Модні чоловічі стрижки – фото

Модні чоловічі стрижки (фото): красиві ідеї

Чоловічі зачіски вже давно вийшли за межі однотипних стрижок «під машинку» коротше. Ефектні модельні укладання стали постійною частиною повсякденного життя. Тим більше, це зовсім не складно та цілком практично. Сьогодні ми розповімо тобі про модні тенденції у чоловічих стрижках!

1. Бокс та напівбокс

Класична стрижка стає моднішою за рахунок більш вираженого перепаду довжини. Все частіше вона поєднується з виголеними візерунками на скронях або іншими індивідуальними рисами.

Бокс та напівбокс - Модні чоловічі стрижки

2. Виголені віскі

У виголені віскі беззастережно залишаються у тренді серед модних чоловічих стрижок. Їх поєднують з різною довжиною та укладаннями.

Виголені віскі - Модні чоловічі стрижки

3.Каре

Існує стереотип, що каре – це виключно жіноча стрижка, але любителі довгого волосся готові посперечатися. Актуальне чоловіче каре – з рваними кінцями, асиметричне, без чубчика та трохи нижче вух.

Каре - Модні чоловічі стрижки

4. Мілітарі-британка

Елегантна та водночас брутальна британка дуже універсальна, адже підійде і для тренування, і для бізнес-зустріч. Її характерні риси – коротка потилиця та складна багатошарова чубчик.

Мілітарі-британка - Модні чоловічі стрижки

5. Асиметрія

У чоловічій моді теж все більше переважають асиметричні стрижки, зміщені проділи, чубчики та перепади довжини. У році вони все ще виглядають свіжо та оригінально.

Асиметрія - Модні чоловічі стрижки

6. Прінстон

Моду на цю стрижку запровадили зірки Голлівуду, адже за своєї простоти вона досить творча та хаотична.Це гарний та простий повсякденний варіант!

Прінстон - Модні чоловічі стрижки

7. Подовжений боб

Багато модних стрижок вимагають щоденного укладання, і далеко не всі чоловіки на це готові. У такому разі рекомендуємо звернути увагу на ефектний подовжений боб, який хороший навіть на кучерявому волоссі.

Довгий боб - Модні чоловічі стрижки