Як заплести колосок самій собі – покрокові фото

Як заплести колосок самої собі: покрокові фото

Колосок – дуже красиве і просте плетіння, щоб прибрати всі пасма, що стирчать. На пряме волосся він виглядає дуже елегантно і витончено, а на кучері – повітряно і навмисне недбало. Думаєш зробити таку зачіску дуже складно? А ось і ні! Розповідаємо, як заплести колосок собі за 5 хвилин!

1. Класичний колосок

Почни з базової техніки плетіння, тонких пасм та помірного натягу – і вже потім можна буде експериментувати. Такий колосок хороший тим, що виходить дуже рівномірним і навіть трохи суворим.

Як заплести класичний колосок самої себе

2. Колосок на довге волосся

Якщо тобі потрібно повністю прибрати довге волосся – батоги колосок тонше і тугіше. А якщо хочеться вільної недбалості, залишай пасма трохи розслабленими.

Як заплести колосок на довге волосся самої собі

3. Колосок на коротке волосся

Якщо тобі потрібно заплести коротке волосся, то бери локони якнайменше і затягуй впритул до голови. Кінчик, що стирчить внизу, можна підвернути в невеликий пучок.

Як заплести колосок на коротке волосся самої себе

4. Вільний колосок

Заплети колосок з великих, широких пасм і укладай їх дуже слабко. Зачіска буде злегка недбалою і дуже ефектною, а заразом відмінно підійде для хвилястого волосся.

Як заплести вільний колосок самої себе

5. Два колоски

Два колоски з двох сторін виглядають дуже мило і допомагають підібрати навіть найгустіше волосся. Плетіння краще починати з лоба і акуратно майже по прямій вести до потилиці.

Як заплести два колоски самої себе

6.Колосок із хвоста

Хоча колосок найчастіше і плетуть впритул до голови, але дуже цікава зачіска виходить, якщо зробити її з хвоста. Тільки слідкуй, щоб витки та натяг залишалися однаковими.

Як заплести колосок із хвоста самої себе

7. Колосок «рибий хвіст»

У такому плетінні пасма не добираються поступово, а формуються з усіх волосся відразу. «Рибий хвіст» нагадує колосок зі звичайного хвоста, але вільніший і нижчий.

Як заплести колосок «рибий хвіст» самої себе