20 найкращих новорічних мультфільмів для дітей

20 найкращих новорічних мультфільмів для дітей

Кожен часом хочеться відчути себе в казці, перейнятися її чарами, повірити у святкове диво. Ми пропонуємо тобі зануритися з головою у 20 найкращих новорічних мультфільмів для дітей. Вони допоможуть дорослим згадати щасливі моменти дитинства, а малюкам познайомитися з новими повчальними та дивовижними історіями!

1. Полярний експрес (2004)

Головні герої мультика – діти, які втратили віру в Санта-Клауса та його помічників. Але коли за хлопцями приїде різдвяний експрес, щоб відвезти їх до майстерні білобородого чарівника, малюкам не залишиться нічого, як відродити свою надію.

Полярний експрес - Найкращі новорічні мультфільми для дітей

2. Дванадцять місяців (1956)

Напрочуд добра казка про бідну падчерку, яку зла мачуха відправила взимку в темний ліс за пролісками. Маленька дівчинка має познайомитися з 12 місяцями.

Дванадцять місяців - Найкращі новорічні мультфільми для дітей

3. Лускунчик (1973)

Дівчинка-служниця під час прибирання знаходить стару іграшку-орехокол – клапчик. Доброта дівчини змушує дерев’яну ляльку оживити. Новий друг розповість про накладене на нього чаклунство і проведе героїню важкою, але такою цікавою доріжкою пригод.

Лускунчик - Найкращі новорічні мультфільми для дітей

4. Балто (1995)

У невеликому аляскинському містечку лютує дифтерія і масово хворіють діти. Для порятунку їм потрібна сироватка, за якою відправляють упряжку псів. Балто – наполовину вовка, наполовину собаку – не дуже люблять у поселенні. Але ситуація з епідемією дозволить йому виявити себе.

Балто - Найкращі новорічні мультфільми для дітей

5. Грінч (2018)

Головний герой має незвичайну зовнішність і вже багато разів від цього постраждав. Ставши предметом глузування і образ, Грінч озлобився і перетворився на справжнього буркуна.Напередодні Різдва персонаж починає шкодувати більше, ніж звичайно. Але чи справді він настільки жахливий чи йому просто не вистачає кохання?

Грінч - Найкращі новорічні мультфільми для дітей

6. Секретна служба Санта-Клауса (2011)

Помічники Санти припустилися помилки, внаслідок якої одна дівчинка не отримала заслуженого різдвяного сюрпризу. Молодший син чарівника вирішує виправити помилку і повернути дитині радість Різдва.

Секретна служба Санта-Клауса - Найкращі новорічні мультфільми для дітей

7. Олаф та холодна пригода (2017)

Милий сніговик Олаф вирішує допомогти своїм друзям відшукати новорічні сімейні традиції. Ситуація різко починає йти не за планом, і життєрадісний персонаж потрапляє у низку комічних ситуацій.

Олаф та холодна пригода - Найкращі новорічні мультфільми для дітей

8.Шрек мороз, зелений ніс (2007)

Зеленошкірий огр, а тепер і щасливий сім’янин Шрек намагається створити затишне святодля рідних. Але компанія старих друзів, що раптово з’явилася, вирішує внести переполох у спокійне торжество.

Шрек мороз зелений ніс - Найкращі новорічні мультфільми для дітей

9. Клаус (2019)

Легковажний Джаспер зовсім не цінує працю, тому його батько вирішує відправити хлопця до заполярного містечка Смеренсбург. Там юнакові доведеться переглянути свої життєві орієнтири, закохатися, врятувати свято, а заразом і ціле поселення.

Клаус - Найкращі новорічні мультфільми для дітей

10. Зима в Простоквашиному (1984)

Продовження захоплюючої історії про життя трьох приятелів – Дядька Федора, Матроскіна та Шарика – у віддаленому селі Простоквашине. Чи встигнуть батьки хлопчика приїхати на новорічне свято до сина? І що спричинить чергову кумедну сварку між псом і котом?

Зима в Простоквашиному - Найкращі новорічні мультфільми для дітей

11.Врятувати Санту (2013)

Розумний і добрий ельф Бернард дізнається, що генерал вирішує зруйнувати наступне Різдво і викрасти Санту. Тепер героєві треба врятувати чарівника з лап злого ворога.

Врятувати Санту - Найкращі новорічні мультфільми для дітей

12. Різдвяний Мадагаскар (2009)

Напередодні Різдва Санта-Клаус зазнає аварії на Мадагаскарі з вини компанії чотирилапих друзів. Символ Різдва, що регоче, втрачає пам’ять, і звірі змушені самостійно рятувати свято, що насувається.

Різдвяний Мадагаскар - Найкращі новорічні мультфільми для дітей

13. Три богатирі та принцеса Єгипту (2017)

Забутий усіма, тринадцятий місяць Дуріло намагається відвоювати почесне місце у календарному циклі. З його вини Новий рік опиняється під загрозою зриву, а трійці відомих богатирів доводиться знову рятувати погоду, свято та все біле світло.

Три богатирі та принцеса Єгипту - Найкращі новорічні мультфільми для дітей

14. Ніч перед Різдвом (1951)

Коваль Вакула, закоханий у красуню Оксану, вирушає до Санкт-Петербурга на незвичайному «транспорті», щоб дістати для дівчини царські черевички і попросити її руки. Пригоди героя не менш цікаві, ніж містичні та водночас смішні події у рідному селі юнака – Диканьці.

Ніч перед Різдвом - Найкращі новорічні мультфільми для дітей

15. Приготування та початок (2009)

Сюжет крутиться навколо двох ельфів, на яких у передноворічній метушні навалилося багато справ. Чи можуть помічники успішно впоратися з ними?

Приготування та початок - Найкращі новорічні мультфільми для дітей

16. Умка на ялинці (2019)

Біле ведмежа знову шукає свого друга-ескімоса. Під час пошуків Умка зустрічає робота, який сортує багаж. Машина помилково (чи ні?) пакує ведмедика, відправляючи його в нові пригоди.

Умка на ялинці - Найкращі новорічні мультфільми для дітей

17. Міс Новий рік (1991)

У звірів у лісі проходить конкурс краси. Результати змагання будуть підраховуватись комп’ютером. Але хтось із тварин знаходить спосіб спотворити чесний результат заходу…

Міс Новий рік - Найкращі новорічні мультфільми для дітей

18. Новорічна ніч (1948)

Дід Мороз зустрічає Лісовика, і між чарівниками розгоряється суперечка. Чи не зіпсує ця сварка свято, що наближається?

Новорічна ніч - Найкращі новорічні мультфільми для дітей

19. Учень Санти (2010)

Відомому білобородому старцеві час збиратися на пенсію. Але спочатку йому необхідно знайти надійного приймача. Чи зможе Санта підготувати юного Ніколаса до відповідальної «професії»?

Учень Санти - Найкращі новорічні мультфільми для дітей

20. Елліот (2018)

Один із оленів Санти – Рудольф – «іде у відставку», і в упряжці з’являється «вакансія». Елліот потрапляє на змагання за місце у казкових санях. Але є проблема: головний герой зовсім не оленя, а маленький хоробрий кінь з великою мрією.

Еліот - Найкращі новорічні мультфільми для дітей