Орігамі з паперу для дітей: 10 простих схем, покрокові фото та відео

Оригами з паперу для дітей: 10 простих схем

Орігамі – безпрограшний спосіб на кілька годин захопити дитину вдома або в дорозі. Яскраві різнокольорові фігурки з паперу, створені своїми руками, викликають у захвату малюків. А ще ця корисна вправа для дрібної моторики, кмітливості та усидливості. Ми зібрали для тебе вибірку з 10 простих схем орігамі для дітей. Розповідаємо!

1. Котяча мордочка

Найменших напевно порадує забавна котяча мордочка, яку потім можна ще й розмалювати. Квадратний аркуш паперу склади по діагоналі в трикутник і загорни його краї від основи до середини під невеликим кутом – це будуть вушка. Вершину загорни вниз, щоб сформувати голову, переверни заготовку на інший бік і намалюй або приклей очі, носик, вуса та рот.

Котяча мордочка - схеми орігамі з паперу для дітей

2. Собака орігамі

Це тільки здається, що маленького милого собачку складно складати – насправді ж із цим впорається навіть малюк.Розміть діагоналі квадрата і загорни всі чотири вершини до центру, щоб вийшов менший квадрат. Один кут відверни назад і склади перевернутий «будиночок» навпіл.

Розгорни ліву сторону по діагоналі в асиметричний ромб – це буде голова. Трохи підігні вершини, щоб зробити вушка та мордочку з носом. Нижні кути основи підгорни всередину для стійкості, переверни фігурку, намалюй очі і розкрий ніс.

Собака – схеми орігамі з паперу для дітей

3. Пінгвін

Розміти у квадрата паперу обидві діагоналі і розгорни кутом вниз, а потім відверни нижню вершину вгору, не доходячи 1-2 см до центру. Кінчик опусти назад – це буде дзьоб пінгвіна. Переверни орігамі на зворотний бік і загни боки п’ятикутника так, щоб вони повністю знаходили один на одного. Лісенкою відігни краї назад, щоб сформувати крила, ще раз переверни деталь і намалюй очі.

Пінгвін – схеми орігамі з паперу для дітей