Який колір волосся підходить до карих очей

Який колір волосся підходить до карих очей

Карі очі – містичні, загадкові та глибокі. А ще вони дуже зручні для любителів експериментів із зовнішністю, тому що дивовижно гармонують з різними образами. Але якщо ти все ще вагаєшся, який колір волосся підходить до карих очей – глянь на нашу вибірку!

1. Русе волосся

Русий колір ідеально поєднується зі світлими карими очима та створює легкий весняний образ. Особливо хороші теплі відтінки русявого, із золотистим відливом. А ось холодні підійдуть тільки для сріблястих сіро-карих очей.

Русе волосся - Який колір волосся підходить до карих очей
Русе волосся - Який колір волосся підходить до карих очей

2. “Кавові” відтінки

Всі варіації відтінків капучино, мокко та кава з молоком у твоєму розпорядженні, особливо якщо у тебе світла шкіра.Для світлих очей вибирай тони тепліше та світліше, а для практично чорних – навпаки.

Кавові відтінки - Який колір волосся підходить до карих очей

3. Шатенки з карими очима

Якщо тобі пощастило народитись ефектною шатенкою – це поєднання ідеальне. Очам теплого бурштинового відтінку краще підходять світліше каштанове волосся, а темнішим – холодний лісовий горіх і коньячні тони.

Шатеньки - Який колір волосся підходить до карих очей

4. Каштанове волосся

Такий образ завжди яскравий сам по собі, навіть без макіяжу та додаткових аксесуарів. Якщо у тебе дуже темні очі та смаглява або занадто біла шкіра – спробуй темний каштановий чи шоколадний колір.

Каштанове волосся - Який колір волосся підходить до карих очей
Каштанове волосся - Який колір волосся підходить до карих очам

5. “Солодкі” відтінки

Карамельні та медові відтінки у всіх варіаціях чудово поєднуються з яскравими, не надто темними карими очима. Для світлої шкіри це взагалі бездоганний варіант.

Солодкі відтінки - Який колір волосся підходить до карих очей

6. Руде волосся

Найкраще до карих очей підходять мідні відтінки рудого, а ось занадто червоні або помаранчеві можуть виглядати чужо. Зверніть увагу на бронзові та коричні тони, колір тиціан та бурштиновий. Вогняне волосся гармонійно доповнює каре-зелені очі.

Руде волосся - Який колір волосся підходить до карих очей
Руде волосся - Який колір волосся підходить до карих очей

7.Червоне волосся

З темною райдужкою дивовижно виглядають такі ж темні червоні відтінки волосся. Наприклад, червонедерево, махагон, вишня чи бордо – якщо ти не боїшся експериментів!

Червоне волосся - Який колір волосся підходить до карих очей

8. Чорне волосся

Брюнетки з темними очима – це безпрограшна класика. Якщо у тебе теплий тон шкіри, зверни увагу на чорний з легким фіолетовим відливом, а ось від синяво-чорного краще відмовитись.

Чорне волосся - Який колір волосся підходить до карих очей
Чорне волосся - Який колір волосся підходить до карих очей

9. Блонд із карими очима

З теплими карими очима гармонійно поєднуються такі ж теплі відтінки блонду – золотистий, пісочний та подібні до них. А ось холодна платина, особливо зі смаглявою шкірою, може бути недоречною.

Блонд - Який колір волосся підходить до карих очей

10. Яскраві кольори волосся

З яскравих, екстремальних відтінків з карими очима чудово поєднуються фіолетові тони. Підійдуть темні та смарагдові варіації зеленого. Поекспериментуй із рожевим та малиновим: чим темніша шкіра – тим темніший тон!

Яскраві кольори волосся - Який колір волосся підходить до карих очей
Яскраві кольори волосся - Який колір волосся підходить до карих очей