Каскад на середнє волосся з чубчиком – 12 ідей стрижки (фото)

Каскад на середнє волосся з чубком: 12 ідей стрижки (фото)

Усілякі варіації каскаду не виходять із моди вже, здається, вічність. А все тому, що це дуже зручна, практична і водночас яскрава стрижка. Але модні тренди беруть своє – знову повертаються чубчики, тепер більш різноманітні та креативні. Пропонуємо тобі 12 модних варіантів на середнє волосся!

1. Класичний каскад на середнє волосся з чубчиком

У далекі шістдесяті англієць Відал Сассун подарував світові нову ефектну стрижку. На той час каскад виглядав дуже свіжо, сміливо, зухвало і навіть провокаційно. Зараз це одна з найулюбленіших стрижок модниць у всьому світі. А головне – вона чудово гармонує з будь-якою чубчиком.

Класичний каскад на середнє волосся з чубчиком

2. Асиметричний каскад на середнє волосся з чубчиком

У моді легкість, асиметрія, зміщені акценти та нарочита недбалість. Це скошена чубчик, перехід довжини з боку на бік чи ззаду віч-на-віч. Завдяки додатковому об’єму стрижка згладжує гострі кути в межах обличчя.

Асиметричний каскад на середнє волосся з чубчиком

3. Рваний каскад на середнє волосся з чубчиком

Рвані пасма виглядають зухвало і сміливо, тому довгий час рваний каскад носили тільки зовсім молоді дівчата. Але мода не стоїть на місці, і зараз така стрижка гармонійно виглядає навіть на жінок за 40. А ще вона здатна зорово «скинути» цілий десяток років.

Рваний каскад на середнє волосся з чубчиком

4. Градуйований каскад на середнє волосся з чубчиком

Градовані пасма не такі різкі, як рвані, так що вибирай такий каскад, якщо любиш м’якіші та ніжніші рішення. Завдяки філіруванню кінчиків вони менше січуться, а волосся в цілому виглядає жвавіше і об’ємніше.

Градований каскад на середнє волосся з чубчиком

5. Каскад на середнє волосся з короткою чубчиком

Коротка чубчик максимум до середини чола – яскравий та сміливий тренд останніх сезонів.Вона візуально згладить риси власниць витягнутого обличчя. Але врахуй, що кучеряве і пухнасте волосся доведеться регулярно укладати.

Каскад на середнє волосся з короткою чубчиком