Градуйоване каре на середнє волосся – 12 красивих ідей стрижки (фото)

Градуйоване каре на середнє волосся: 12 ідей стрижки (фото)

Класичне каре все частіше поступається легшим та сучасним варіаціям. Градуювання та філіровка витісняють прямий зріз, адже дають більше обсягу і виглядають повітряніше. На перший погляд градуйоване каре на середнє волосся складно відрізнити від звичайного. Але майстерність та краса криються в деталях!

1. Градоване каре без чубчика

Від класичного каре таке відрізняється лише наявністю філованих пасм. Тому воно все ще виглядає дуже строго та елегантно, роблячи образ більш витонченим.

Градоване каре без чубчика на середнє волосся

2. Градоване каре з прямою чубчиком

Пряма чубчик ідеально поєднується з прямим волоссям і кучерями, з рівним або асиметричним зрізом. Але май на увазі, що навіть ідеально гладкі від природи пасма за такої довжини постійно вимагають укладання.

Градуйований боб з прямою чубчиком для середніх волосся

3. Градуйований боб з рваною чубчиком

Рівана чубчик у поєднанні з градуйованою стрижкою виглядає більш вільно і невимушено. Це ідеальне каре контрастів, яке підійде як для сміливих, так і для романтичних образів.

Градуйований боб з рваною чубчиком для середніх волосся

4. Градуйована каре з косою чубчиком

На відміну від прямого чубчика, косий чубчик підходить всім і доставляє набагато менше клопоту. Досить один раз вибрати щільність і довжину, з якими вам буде красиво і комфортно.

Градуйований боб з косою чубчиком для середніх волосся

5. Градуйований боб з короткою чубчиком

Екстравагантна коротка чубчик з градуйованим бобом робить образ сміливим і яскравим. І вона часто підходить повненьким дівчатам, візуально витягуючи обличчя.

Градуйоване каре з короткою чубчиком на середнє волосся

6. Градоване каре з подовженою чубчиком

Довга чубчик – знахідка для тих, кому потрібно, щоб у особи обов’язково залишалося волосся. Можеш навіть збирати своє каре у зачіски, але щоки та кути щелепи завжди будуть прикриті.

Градуйоване каре з подовженою чубчиком на середнє волосся

7. Градоване каре з косим проділом

У сучасних стрижках майже неможливо зустріти прямий проділ, бо він далеко не найзручніший. У моді легкість, комфорт та простота, так що зачісувати карі, як тобі подобається.

Градуйоване каре з косим проділом на середнє волосся

8. Градоване каре з подовженням

Подовження надає градуйованого автомобіля ще більше асиметрії. Стрижка складної форми витончено підкреслює красу обличчя. А якщо подовжені передні пасма стають все коротшими до потилиці – вийде боб-каре на середнє волосся.

Градуйоване каре з подовженням на середнє волосся

9. Градоване каре з асиметрією

Асиметричний зріз дуже стильний та модний, але потребує бездоганної роботи майстра. У випадку з прямим зрізом він потребує і такого ж бездоганного укладання, а ось градуйоване каре не таке вимогливе.

Градуйоване каре з асиметрією на середнє волосся

10. Градоване каре на ніжці

Сутність каре на ніжці одна і та ж, незалежно від градуювання і зрізу. Пасма на потилиці обережно збриваються під машинку – можна навіть голити візерунок. Така стрижка впорядковує занадто густе або неслухняне волосся і рятує від спеки.

Градуйоване каре на ніжці на середнє волосся

11. Градоване каре з поголеною скронею

Хоча градуйоване каре і припускає, що пасма відрізняються по довжині, це не робить скроні, що стирчать. Якщо тобі набридло постійно укладати їх окремо – спробуй голити.

Градуйоване каре з поголеною скронею на середнє волосся

12. Градоване каре на хвилясте волосся

Карі на короткі кучерики часто перетворюється на пухнасту шапку, а ось середньої довжини вже достатньо, щоб упорядкувати завитки. А градуйовані пасма різної довжини лише сприяють успіху.

Градуйоване каре на хвилясте волосся