Стрижка каскад на середнє волосся – 10 красивих ідей (фото)

Стрижка каскад на середнє волосся: 10 красивих ідей (фото)

Сьогодні LAFOY розповість, чому багатьом жінкам підходить стрижка каскад на середнє волосся. Хоча ця зачіска вигідно підкреслює всі форми обличчя, але різні варіанти укладання допоможуть краще висловити твій внутрішній стан і характер. Ми порадуємо тебе стильними, оригінальними та неодмінно симпатичними варіантами!

1. «Рибий хвіст»

У цій стрижці перехід найкраще продемонстрований на потилиці. Якщо відкинути всі локони назад, форма зачіски зі спини нагадуватиме перевернутий трикутник. Це один із найуніверсальніших варіантів і приклад класичного типу укладання. Тому, якщо ти хочеш лише трохи змінити свій зовнішній вигляд, не вдаючись у крайності, сміливо вибирай це укладання.

Рибий хвіст - Стрижка каскад на середнє волосся

2. Каскад з «драбинкою»

Тут акцент зроблений на різній довжині та плавному переході передніх пасм. Навіть якщо у тебе тонке волосся, «драбинка» все одно буде вигідно виглядати на твоїх локонах.Ця стрижка надає легкості, легкості та грайливості. Але вона також підійде зухвалим, екстравагантним та впевненим у собі натурам.

Стрижка каскад з драбинкою на середнє волосся

3. Каскад з довгою косою чубчиком

Найкраще, коли сам каскад починається з чубчика і він плавно переходить в основні пасма. Якщо хочеш надати образу романтичності та витонченості, закругли трохи краю чубчика і зроби її лінію максимально плавною та м’якою. Для зухвалих кокеток підійдуть рвані кінчики та філіровка.

Стрижка каскад з довгою косою чубчиком на середнє волосся

4. Каскад на середнє волосся з рівною чубком

Якщо ти ділова леді, віддаєш перевагу порядку і навіть краплю суворості у всьому, тоді це точно твій варіант. Він також добре поєднується зі спокійними, трохи повільними, але часто задумливими натурами. Акуратне рівне філіровка локонів дозволить уникнути тяжкості у зовнішньому вигляді. Також слідкуй, щоб чубок був не нижче рівня брів, інакше вийде неприємний суворий погляд спідлоба.

Стрижка каскад на середнє волосся з рівною чубком

5. Каскад зі зміщеним проділом

Ти можеш вибрати бічний проділ, зробивши начісування з того боку, де більше волосся, або спробуй сформувати «зігзаг». Для цього зроби стандартний проділ, візьми одне пасмо з лівого боку розділу та переклади праворуч, потім праве – ліворуч. Продовжуй так від лоба до потилиці, збризкай укладання лаком легкої фіксації.

Стрижка каскад зі зміщеним проділом на середнє волосся

6. Каскад на хвилясте волосся

Гарні новини для власниць хвилястих локонів: каскад особливо добре виглядає саме на такому волоссі. Навіть надто різкі та нерівні переходи вдало маскуються структурою цих пасм. Хвилі надають образу легкої романтичності та легкості. Якщо ж ти хочеш виглядати серйозніше і солідніше, додай густу чубчик набік.

Стрижка каскад на середнє хвилясте волосся

7.Каскад на кучеряві пасма

Бешкетні, грайливі, кокетливі та повітряні кучеряві красуні можуть підкреслити свій шарм і привабливість, обравши каскад. Для такої стрижки краще відмовитися від коротких пасм, зробивши маківку об’ємною і створившиефект багатошаровості майже в самих кінчиків. Якщо добре профілювати низ, вийде образ американських 80-90-х.

Стрижка каскад на середнє кучеряве волосся

8. Різнорівневий каскад на середнє волосся

Каскад – це багатошарова стрижка, в якій зазвичай кожен ярус волосся має свою довжину з плавним переходом від потиличних до скроневих пасм (як у діагонального каре) або навпаки (як у «риб’ячого хвоста»). Ми пропонуємо тобі стерти межі цього переходу та зробити волосся різної довжини на всіх ділянках голови. Так ти виглядатимеш трохи химерно і кокетливо.

Різнорівневий каскад на середнє волосся

9. Подовжена каре-каскад

Ця стрижка вимагає хорошого філування кінчиків, яка дозволяє уникнути ефекту важкого та неакуратного низу. Все інше (колір волосся, укладання, акценти тощо) – на твій розсуд. Такий варіант буде доречним як для ділової зустрічі, так і для романтичного побачення.

Довге каре-каскад на середнє волосся

10. Рваний каскад на середнє волосся

У цій стрижці переходи не такі плавні, як у класичній. Кінчики, саме укладання, шари та лінії виглядають трохи недбало, вільно і зухвало. Подекуди можна навіть залишити краплю асиметрії. Це надійний вибір для яскравих жінок із тайфуном емоцій та нотками протесту у характері.

Стрижка рваний каскад на середнє волосся