Каскад на середнє волосся без чубчика – 11 ідей стрижки (фото)

Каскад на середнє волосся без чубчика: 11 ідей стрижки (фото)

Каскадні стрижки дуже універсальні та зручні, адже вони йдуть майже всім. Завдяки відсутності графічного зрізу, зачіска здається легкою та повітряною. А бічні пасма каскаду на середнє волосся без чубчика витончено обрамляють обличчя. Хочеш трохи урізноманітнити звичне укладання? Ділимося ідеями!

1. Класичний каскад на середнє волосся без чубчика

У класичному каскаді пасма викладаються начебто шарами. Це дуже стара стрижка, але вона ніколи не виходить із моди, так що ти точно будеш у тренді!

Класичний каскад на середнє волосся без чубчика

2. Каскад без чубчика на пряме середнє волосся

Для тонкого прямого волосся каскад – справжній порятунок, тому що він надає їм об’єму. Волосся не виглядатиме прилизаним, а зріз – зробленим під лінійку.

Каскад без чубчика на пряме середнє волосся

3. Каскад без чубчика на хвилясте волосся

Каскад на кучерявому волоссі – найпростіший спосіб упорядкувати пасма і гармонізувати його зовнішній вигляд без укладання. Волосся стає слухнянішим, акуратнішим лежать і менше плутається.

Каскад без чубчика на хвилясте середнє волосся

4. Плавний каскад на середнє волосся без чубчика

Якщо ти не хочеш різких переходів довжини, попроси майстра зробити легкий і плавний каскад. Цього достатньо для об’єму і легкості стрижки, але при цьому волосся виглядає досить рівно.

Плавний каскад на середнє волосся без чубчика

5. Рваний каскад на середнє волосся без чубчика

Коли хочеться більше грайливості та різноманітності – можна зробити пасма виразніше. У такому каскаді сильніше видно різниця довжини локонів, через що він виглядає оригінальніше і яскравіше.

Рваний каскад на середнє волосся без чубчика

6. Каскад без чубчика з поголеною потилицею

Власниці надто густого волосся знають, як складно його впорядкувати. Стрижка каскадом допоможе гармонізувати обсяг, а поголена потилиця додасть легкості і врятує від спеки.

Каскад на середнє волосся без чубчика з поголеною потилицею

7. Каскад без чубчика з поголеними скронями

Для любительок сміливих та екстравагантних стрижок відмінно підходять виголені віскі. До речі, саме під каскадом їх дуже легко сховати, якщо тобі знадобиться більш суворий та офіційний образ.

Каскад на середнє волосся без чубчика з поголеними скронями

8. Асиметричний каскад на середнє волосся без чубчика

Асиметрія та скошений зріз на піку популярності вже не перший сезон. З каскадом такі рішення поєднуються особливо вдало, адже маскує дрібні огріхи і красиво відростає.

Асиметричний каскад на середнє волосся без чубчика

9. Градуйований каскад на середнє волосся без чубчика

Такастрижка – торжество творчого безладдя, і особливо гарна вона на хвилястому волоссі. А ось на прямі – краще додати трохи текстури та недбалого укладання.

Градований каскад на середнє волосся без чубчика

10. Каскад без чубчика з косим проділом

Якщо раніше проділ зачісували чи не під лінійку, то зараз актуальна простота та легкість. Укладай волосся на той бік, який тобі більше подобається, щоб підкреслити красу обличчя!

Каскад на середнє волосся без чубчика з косим проділом

11. Каскад на середнє волосся без чубчика для дівчаток

Для юних модниць, які хочуть бути схожими на принцес, повітряний каскад підходить найкраще. Він виглядає набагато цікавіше прямого зрізу, але його так само легко прибрати в хвіст або зачіски.

Каскад на середнє волосся без чубчика для дівчаток