Градуйоване каре на середнє волосся – 12 красивих ідей стрижки (фото)

Градуйоване каре на середнє волосся: 12 ідей стрижки (фото)

Класичне каре все частіше поступається легшим та сучасним варіаціям. Градуювання та філіровка витісняють прямий зріз, адже дають більше обсягу і виглядають повітряніше. На перший погляд градуйоване каре на середнє волосся складно відрізнити від звичайного. Але майстерність та краса криються в деталях!

1. Градоване каре без чубчика

Від класичного каре таке відрізняється лише наявністю філованих пасм. Тому воно все ще виглядає дуже строго та елегантно, роблячи образ більш витонченим.

Градоване каре без чубчика на середнє волосся

2. Градоване каре з прямою чубчиком

Пряма чубчик ідеально поєднується з прямим волоссям і кучерями, з рівним або асиметричним зрізом. Але май на увазі, що навіть ідеально гладкі від природи пасма за такої довжини постійно вимагають укладання.

Градуйований боб з прямою чубчиком для середніх волосся

3. Градуйований боб з рваною чубчиком

Рівана чубчик у поєднанні з градуйованою стрижкою виглядає більш вільно і невимушено. Це ідеальне каре контрастів, яке підійде як для сміливих, так і для романтичних образів.

Градуйований боб з рваною чубчиком для середніх волосся

4. Градуйована каре з косою чубчиком

На відміну від прямого чубчика, косий чубчик підходить всім і доставляє набагато менше клопоту. Досить один раз вибрати щільність і довжину, з якими вам буде красиво і комфортно.

Градуйований боб з косою чубчиком для середніх волосся

5. Градуйований боб з короткою чубчиком

Екстравагантна коротка чубчик з градуйованим бобом робить образ сміливим і яскравим. І вона часто підходить повненьким дівчатам, візуально витягуючи обличчя.

Градуйоване каре з короткою чубчиком на середнє волосся

6. Градоване каре з подовженою чубчиком

Довга чубчик – знахідка для тих, кому потрібно, щоб у особи обов’язково залишалося волосся. Можеш навіть збирати своє каре у зачіски, але щоки та кути щелепи завжди будуть прикриті.

Градуйоване каре з подовженою чубчиком на середнє волосся