Стрижка каскад на середнє волосся – 10 красивих ідей (фото)

Стрижка каскад на середнє волосся: 10 красивих ідей (фото)

Сьогодні LAFOY розповість, чому багатьом жінкам підходить стрижка каскад на середнє волосся. Хоча ця зачіска вигідно підкреслює всі форми обличчя, але різні варіанти укладання допоможуть краще висловити твій внутрішній стан і характер. Ми порадуємо тебе стильними, оригінальними та неодмінно симпатичними варіантами!

1. «Рибий хвіст»

У цій стрижці перехід найкраще продемонстрований на потилиці. Якщо відкинути всі локони назад, форма зачіски зі спини нагадуватиме перевернутий трикутник. Це один із найуніверсальніших варіантів і приклад класичного типу укладання. Тому, якщо ти хочеш лише трохи змінити свій зовнішній вигляд, не вдаючись у крайності, сміливо вибирай це укладання.

Рибий хвіст - Стрижка каскад на середнє волосся

2. Каскад з «драбинкою»

Тут акцент зроблений на різній довжині та плавному переході передніх пасм. Навіть якщо у тебе тонке волосся, «драбинка» все одно буде вигідно виглядати на твоїх локонах.Ця стрижка надає легкості, легкості та грайливості. Але вона також підійде зухвалим, екстравагантним та впевненим у собі натурам.

Стрижка каскад з драбинкою на середнє волосся

3. Каскад з довгою косою чубчиком

Найкраще, коли сам каскад починається з чубчика і він плавно переходить в основні пасма. Якщо хочеш надати образу романтичності та витонченості, закругли трохи краю чубчика і зроби її лінію максимально плавною та м’якою. Для зухвалих кокеток підійдуть рвані кінчики та філіровка.

Стрижка каскад з довгою косою чубчиком на середнє волосся

4. Каскад на середнє волосся з рівною чубком

Якщо ти ділова леді, віддаєш перевагу порядку і навіть краплю суворості у всьому, тоді це точно твій варіант. Він також добре поєднується зі спокійними, трохи повільними, але часто задумливими натурами. Акуратне рівне філіровка локонів дозволить уникнути тяжкості у зовнішньому вигляді. Також слідкуй, щоб чубок був не нижче рівня брів, інакше вийде неприємний суворий погляд спідлоба.

Стрижка каскад на середнє волосся з рівною чубком