Червоні квіти – назви, фото та описи (каталог)

Червоні квіти: назви, фото та описи (каталог)

Яскравий і насичений червоний асоціюється із пристрастю, а ще – із теплом домашнього вогнища. Червоні квіти такі ж неоднозначні та різноманітні. Сьогодні пропонуємо познайомитися ближче з усім їх пишнотою, тому тримай великий каталог з назвами та фото!

Садові червоні квіти

Червоні квіти в саду вже здаються обов’язковим атрибутом весни та літа. А яке багатство відтінків та їх тонких переходів відкривається перед тобою!

Примула

Один із найвибагливіших первоцвітів з пишним та яскравим цвітінням. У весняної примули гарне фактурне листя і яскраві червоні пелюстки. Особливо зверніть увагу на китайські сорти.

Примула

Целозія

Целозія цінується за різноманітність декоративних форм, тому що її перисті та гребінчасті види суттєво відрізняються між собою. Підтримувати її декоративність не так просто, але дуже гарний результат.

Целозія

Бегонія

Бегоній існує так багато, що можна знайти сорт з червоними квітками та листям одночасно. Вона кольору рясно і безперервно, особливо якщо видаляти відцвілі бутони і періодично прищипувати кущики.

Бегонія

Мак

Ми всі знаємо мак із раннього дитинства, але незаслужено ігноруємо його, коли йдеться про озеленення ділянки. Адже насправді це ефектна декоративна культура з десятками сортів, і навіть із махровими квітками.

Мак

Петунія

Гібридні садові петунії невибагливі, добре розростаються і по праву вважаються одними з найкрасивіших садових квітів. Особливо цікаві великоквіткові та махрові сорти, але вони більш вимогливі.

Петунія

Годеція

Розкішна великоквіткова годеція вимагає ретельного догляду при пророщуванні. Крім того, важливо стежити за вологістю влітку, тому що посуха призводить до зупинки цвітіння. Але які бутони!

Годеція