Каскад на середнє волосся з чубчиком – 12 ідей стрижки (фото)

Каскад на середнє волосся з чубком: 12 ідей стрижки (фото)

Усілякі варіації каскаду не виходять із моди вже, здається, вічність. А все тому, що це дуже зручна, практична і водночас яскрава стрижка. Але модні тренди беруть своє – знову повертаються чубчики, тепер більш різноманітні та креативні. Пропонуємо тобі 12 модних варіантів на середнє волосся!

1. Класичний каскад на середнє волосся з чубчиком

У далекі шістдесяті англієць Відал Сассун подарував світові нову ефектну стрижку. На той час каскад виглядав дуже свіжо, сміливо, зухвало і навіть провокаційно. Зараз це одна з найулюбленіших стрижок модниць у всьому світі. А головне – вона чудово гармонує з будь-якою чубчиком.

Класичний каскад на середнє волосся з чубчиком

2. Асиметричний каскад на середнє волосся з чубчиком

У моді легкість, асиметрія, зміщені акценти та нарочита недбалість. Це скошена чубчик, перехід довжини з боку на бік чи ззаду віч-на-віч. Завдяки додатковому об’єму стрижка згладжує гострі кути в межах обличчя.

Асиметричний каскад на середнє волосся з чубчиком

3. Рваний каскад на середнє волосся з чубчиком

Рвані пасма виглядають зухвало і сміливо, тому довгий час рваний каскад носили тільки зовсім молоді дівчата. Але мода не стоїть на місці, і зараз така стрижка гармонійно виглядає навіть на жінок за 40. А ще вона здатна зорово «скинути» цілий десяток років.

Рваний каскад на середнє волосся з чубчиком

4. Градуйований каскад на середнє волосся з чубчиком

Градовані пасма не такі різкі, як рвані, так що вибирай такий каскад, якщо любиш м’якіші та ніжніші рішення. Завдяки філіруванню кінчиків вони менше січуться, а волосся в цілому виглядає жвавіше і об’ємніше.

Градований каскад на середнє волосся з чубчиком

5. Каскад на середнє волосся з короткою чубчиком

Коротка чубчик максимум до середини чола – яскравий та сміливий тренд останніх сезонів.Вона візуально згладить риси власниць витягнутого обличчя. Але врахуй, що кучеряве і пухнасте волосся доведеться регулярно укладати.

Каскад на середнє волосся з короткою чубчиком

6. Каскад на середнє волосся з довгою чубком

Найчастіше сучасна подовжена чубчик – недбала, але легка та повітряна. Вона приховує риси круглого обличчя та вигідно доповнює складні зачіски на середнє волосся.

Каскад на середнє волосся з довгою чубком

7. Каскад на середнє волосся з чубчиком на бік

Головна перевага чубчика на бік у тому, що вона йде беззастережно всім. Тут головне – підібрати свою форму, густоту, довжину та укладання, але сучасна мода дозволяє не обмежувати фантазію.

Каскад на середнє волосся з чубчиком на бік

8. Каскад на середнє волосся з чубчиком у дві сторони

Симетрично розділена на сторони чубчика з каскадом – це скоріше класика, ніж ультрамодний кітч.Зате вона безпрограшно хороша, зручна для будь-яких укладок і робить обличчя візуально м’якшим і жіночнішим.

9. Каскад на пряме волосся з чубчиком

Каскад – найкраща стрижка, щоб зберегти довжину, але надати обсягу. Навіть для тонкого та ослабленого волосся це найкращий спосіб добитися відчуття об’єму без радикальних змін. А ще на такій стрижці чудово виглядає складне фарбування, на зразок омбре або шатуша.

Каскад на пряме волосся з чубчиком

10. Каскад на хвилясте волосся з чубчиком

Не важливо, чи свої у тебе кучері, чи ти просто любиш укладання. Каскад з чубчиком гарний і на легку хвилю, і на об’ємні локони, і будь-які інші експерименти!

Каскад на хвилясте волосся з чубчиком

11. Подвійний каскад на середнє волосся з чубчиком

Максимум обсягу дозволяє отримати подвійний каскад, який начебто вистрижений у кілька рівнів. Середньої довжини для цього цілком достатньо, а чубок допоможе згладити та збалансувати різкий перехід.

Подвійний каскад на середнє волосся з чубчиком

12. Каскад на середнє волосся з чубчиком для дівчаток

Для юних принцес, які вже в захваті від нарядів та зачісок, каскад із чубчиком – ідеальний варіант. Можна пробувати укладання, всілякі банти та шпильки, складні високі пучки, локони або простий хвіст на кожен день.

Каскад на середнє волосся з чубчиком для дівчаток