Макіяж для блакитних очей – покрокові уроки (60 фото)

Макіяж для блакитних очей: покрокові уроки (60 фото)

Світлі очі, в яких начебто відбивається небо чи водна гладь, прекрасні. Блакитнооких красунь оспівували поети, художники та музиканти. А зараз дивовижний відтінок можна зробити ще виразнішим. Для цього потрібно лише правильно підібрати макіяж для блакитних очей!

Чим відрізняється макіяж для блакитних очей?

У нюдових тонах майже немає обмежень, а ось далі потрібно враховувати кольоротип. Найчастіше блакитнооким дівчатам підходять теплі кольори – молочний шоколад, пудровий, персиковий, золотистий та мідний. Але якщо зовнішність контрастна, а шкіра – бліда, то варто поекспериментувати з графітовими, сірими, синьо-зеленими та фіолетовими тонами!

Чим відрізняється макіяж для блакитних очей

Помилки макіяжу для блакитних очей

Будь-які прийоми та техніки потрібно адаптувати під себе та свій кольоротип, інакше результат буде зворотним. Крім неправильного вибору відтінків, є ще кілька поширених помилок, про які ми зараз розповімо.

Тіні під колір очей

Це класична помилка макіяжу на пострадянському просторі. Так, блакитним очам дуже йдуть блакитні тіні, але вони мають бути темнішими або світлішими на кілька тонів. Інакше все зливається в однорідну бляклу картину, і очі здаються тьмяними.

Тіні під колір очей - Помилки макіяжу для блакитних очей

Чорне підведення

Якщо в тебе світлий і не надто контрастний кольоротип, то насичена чорна підводка здатна перетворити твої очі на щілинки. Зверніть увагу на сірі та коричневі відтінки різної насиченості.

Чорне підведення - Помилки макіяжу для блакитних очей

Відсутність контрасту

Надмірний контраст – це погано, але його повна відсутність не грає на руку. Світлі очі у поєднанні зі світлими віями, тінями та світлою шкірою – і ось обличчя перетворюється на нудну безлику маску!

Відсутність контрасту - Помилки макіяжу для блакитних очей