Як прибрати друге підборіддя в домашніх умовах: 10 швидких та ефективних вправ

Як прибрати друге підборіддя: 10 швидких та ефективних вправ

Друге підборіддя – не показник зайвої ваги, адже з ним воюють навіть моделі. Саме тому його так важко позбутися – просто схуднути тут не допоможе. Потрібні спеціальні вправи та масажі, які можна робити в домашніх умовах. Розповідаємо як!

1. Мовою до кінчика носа

Забавна вправа насправді чудово підтягує лицьові м’язи. Висунь язик якнайдалі і спробуй дотягнутися їм до кінчика носа. Коли відчуєш сильну напругу, затримайся на 3-5 секунд, а потім спробуй дістати язиком до підборіддя. Знову затримайся і повторюй по 5 разів щодня.

Мовою до кінчика носа - Як прибрати друге підборіддя в домашніх умовах

2. Робота губами

Витягни губи в трубочку вперед і почни рухати ними на всі боки або по колу. Повторюй 10 разів, і разом з другим підборіддям підуть щоки та розгладяться носогубки.

3. Підборіддя вгору

Сядь або встань з рівною спиною і тягнися підборіддям до стелі.Витягни губи в трубочку і тягни ще сильніше – наскільки зможеш. Затримайся на 10 секунд, опусти голову і повторюй вправу по 10 разів двічі на день.

Підборіддя вгору - Як прибрати друге підборіддя в домашніх умовах

4. Скручування для голови

Ця вправа робиться практично так само, як скручування на прес. Ляж на спину, зігни ноги в колінах і підтягни живіт. Але піднімай не весь корпус, а лише голову до грудей. Утримуй її у верхній точці на 5-7 секунд, опускай і повтори ще 5-7 разів.

5. Поворот голови

Встань з рівною спиною і повільно поверни голову вбік, щоб підборіддя було чітко паралельне плече. Потягнися якнайсильніше, так само повільно опусти голову вниз, повернися в центр і повтори для іншої сторони. Роби по 10 разів двічі на день.

Повороти голови - Як прибрати друге підборіддя в домашніх умовах

6. Тенісний м’ячик

Візьми звичайний тенісний м’ячик, притисніть до горла і утримуй його підборіддям. Трохи опусти голову, не випускаючи м’яч і підніми назад – і так 10 разів.