20 найкращих фільмів про вампірів, які тобі сподобаються

20 найкращих фільмів про вампірів, які тобі сподобаються

Вампірське кіно вже давно вийшло із шаблонів однотипних хорорів, і ці 20 найкращих фільмів про вампірів – наочне підтвердження цього. Трилери, комедії, мелодрами, супергероїки – все це ти знайдеш у нашій добірці. Сподіваємось, нам вдалося скрасити кілька твоїх вечорів!

1. Інтерв’ю з вампіром (1994)

Після смерті дружини під час пологів молодий аристократ Луї (Бред Пітт) мріє померти. Але вампір Лестат (Том Круз) має свої плани, які навряд чи сподобаються Луї.

Інтерв'ю з вампіром - найкращі фільми про вампірів

2. Ван Хельсінг (2004)

Історія мисливця на монстрів Ван Хельсінга (Хью Джекман) – це складне переплетення «Дракули», «Франкенштейна» та інших популярних творів. Дорога приводить його з коханою Анною (Кейт Бекінсейл) прямо в замок до Дракули (Річард Роксбург).

Ван Хельсінг - найкращі фільми про вампірів

3. Блейд (1998)

Один із найкращих бойовиків з коміксів з Уеслі Снайпсом у головній ролі по праву вважається культовим. Блейд – вампір-напівкровка, який полює на своїх родичів, щоб помститися за загибель матері.

Блейд - найкращі фільми про вампірів

4. Від заходу сонця до світанку (1995)

Кривавий бойовик Роберта Родрігеса не потребує представлення. Сет і Річі Гекко (Джордж Клуні та Квентін Тарантіно) мріють вибратися з Мексики. По дорозі вони грабують банк, вбивають жінку, беруть у заручники сім’ю колишнього пастора та потрапляють до стрип-бару, де всім заправляють справжні вампіри.

Від заходу сонця до світанку - найкращі фільми про вампірів

5. Інший світ (2003)

Уже кілька поколінь тягнеться війна між вампірами та перевертнями ліканами. Лікани вбили сім’ю Селени (Кейт Бекінсейл), і вона мріє помститися. Якось їй вдалося знайти таємне лігво і вистежити студента-медика Майкла (Скотт Спідмен), за яким полюють вороги.

Інший світ - найкращі фільми про вампірів