Червоні квіти – назви, фото та описи (каталог)

Червоні квіти: назви, фото та описи (каталог)

Яскравий і насичений червоний асоціюється із пристрастю, а ще – із теплом домашнього вогнища. Червоні квіти такі ж неоднозначні та різноманітні. Сьогодні пропонуємо познайомитися ближче з усім їх пишнотою, тому тримай великий каталог з назвами та фото!

Садові червоні квіти

Червоні квіти в саду вже здаються обов’язковим атрибутом весни та літа. А яке багатство відтінків та їх тонких переходів відкривається перед тобою!

Примула

Один із найвибагливіших первоцвітів з пишним та яскравим цвітінням. У весняної примули гарне фактурне листя і яскраві червоні пелюстки. Особливо зверніть увагу на китайські сорти.

Примула

Целозія

Целозія цінується за різноманітність декоративних форм, тому що її перисті та гребінчасті види суттєво відрізняються між собою. Підтримувати її декоративність не так просто, але дуже гарний результат.

Целозія

Бегонія

Бегоній існує так багато, що можна знайти сорт з червоними квітками та листям одночасно. Вона кольору рясно і безперервно, особливо якщо видаляти відцвілі бутони і періодично прищипувати кущики.

Бегонія

Мак

Ми всі знаємо мак із раннього дитинства, але незаслужено ігноруємо його, коли йдеться про озеленення ділянки. Адже насправді це ефектна декоративна культура з десятками сортів, і навіть із махровими квітками.

Мак

Петунія

Гібридні садові петунії невибагливі, добре розростаються і по праву вважаються одними з найкрасивіших садових квітів. Особливо цікаві великоквіткові та махрові сорти, але вони більш вимогливі.

Петунія

Годеція

Розкішна великоквіткова годеція вимагає ретельного догляду при пророщуванні. Крім того, важливо стежити за вологістю влітку, тому що посуха призводить до зупинки цвітіння. Але які бутони!

Годеція

Корейська хризантема

Це ціла група компактних бордюрних сортів, серед яких чимало та червоних. Такі хризантеми не бояться заморозків, довго цвітуть і формують чудові кулясті кущі до 30 см.

Корейська хризантема

Флокс

Серед всього різноманіття ефектних квітучих флоксів знайдуться і червоні різновиди. Однорічні флокси рекомендується вирощувати розсадою, а багаторічні можна висівати одразу в ґрунт.

Флокс

Астильба

Астильба завжди буде оригінальною окрасою саду завдяки її унікальній формі суцвіть. Довжина таких мітелок доходить до 60 см, і червоні астильби можна назвати найефективнішими.

Астильба

Космія

Космія чи космос – дуже частий гість на міських клумбах та у парках. Це невибагливий однорічник, який можна висівати насінням одразу у відкритий ґрунт.

Космея

Лапчатка

Тобі потрібен той вигляд, який ще називають криваво-червоними.Компактні гіллясті кущики густо покриваються красивими червоними квітками діаметром до 5 см.

Лапчатка

Сальвія

Декоративнаблискуча сальвія легко стане зіркою будь-якого квітника. Трохи хитрощів, обрізки та прищипок – і ти отримаєш найгустіший кущ з усіх можливих.

Сальвія

Геленіум

Геленіум не просто так називають червоною ромашкою. Це ефектна висока квітка, деякі екземпляри якої перевалюють за 1,5 м. Його можна вирощувати навіть під зрізання.

Геленіум

Вербена

Червоні гібридні сорти вербени гарні на клумбах та в контейнерах при оформленні ділянки та балконів. Вербена не боїться дощів, похолодань та сильного вітру.

Вербена

Адоніс

Залежно від регіону та агротехніки, його вирощують як однорічник або як багаторічник. У природних умовах він занесений до Червоної книги, зате чудово розмножується в саду.

Адоніс

Кімнатні червоні квіти

Червоні квіти в кімнаті миттєво роблять її теплішими та затишнішими.Крім того, вони просто красиві, чудово піднімають настрій і надають заряду бадьорості одним своїм виглядом!

Гібіскус

Вічнозелений чагарник радує не лише цвітінням, а й вражаючими масштабами. При належному терпінні та увазі його можна виростити до 1,5 м. А можна підтримувати компактний розмір за допомогою обрізки.

Гібіскус

Антуріум

Антуріум – це та сама квітка з химерним жовтим качанцем і червоним покривалом навколо. Але врахуй, що він досить примхливий у догляді та особливо чутливий до вибору місця.

Антуріум

Гранат

Карликові кімнатні гранати зовсім невеликий – до 0,5 м заввишки. Вони цвітуть червоними махровими квітками, що нагадують язики полум’я. На жаль, плоди такого домашнього граната зазвичай не дозрівають.

Гранат

Азалія

Вона ж – рододендрон, і вона ж – один із найпопулярніших червоних кольорів для квартири. Це компактний чагарник, який примітний великими та пухнастими махровими суцвіттями. Цвіте азалія взимку.

Азалія

Дипладіння

Великі червоні квітки дипладенії поєднуються з глянсовим зеленим листям. Одна невелика рослина видає до десятка бутонів, і кожен має сильний виразний аромат.

Дипладіння

Акаліфа

Одна з найдивовижніших рослин у нашій добірці, а все через її ворсисті суцвіття-колоски. Причому довжина цих суцвіть та дорослих здорових кущиків іноді доходить до вражаючих 50 см.

Акаліфа

Олеандр

Олеандр активно розростається і за сприятливих умов доходить до 2 м. Червоні квітки зібрані в невеликі суцвіття і чергуються з витягнутими зеленими листочками, що нагадують вербу.

Олеандр

Колерія

У кольорії дуже ніжні та чарівні квітки-дзвіночки неоднорідного червоного кольору з химерно загнутими краями. Цікаво, що і пелюстки, і листя, і стебла колерії – ворсисті.

Колерія

Валлота

Дуже ефектна та яскрава цибулинна рослина з довгим тонким листям до 60 см кожен. Квітконоси валот теж довгі, і покриваються великими зірчастими червоними квітками.

Валлота

Бальзамін

Зворушливий та невибагливий бальзамін налічує сотні видів, серед яких є й ефектні червоні сорти. А деякі з них примітні ще й червонуватим листям.

Бальзамін

Молочай

А саме – найкрасивіший молочай, який прикрашає всі вітрини ближче до зими. Через специфіку його зростання і цвітіння складно зрозуміти, де закінчуються зелені листя і починаються червоні пелюстки.

Молочай

Колумніє

У колумні дрібні, химерно витягнуті, але яскраві червоні квітки. Це чудовий варіант для новачків. Досить уникати прямого сонця та протягів – і рослина почуватиметься чудово.

Колумнею

Пентас

Домашні гібриди досить компактні до 50 см, з великим ланцетним листям. Але особливо гарні пишні суцвіття-парасольки, зібрані з дрібних червоних зірочок.

Пентас

Гусманія

У наших широтах гусманія – справжня екзотика.Квітуча розетка нагадує чи пальму, чи верхівку ананаса. У той же час, при всій своїй екзотичності гусманія зовсім невимоглива.

Гусманія

Гіппеаструм

Рісте щільне листя чергується з такими ж рослими м’ясистими квітконосами. На кожному стеблі кілька бутонів, що розпускаються величезними зірчастими дзвіночками до 25 см діаметром.

Гіппеаструм