Вироби з овочів для дитячого садка – 10 красивих та легких ідей (фото)

Вироби з овочів для дитячого садка: 10 красивих та легких ідей

Малюкам дуже важливо творити та експериментувати. Постійно потрібно підбирати їм різні матеріали, фактури, розміри та кольори. Так розвивається дрібна моторика, уява, усидливість та уважність. Ми хочемо полегшити тобі завдання, тому зібрали 10 красивих та легких ідей виробів із овочів для дитячого садка!

1. Машина з баклажану

Це досить складний, але дуже цікавий виріб, від якого діти будуть у захваті. Кузов машини виготовлений з баклажану, а колеса, бампер і кермо – з кабачка і моркви. Якщо хочеш, можна навіть посадити в авто водія.

Машина з баклажану - Вироби з овочів для дитячого садка

2. Черепашки із цибулі

Зробити таких кумедних черепашок простіше простого – потрібні лише цибулини різного розміру. Великі та круглі – на панцирі, а маленькі та витягнуті – на голови та лапи.

Черепашки з цибулі - Вироби з овочів для дитячого саду

3. Звіринець із цибулі

Цибуля – взагалі дуже зручний матеріал для дитячих виробів із овочів. Наприклад, з пари цибулин, дроту та зубочисток вийдуть ось такі милі звірятка та птахи.

Звіринець з цибулі - Вироби з овочів для дитячого садка

4. Міньйони з гарбуза

Щоб зробити улюблених мультяшних персонажів, потрібні кілька гарбузів та фарби. А кумедні очі-окуляри виходять з будь-яких бляшаних кришечок круглої форми.

Міньйони з гарбуза - Вироби з овочів для дитячого садка

5. Смішарики з яблук

Красиві круглі яблука – вже майже готові смешарики. Рожиці, вуха, лапи та хвости дороби з різнокольорового пластиліну, а великі деталі додатково закріпи зубочистками.

Смішарики з яблук - Вироби з овочів для дитячого садка

6. Їжачки з буряків

Тобі знадобиться великий буряк м’якший і пачка зубочисток. Зроби з них голки, додай їжачку ока і носик, а зверху поклади пару ягід, грибів або дрібних яблук.

Їжачки з буряків - Вироби з овочів для дитячого садка

7. Паровоз із картоплі

Картопляні вагони з’єднай між собою, а колеса з моркви прикріпи на сірники. Щоб такий виріб з овочів виглядав цілісним, майстри для паровозика рейки в коробці.

Паровоз із картоплі - Вироби з овочів для дитячого садка