Каскад на середнє волосся без чубчика – 11 ідей стрижки (фото)

Каскад на середнє волосся без чубчика: 11 ідей стрижки (фото)

Каскадні стрижки дуже універсальні та зручні, адже вони йдуть майже всім. Завдяки відсутності графічного зрізу, зачіска здається легкою та повітряною. А бічні пасма каскаду на середнє волосся без чубчика витончено обрамляють обличчя. Хочеш трохи урізноманітнити звичне укладання? Ділимося ідеями!

1. Класичний каскад на середнє волосся без чубчика

У класичному каскаді пасма викладаються начебто шарами. Це дуже стара стрижка, але вона ніколи не виходить із моди, так що ти точно будеш у тренді!

Класичний каскад на середнє волосся без чубчика

2. Каскад без чубчика на пряме середнє волосся

Для тонкого прямого волосся каскад – справжній порятунок, тому що він надає їм об’єму. Волосся не виглядатиме прилизаним, а зріз – зробленим під лінійку.

Каскад без чубчика на пряме середнє волосся

3. Каскад без чубчика на хвилясте волосся

Каскад на кучерявому волоссі – найпростіший спосіб упорядкувати пасма і гармонізувати його зовнішній вигляд без укладання. Волосся стає слухнянішим, акуратнішим лежать і менше плутається.

Каскад без чубчика на хвилясте середнє волосся

4. Плавний каскад на середнє волосся без чубчика

Якщо ти не хочеш різких переходів довжини, попроси майстра зробити легкий і плавний каскад. Цього достатньо для об’єму і легкості стрижки, але при цьому волосся виглядає досить рівно.

Плавний каскад на середнє волосся без чубчика

5. Рваний каскад на середнє волосся без чубчика

Коли хочеться більше грайливості та різноманітності – можна зробити пасма виразніше. У такому каскаді сильніше видно різниця довжини локонів, через що він виглядає оригінальніше і яскравіше.

Рваний каскад на середнє волосся без чубчика

6. Каскад без чубчика з поголеною потилицею

Власниці надто густого волосся знають, як складно його впорядкувати. Стрижка каскадом допоможе гармонізувати обсяг, а поголена потилиця додасть легкості і врятує від спеки.

Каскад на середнє волосся без чубчика з поголеною потилицею