Стрижки на коротке волосся для круглого обличчя – 10 модних і красивих ідей

Стрижки на коротке волосся для круглої особи: 10 модних ідей

Стимаєш своїх щік або вважаєш деякі частини обличчя занадто масивними? Це не привід відмовлятися від модних та стильних зачісок. Ми пропонуємо тобі 10 ідей стрижок на коротке волосся для круглого обличчя, яке акуратно приховує недоліки і підкреслить переваги!

1. Асиметрична стрижка

Чим яскравіший і сильніший виражений ефект асиметрії в зачісці, тим менш помітною стає кругла форма обличчя. Спробуй сфокусувати увагу на чубчику – вона найкраще відверне погляд від небажаних зон. Цей ефект посилюють аксесуари для одного вуха – мініатюрні кафи.

Асиметрична стрижка на коротке волосся для круглого обличчя

2. Каскад та багатошаровість

Різнорівневі переходи, легкий природний обсяг і філіровка кінчиків дозволять тобі виглядати активнішим, задерикуватішим і милішим. Водночас така стрижка додасть легкості та привабливої ​​недбалості.

Каскад і багатошаровість - Стрижки на коротке волосся для круглого обличчя

3. Піксі

Ця стрижка більше підходить для тендітних по статурі або невисоких дівчат, які прагнуть виглядати витончено і мило. Якщо ж ти володарка більш пишних форм, зроби начіс на маківці, трохи схожий на ірокез.

Стрижка піксі на коротке волосся для круглого обличчя

4. Лісеня

Слідкуй, щоб подовження пасм починалося як мінімум від середини вуха, не вище. Лісеня красиво обрамляє обличчя, допомагає приховати припухлість щік і візуально подовжує форму обличчя. Для кращого ефекту прикрась верхівку стильним та обов’язково тонким обідком.

Стрижка драбинки на коротке волосся для круглого обличчя

5. Боб

Це один з найстильніших варіантів, що не виходять з моди. Ідеальна схема зачіски: випрямлене волосся, злегка піднесене біля коріння.Намагайся не ховати локони за вуха, інакше стрижка матиме зворотній ефект і обличчя здасться ширшим.

Стрижка боб на коротке волосся для круглого обличчя