Як зробити пілінг особи в домашніх умовах: найкращі рецепти

Як зробити пілінг особи в домашніх умовах: найкращі рецепти

Клітини нашої шкіри оновлюються щодня, і згодом старому шару доведеться дати місце новим тканинам. Це тільки звучить страшно, але насправді процес настільки звичайний, що ми навіть не звертаємо на нього уваги. Але іноді шкіра не справляється самостійно, і їй потрібно трохи допомогти. Тоді тобі і стане в нагоді пілінг для обличчя в домашніх умовах!

Для чого це потрібно?

Лушіння, нерівна поверхня шкіри, висипання, закриті комедони, підвищена жирність – це лише мала частина проблем, які виникають при порушенні регенераційних процесів. Якщо вчасно не прибирати клітини, що відмирають, вони закривають здорову шкіру ніби плівкою. Природно, це шкідливо і може призвести до наслідків.

Якщо твоя шкіра потьмяніла, кількість забитих пір зростає на очах і несподівано почали з’являтися прищі – це вірні ознаки, що час зробити пілінг. Він м’яко і ефективно прибере всі ороговілі клітини, і шкіра знову стане м’якою, гладкою та ніжною.

Завдяки пілінгу покращується текстура та зовнішній вигляд шкіри. Курси процедур допомагають позбутися пігментних плям, рубців, слідів акне. Залишається жирність, обличчя здається більш підтягнутим, зміцнюються судини і поліпшується кровопостачання тканин.Це саме та приємна процедура, результат після якої видно миттєво.

Для чого це потрібно - Пілінг для особи в домашніх умовах

Вдома або в салоні: всі за і проти

Пілінги бувають різних видів – поверхневі, серединні та глибинні. Ми не рекомендуємо робити глибинні пілінги поза салонами, адже це вже майже медична процедура. Особливо це стосується хімічних пілінгів, де в разі помилки ти ризикуєш отримати серйозний опік на обличчя.

Середні пілінги можна акуратно робити вдома, в тому числі з використанням обладнання. Є домашні інструменти для вакуумного чищення та інших подібних процедур. Також сюди належать абразивні чи кислотні косметичні засоби. Тут головне – суворо дотримуватися техніки застосування і не робити такі чистки частіше, ніж 1-2 рази на місяць.

Поверхневий пілінг – щадна косметична процедура, яка часто входить у повсякденну рутину. Скатки, м’які скраби, легкі кислоти – це простий поверхневий пілінг. Його найпростіше робити в домашніх умовах, і часто немає сенсу спеціально йти до косметолога.

Пілінг для особи в домашніх умовах - Все за і проти