20 найкращих новорічних мультфільмів для дітей

20 найкращих новорічних мультфільмів для дітей

Кожен часом хочеться відчути себе в казці, перейнятися її чарами, повірити у святкове диво. Ми пропонуємо тобі зануритися з головою у 20 найкращих новорічних мультфільмів для дітей. Вони допоможуть дорослим згадати щасливі моменти дитинства, а малюкам познайомитися з новими повчальними та дивовижними історіями!

1. Полярний експрес (2004)

Головні герої мультика – діти, які втратили віру в Санта-Клауса та його помічників. Але коли за хлопцями приїде різдвяний експрес, щоб відвезти їх до майстерні білобородого чарівника, малюкам не залишиться нічого, як відродити свою надію.

Полярний експрес - Найкращі новорічні мультфільми для дітей

2. Дванадцять місяців (1956)

Напрочуд добра казка про бідну падчерку, яку зла мачуха відправила взимку в темний ліс за пролісками. Маленька дівчинка має познайомитися з 12 місяцями.

Дванадцять місяців - Найкращі новорічні мультфільми для дітей

3. Лускунчик (1973)

Дівчинка-служниця під час прибирання знаходить стару іграшку-орехокол – клапчик. Доброта дівчини змушує дерев’яну ляльку оживити. Новий друг розповість про накладене на нього чаклунство і проведе героїню важкою, але такою цікавою доріжкою пригод.

Лускунчик - Найкращі новорічні мультфільми для дітей

4. Балто (1995)

У невеликому аляскинському містечку лютує дифтерія і масово хворіють діти. Для порятунку їм потрібна сироватка, за якою відправляють упряжку псів. Балто – наполовину вовка, наполовину собаку – не дуже люблять у поселенні. Але ситуація з епідемією дозволить йому виявити себе.

Балто - Найкращі новорічні мультфільми для дітей

5. Грінч (2018)

Головний герой має незвичайну зовнішність і вже багато разів від цього постраждав. Ставши предметом глузування і образ, Грінч озлобився і перетворився на справжнього буркуна.Напередодні Різдва персонаж починає шкодувати більше, ніж звичайно. Але чи справді він настільки жахливий чи йому просто не вистачає кохання?

Грінч - Найкращі новорічні мультфільми для дітей