток