Ботокс для волосся: що це, плюси та мінуси процедури (фото до та після)

Ботокс для волосся: що це, плюси та мінуси процедури

Ми підготували для тебе докладну довідку про ботокс для волосся: що це, плюси та мінуси процедури, кому вона підходить і які у неї протипоказання. А все тому, що його популярність стрімко зростає, адже неможливо залишитись байдужою до потужного та миттєвого результату!

Що це таке?

Для початку давай розберемося: ботокс для волосся не має нічого спільного з ін’єкціями у косметолога. Назва прижилася лише завдяки вражаючим ефектом процедури. Волосся дійсно стає блискучим, красивим і дуже гладким.

Ботокс для волосся – це просто обробка спеціальними косметичними препаратами – своєрідна довговічна маска. До складу входить вітамінний коктейль з кератином, еластином, рослинними екстрактами, гіалуроновою кислотою та іншими корисними компонентами. Вони проникають у структуру волосся, глибоко його зволожують і живлять.

Що це - Ботокс для волосся

Як відбувається процедура

Спочатку волосся промивають шампунем для глибокого очищення. Потім наноситься живильна сироватка, закріплювач та спеціальна маска.Наприкінці волосся сушить без змивки та укладальних засобів – на все близько години! Рекомендується робити процедуру курсами по 3-5 разів з інтервалом 1-2 місяці.

Види ботоксу для волосся

Є дві основні техніки – холодна та гаряча, залежно від використання праски. Сам процес майже не відрізняється, але у випадку з гарячим ботоксом можна краще прибрати пухнастість і вирівняти волосся. А холодний безпечніший і корисніший, надає локонам м’якість і доглянутий вигляд.

Види ботоксу для волосся

Переваги

Якщо волосся ослаблене та пересушене постійними укладаннями, фарбуваннями та феном – ботокс допоможе відновити їх природний зовнішній вигляд. А якщо якість волосся зіпсувалася через стреси, гормональні проблеми або інші захворювання – допоможе легше пережити реабілітаційний період.

Ботокс допомагає впорядкувати локони володаркам пухнастого та неслухняного волосся. Він покращує зовнішній вигляд кінчиків, що січуться, і добре підтримує холодні відтінки після фарбування. Ще один приємний плюс відкрили для себе блондинки – ботокс для волосся видаляє ненависну жовтизну.