Модні чоловічі стрижки – фото

Модні чоловічі стрижки (фото): красиві ідеї

Чоловічі зачіски вже давно вийшли за межі однотипних стрижок «під машинку» коротше. Ефектні модельні укладання стали постійною частиною повсякденного життя. Тим більше, це зовсім не складно та цілком практично. Сьогодні ми розповімо тобі про модні тенденції у чоловічих стрижках!

1. Бокс та напівбокс

Класична стрижка стає моднішою за рахунок більш вираженого перепаду довжини. Все частіше вона поєднується з виголеними візерунками на скронях або іншими індивідуальними рисами.

Бокс та напівбокс - Модні чоловічі стрижки

2. Виголені віскі

У виголені віскі беззастережно залишаються у тренді серед модних чоловічих стрижок. Їх поєднують з різною довжиною та укладаннями.

Виголені віскі - Модні чоловічі стрижки

3.Каре

Існує стереотип, що каре – це виключно жіноча стрижка, але любителі довгого волосся готові посперечатися. Актуальне чоловіче каре – з рваними кінцями, асиметричне, без чубчика та трохи нижче вух.

Каре - Модні чоловічі стрижки

4. Мілітарі-британка

Елегантна та водночас брутальна британка дуже універсальна, адже підійде і для тренування, і для бізнес-зустріч. Її характерні риси – коротка потилиця та складна багатошарова чубчик.

Мілітарі-британка - Модні чоловічі стрижки

5. Асиметрія

У чоловічій моді теж все більше переважають асиметричні стрижки, зміщені проділи, чубчики та перепади довжини. У році вони все ще виглядають свіжо та оригінально.

Асиметрія - Модні чоловічі стрижки

6. Прінстон

Моду на цю стрижку запровадили зірки Голлівуду, адже за своєї простоти вона досить творча та хаотична.Це гарний та простий повсякденний варіант!

Прінстон - Модні чоловічі стрижки

7. Подовжений боб

Багато модних стрижок вимагають щоденного укладання, і далеко не всі чоловіки на це готові. У такому разі рекомендуємо звернути увагу на ефектний подовжений боб, який хороший навіть на кучерявому волоссі.

Довгий боб - Модні чоловічі стрижки

8. Теніс

Це проста та класична коротка стрижка для поціновувачів лаконічного образу. Їй властива відсутність чубчика, короткі, але не бриті віскі та акуратно вистрижена верхівка.

Теніс - Модні чоловічі стрижки

9. Андеркат

Модним андеркатам тепер характерний виразний проділ із нарочито підкресленою геометрією. Перепад між короткою та довгою частиною стає ще більш підкресленим.

Андеркат - Модні чоловічі стрижки

10. Канадка

Ця стрижка дуже нагадує британку,але відрізняється у деталях. Тут більш м’які переходи між рівнями, які у році гармонійно доповнюють скошеною чубком набік.

Канадка - Модні чоловічі стрижки

11. Майданчик

Екстравагантна стрижка стала ефектним доповненням ділового образу, хоча спочатку віддавали перевагу спортсменам. Головне у виконанні – гранична акуратність під час вистригання переходу.

Майданчик - Модні чоловічі стрижки

12. Гаврош

Класична коротка стрижка підійде тим, хто не любить надто екстравагантних рішень. Зараз її сильніше філюють, роблять динамічні рвані пасма та підкреслюють асиметрію.

Гаврош - Модні чоловічі стрижки

13. Поголена потилиця

Нарівні з скронями у році продовжують виголювати потилиці, а досвідчені майстри змагаються у справжніх художніх навичках. Така стрижка особливо актуальна до спекотного літа.

Виголена потилиця - Модні чоловічі стрижки

14. Цезар

Це дуже характерна та брутальна стрижка, яку повністю роблять під машинку. Їй властива мінімальна довжина, чіткі геометричні кути та округла чубчик.

Цезар - Модні чоловічі стрижки

15. Помпадур

Дуже фактурна та мужня стрижка вимагає укладання, н результат того вартий. Нова особливість – максимально яскраво підкреслений перехід від коротких скронь до об’єму зверху.

Помпадур - Модні чоловічі стрижки

16. Мен бан

Ця трендова стрижка з моменту своєї появи вважається трохи провокаційною. І цього року вона стала ще сміливішою і контрастнішою – з переходом від поголених скронь до довгої маківки.

Мен бан - Модні чоловічі стрижки