Ботокс для волосся: що це, плюси та мінуси процедури (фото до та після)

Ботокс для волосся: що це, плюси та мінуси процедури

Ми підготували для тебе докладну довідку про ботокс для волосся: що це, плюси та мінуси процедури, кому вона підходить і які у неї протипоказання. А все тому, що його популярність стрімко зростає, адже неможливо залишитись байдужою до потужного та миттєвого результату!

Що це таке?

Для початку давай розберемося: ботокс для волосся не має нічого спільного з ін’єкціями у косметолога. Назва прижилася лише завдяки вражаючим ефектом процедури. Волосся дійсно стає блискучим, красивим і дуже гладким.

Ботокс для волосся – це просто обробка спеціальними косметичними препаратами – своєрідна довговічна маска. До складу входить вітамінний коктейль з кератином, еластином, рослинними екстрактами, гіалуроновою кислотою та іншими корисними компонентами. Вони проникають у структуру волосся, глибоко його зволожують і живлять.

Що це - Ботокс для волосся

Як відбувається процедура

Спочатку волосся промивають шампунем для глибокого очищення. Потім наноситься живильна сироватка, закріплювач та спеціальна маска.Наприкінці волосся сушить без змивки та укладальних засобів – на все близько години! Рекомендується робити процедуру курсами по 3-5 разів з інтервалом 1-2 місяці.

Види ботоксу для волосся

Є дві основні техніки – холодна та гаряча, залежно від використання праски. Сам процес майже не відрізняється, але у випадку з гарячим ботоксом можна краще прибрати пухнастість і вирівняти волосся. А холодний безпечніший і корисніший, надає локонам м’якість і доглянутий вигляд.

Види ботоксу для волосся

Переваги

Якщо волосся ослаблене та пересушене постійними укладаннями, фарбуваннями та феном – ботокс допоможе відновити їх природний зовнішній вигляд. А якщо якість волосся зіпсувалася через стреси, гормональні проблеми або інші захворювання – допоможе легше пережити реабілітаційний період.

Ботокс допомагає впорядкувати локони володаркам пухнастого та неслухняного волосся. Він покращує зовнішній вигляд кінчиків, що січуться, і добре підтримує холодні відтінки після фарбування. Ще один приємний плюс відкрили для себе блондинки – ботокс для волосся видаляє ненависну жовтизну.

Недоліки

Найсуттєвіший недолік процедури – її ціна, яка в середньому починається від кількох тисяч рублів. Важко розрахувати точну вартість без консультації, тому що важлива довжина, структура та стан волосся.Також ефект від ботоксу не такий довговічний, а якість результату безпосередньо залежить від професіоналізму майстра.

Недоліки - Ботокс для волосся

Кому не можна робити ботокс для волосся

Не рекомендується робити процедуру вагітним, які годують та дітям до 14-16 років. Протипоказанням є алергія на компоненти, тому вперше рекомендуємо спочатку зробити пробу. Не можна наносити ботокс на пошкоджену шкіру голови з роздратуванням і, тим більше, відкритими ранками.

Як фарбувати волосся після ботоксу

Найкраще фарбувати волосся за 3-5 днів до процедури, щоб спеціальні засоби не вплинули на пігмент. Гарячий ботокс рекомендуємо робити хоча б за тиждень, тому що фарба може збліднути.

Після процедури не можна користуватися аміачними фарбами, відтінковими бальзамами, хною та басмою. І краще брати барвник на тон темніший, бо він все одно візьметься не так інтенсивно.

Як фарбувати волосся після ботоксу

Ботокс чи кератин?

Процедуру часто порівнюють з кератиновим випрямленням, і результат у них справді схожий. Але все ж таки в сумішах для ботоксу більше компонентів для догляду, правда результат через це тримається менше.

Чи можна робити ботокс на коротке волосся?

Так, ботокс роблять на короткі стрижки, щоб прибрати пухнастість і надати зачісці обсягу.Таким чином можна впорядкувати пасма та позбутися необхідності в постійних ранкових укладках.

Чи можна робити ботокс на коротке волосся

Скільки тримається ботокс для волосся?

Ботокс – процедура скоріше косметична, ніж лікувальна, тому оцінювати варто зовнішній результат. Зазвичай ефект зберігається 1-3 місяці, з урахуванням початкового типу та стану волосся.

Як доглядати волосся після ботоксу

Мінімум 4-5 годин після процедури не можна розчісуватися, лежати, сплутувати пасма та носити головні убори. Голову краще мити на третій день – і безсульфатними засобами. Маски та бальзами можна використовувати, але також без сульфатів. Перші 10 днів рекомендується уникати басейнів, саун, соляріїв та прямих сонячних променів.

Ботокс для волосся – фото до та після

Ботокс для волосся - фото до і після
Ботокс для волосся - фото до і після
Ботокс для волосся - фото до і після
Ботокс для волосся - фото до і після
Ботокс для волосся - фото до і після
Ботокс для волосся - фото до і після