Квіти, схожі на троянди – назви та фото (каталог)

Квіти, схожі на троянди: назви та фото (каталог)

Роза – справжня королева саду, яка не має рівних серед усіх кольорів світу. Але навіть розкішні троянди підходять не всім: через запах, специфіку догляду, гострі шипи – не має значення. Зрештою, просто хочеться різноманітності в саду та на балконі. І тут на допомогу приходять не менш красиві та ефектні квіти, схожі на троянди. Розповідаємо!

1. Еустома

Красиві та ніжні еустоми ще прозвали «ірландською трояндою», і їх справді легко переплутати. Ажурні бутони можуть бути різних кольорів і відтінків, включаючи популярні двоколірні сорти. А ще на еустомі зовсім немає шпильок.

Еустома - Квіти схожі на троянди

2. Махровий бальзамін

Дрібні квіти бальзаміну дуже схожі на трояндочки, а сама рослина підходить для квартир та для ділянок. Квітка не потрібно часто поливати, але доведеться періодично розпушувати ґрунт.

Махровий бальзамін - Квіти схожі на троянди

3. Півонія

Серед таких різних, але незмінно фактурних сортів півонії є і види, що дуже нагадують троянду. Щільні пружні бутони хороші і на кущиках, і в букетах у зрізаному вигляді.

Півонія - Квіти схожі на троянди

4. Ранункулюс

У народі пишний ранункулюс прозвали зовсім непримітно – «азіатським лютиком». Діаметр кольорів – до 7 см, а всі пелюстки дуже щільно прилягають одна до одної. Ранункулюси не переносять холоду, включаючи низьку температуру повітря, ґрунту та води для поливу.

Ранункулюс - Квіти схожі на троянди

5. Гарденія

Ароматна гарденія пахне, наче жасмин, а ось зовні найбільше схожа на троянду. Є карликові та високі сорти, але всі вони потребують регулярного поливу та підживлення.

Гарденія - Квіти схожі на троянди

6.Шипшина

Не всі знають, але насправді звичайна шипшина – справжнісінький прабатько декоративної троянди. Звичайно, при цвітінні вони схожі, а потім на місці бутонів дозрівають корисні лікувальні плоди.

Шипшина - Квіти схожі на троянди