Стрижки на коротке волосся для круглого обличчя – 10 модних і красивих ідей

Стрижки на коротке волосся для круглої особи: 10 модних ідей

Стимаєш своїх щік або вважаєш деякі частини обличчя занадто масивними? Це не привід відмовлятися від модних та стильних зачісок. Ми пропонуємо тобі 10 ідей стрижок на коротке волосся для круглого обличчя, яке акуратно приховує недоліки і підкреслить переваги!

1. Асиметрична стрижка

Чим яскравіший і сильніший виражений ефект асиметрії в зачісці, тим менш помітною стає кругла форма обличчя. Спробуй сфокусувати увагу на чубчику – вона найкраще відверне погляд від небажаних зон. Цей ефект посилюють аксесуари для одного вуха – мініатюрні кафи.

Асиметрична стрижка на коротке волосся для круглого обличчя

2. Каскад та багатошаровість

Різнорівневі переходи, легкий природний обсяг і філіровка кінчиків дозволять тобі виглядати активнішим, задерикуватішим і милішим. Водночас така стрижка додасть легкості та привабливої ​​недбалості.

Каскад і багатошаровість - Стрижки на коротке волосся для круглого обличчя

3. Піксі

Ця стрижка більше підходить для тендітних по статурі або невисоких дівчат, які прагнуть виглядати витончено і мило. Якщо ж ти володарка більш пишних форм, зроби начіс на маківці, трохи схожий на ірокез.

Стрижка піксі на коротке волосся для круглого обличчя

4. Лісеня

Слідкуй, щоб подовження пасм починалося як мінімум від середини вуха, не вище. Лісеня красиво обрамляє обличчя, допомагає приховати припухлість щік і візуально подовжує форму обличчя. Для кращого ефекту прикрась верхівку стильним та обов’язково тонким обідком.

Стрижка драбинки на коротке волосся для круглого обличчя

5. Боб

Це один з найстильніших варіантів, що не виходять з моди. Ідеальна схема зачіски: випрямлене волосся, злегка піднесене біля коріння.Намагайся не ховати локони за вуха, інакше стрижка матиме зворотній ефект і обличчя здасться ширшим.

Стрижка боб на коротке волосся для круглого обличчя

6. Шеггі

Відмінний варіант для жінок, які не люблять довго возитися біля дзеркала і пригладжувати кожну волосину. Недбалість дає ефект химерності та веселої задерикуватості, тому чудово підходить дівчатам, що люблять пожартувати, а також активним, енергійним натурам.

Стрижка шеггі на коротке волосся для круглого обличчя

7. Гаврош

Добрий і стильний вид стрижки для жінок з великими або маловиразними рисами обличчя. Хочеш зробити носик візуально вже, приховати масивні мочки вух чи важке підборіддя? Сміливо вибирай гаврош, бо він обережно замаскує проблемні зони.

Стрижка гаврош на коротке волосся для круглого обличчя

8. Каре

Як і у випадку з бобом, тут краще випрямляти волосся.Якщо хочеш все ж таки додати хвилі, роби їх м’якими, несильно закрученими або тугими і тільки ближче до кінчиків.До речі, якщо ти не можеш поки що визначитися між різними стрижками, спробуй «золоту середину» – боб-каре чи подовжений боб.

Стрижка каре на коротке волосся для круглого обличчя

9. Чубчик з боків

Власниці круглої особи категорично протипоказана пряма челка. Але тобі точно підійде варіант, розділений на дві сторони і трохи підкручений праскою на кінцях. Решта волосся може бути будь-якої довжини, оскільки акцент буде зроблено саме на чубчику.

Човка з боків - Стрижки на коротке волосся для круглого обличчя

10. Косий проділ

Ще один варіант асиметрії, але сконцентрований швидше на укладання. Косий проділ дозволить тобі змістити акцент із круглої форми обличчя і навіть візуально подовжить його. Крім того, коса чубчик набік теж буде чудовим варіантом, який підкреслить твої переваги.

Косий проділ - Стрижки на коротке волосся для круглого обличчя