Як прибрати друге підборіддя в домашніх умовах: 10 швидких та ефективних вправ

Як прибрати друге підборіддя: 10 швидких та ефективних вправ

Друге підборіддя – не показник зайвої ваги, адже з ним воюють навіть моделі. Саме тому його так важко позбутися – просто схуднути тут не допоможе. Потрібні спеціальні вправи та масажі, які можна робити в домашніх умовах. Розповідаємо як!

1. Мовою до кінчика носа

Забавна вправа насправді чудово підтягує лицьові м’язи. Висунь язик якнайдалі і спробуй дотягнутися їм до кінчика носа. Коли відчуєш сильну напругу, затримайся на 3-5 секунд, а потім спробуй дістати язиком до підборіддя. Знову затримайся і повторюй по 5 разів щодня.

Мовою до кінчика носа - Як прибрати друге підборіддя в домашніх умовах

2. Робота губами

Витягни губи в трубочку вперед і почни рухати ними на всі боки або по колу. Повторюй 10 разів, і разом з другим підборіддям підуть щоки та розгладяться носогубки.

3. Підборіддя вгору

Сядь або встань з рівною спиною і тягнися підборіддям до стелі.Витягни губи в трубочку і тягни ще сильніше – наскільки зможеш. Затримайся на 10 секунд, опусти голову і повторюй вправу по 10 разів двічі на день.

Підборіддя вгору - Як прибрати друге підборіддя в домашніх умовах

4. Скручування для голови

Ця вправа робиться практично так само, як скручування на прес. Ляж на спину, зігни ноги в колінах і підтягни живіт. Але піднімай не весь корпус, а лише голову до грудей. Утримуй її у верхній точці на 5-7 секунд, опускай і повтори ще 5-7 разів.

5. Поворот голови

Встань з рівною спиною і повільно поверни голову вбік, щоб підборіддя було чітко паралельне плече. Потягнися якнайсильніше, так само повільно опусти голову вниз, повернися в центр і повтори для іншої сторони. Роби по 10 разів двічі на день.

Повороти голови - Як прибрати друге підборіддя в домашніх умовах

6. Тенісний м’ячик

Візьми звичайний тенісний м’ячик, притисніть до горла і утримуй його підборіддям. Трохи опусти голову, не випускаючи м’яч і підніми назад – і так 10 разів.

7.Підборіддя на кулаки

Сядь за стіл, постав на нього лікті та стисні руки в кулаки. Поклади на кулаки підборіддя і тисни їм униз, а руки нехай ніби пручаються. Повторюй 20 разів, але слідкуй, щоб напружувалися саме м’язи підборіддя – не шия.

Підборіддя на кулаки - Як прибрати друге підборіддя в домашніх умовах

8. Пощипування та бавовни

Розжени кров і розігрій шкіру, поплескуючи підборіддя тильною стороною долоні якнайшвидше протягом 30 секунд. Нанеси на шкіру жирний крем і ще 30-40 секунд роби легкі пощипування, не сильно відтягуючи шкіру. Такий міні-масаж можна робити окремо в будь-який вільний час або як розминку перед вправами.

9. Масаж з медом

Розігрій на водяній бані трохи меду, щоб він став рідкішим, і нанеси на підборіддя. Розтирай його, просуваючись від центру щелепи до мочок вух великими пальцями. Роби масаж 2-3 рази на тиждень по 10-15 хвилин.

Масаж з медом - Як прибрати друге підборіддя в домашніх умовах

10.Лімфодренажний масаж

Такий масаж розганяє не лише кров, а й лімфу, прибирає набряклість та «розбиває» жирові клітини. Він допомагає від другого підборіддя, брилів, зморшок і навіть мішків під очима. Виберибудь-яку техніку, що сподобалася, наприклад – японський масаж Зоган. Повторюй його щодня протягом 2 тижнів, а потім – кілька разів на тиждень для підтримки результату.

Лімфодренажний масаж - Як прибрати друге підборіддя в домашніх умовах