Жіночі стрижки, що не вимагають укладання – види, назви та фото

Жіночі стрижки, що не вимагають укладання: види, назви і фото

Зробила ефектну стрижку з глянцю чи інстаграму, але в реальному житті вона виглядає зовсім інакше? А все тому, що багато хто з них потребує ретельного догляду, а на це не завжди є час. Тому ділимося великою добіркою жіночих стрижок, що не вимагають укладання. Просто, швидко та красиво!

Короткі стрижки, що не потребують укладання

Творчий безлад – твій найкращий друг, якщо ти хочеш зручну коротку стрижку. Досить трохи скуйовжити волосся і поправити прядки, що вибиваються.

Піксі

Найпростіший, очевидніший і ефектніший варіант. Стрижка піксі сама по собі зухвала і яскрава, тому легка недбалість її тільки прикрасить.

Піксі

Гарсон

Гарсон – трохи витонченіший вибір, ніж піксі. У такій стрижці мінімум філіровки, і обов’язково коротким має бути тільки потилиця, а от віскі – на твій розсуд.

Гарсон

Боб

Боб підходить практично всім, незалежно від форми обличчя та типу волосся.Акуратна багатошаровість надає йому обсягу та витонченості. А додати трохи експресії допоможе рваний зріз та коса чубчик.

Боб

Каре

Найкраще без укладання виглядає рване каре, яке прощає невеликі огріхи і пасма, що вибиваються. Але якщо у тебе ідеально гладке пряме волосся, то рівний зріз теж підійде.

Каре

Їжачок

Мабуть, найшвидше і найпростіше вирішення проблеми укладання. Звичайно, воно не всім сподобається. Але знайти більш практичний варіант просто неможливо!

Їжачок

Французька стрижка

Ще один варіант елегантного об’єму при мінімумі зусиль. Перевага такої стрижки не лише у відсутності необхідності її укладати, а й у збереженні форми в міру відростання.

Французька стрижка

Сесон

При всій візуальній складності сесону, він чудово тримає форму та обсяг. Але дійсно підійде не на будь-яке волосся.

Сесон

Стрижки на середнє волосся, що не потребують укладання

Зверни увагу на каскадні стрижки та драбинки. Вони створюють бажаний об’єм і добре виглядають без довгих мук із плойкою або праскою.

Каскад

Простий класичний каскад дозволяє забути не лише про укладання, а й про існування фена. Він завжди виглядає максимально природно та натурально.

Каскад

Гаврош

Довжений гаврош виглядає досить екстравагантно, але цього року він беззастережно у тренді. Тому якщо ти не боїшся експериментів, сміливо пробуй цю рвану стрижку з виразним розкидом довжини.

Гаврош

Довге каре

Секрет у тому, що подовжене каре частіше лежить акуратніше за короткий. Чим довше волосся, тим воно важче і менше стовбурчиться. Тому подовжена версія може підійти навіть не найслухнянішим локонам.

Довге каре

Дебют

Ще один безладний рваний каскад ідеальний для волосся всіх типів, крім, мабуть, щільних пружних кучерів. А ось на прямих пасмах чи легкій хвилі ця стрижка однаково гарна.

Дебют

Боб-каре

Це проміжний варіант, у якому зберігається форма боба з геометрією каре. А відповідно ти отримуєш одразу обидві переваги – об’єм та довжину. Але боб-каре важливо правильно підібрати під тип волосся та форму обличчя.

Боб-каре

Градована драбинка

Класична драбинка з плавним переходом не завжди виграшна хоча б без легкого укладання. Але ось легке градуювання приховує невеликі недоліки. А ще така зачіска дуже гарна у поєднанні зі складним фарбуванням.

Градована драбинка

Стрижки на ніжці

Це порятунок, коли волосся занадто густе і неслухняне. А ще це знахідка для літа, щоб потилицю та шиї було легше у спеку. До речі, на потилиці можна вибрати гарний візерунок!

Стрижки на ніжці

Стрижки на довге волосся, що не потребують укладання

Мабуть, у цьому випадку вибір стрижок без укладання найширший та різноманітніший. Довге волосся акуратно лежить просто під своєю вагою. Але краще уникати надто складних художніх експериментів.

Рапсодія

Той самий варіант стрижки, коли ти хочеш отримати ефект укладання, не витративши на неї жодної хвилини. Секрет рапсодії в особливій формі та поєднанні пасмів різної довжини.

Рапсодія

Прямий зріз

Очевидне та просте рішення на кожен день. Але навіть з такою лаконічною стрижкою не забувай про поживні маски і регулярний догляд. А ще потрібно періодично підрізати кінці, що січуться, щоб вони не стирчали!

Прямий зріз

Лісий хвіст

Ще один простий, але все-таки цікавіший варіант. Його навіть можна назвати трохи фентезійним. Лисий хвіст гарний сам по собі і зручний для створення зачісок під настрій.

Лісий хвіст

Фронтальний каскад

У класичній драбинці довжина поступово збільшується від обличчя до потилиці, а в каскаді – зверху донизу. Фронтальний каскад – це своєрідний універсальний компроміс між двома формами.

Фронтальний каскад

Асиметричні стрижки

Асиметрія на короткій довжині зазвичай вимагає укладання, а ось на довгому волоссі вже можна поекспериментувати. Це дозволяє підібрати саму природну і зручну для тебе форму, і зробити її ефектнішою.

Асиметричні стрижки

Довгана шеггі

Для творчих дівчат це одна з найкращих стрижок! Шеггі тільки здається зовсім недбалою та хаотичною, а насправді в неї одна з найскладніших форм.

Довжена шеггі

Стрижки без укладання за типом волосся

При виборі ідеальної стрижки потрібно враховувати не лише довжину, а й структуру локонів. Що добре для пишної кучерявої копиці, не підійде тонким прямим волоссям. І навпаки!

Для хвилястого та кучерявого волосся

Проблема хвилястого волосся в тому, що вони люблять вибиватися і стирчати з зачіски. Але це легко виправлять рвані чи градуйовані багатошарові стрижки. Наприклад, усі варіації каскаду чи рваний боб. З коротких стрижок зверни увагу на піксі та укорочений гаврош. А ще цікаво і незвично виглядає рване кучеряве каре.

Для хвилястого та кучерявого волосся

На пряме волосся

На гладкому густому волоссі бездоганно виглядає прямий геометричний зріз, незалежно від довжини. Але це актуально тільки якщо в тебе зовсім немає пасм, що вибиваються, інакше мінімальнаукладання все-таки знадобиться. А ось якщо хочеться додати обсягу – вибирай багатошарові стрижки, на зразок рапсодії.

На пряме волосся

Для тонкого волосся

Для тонкого волосся важливо створити відчуття об’єму, причому як на маківці, так і по всій довжині. Сміливо вибирай стрижки із округлими формами – боб, сесон, паж, подовжене боб-каре. А ще – градуйовані варіації каскадів та драбинок. Тому що чіткий прямий зріз буде надто «прилизаним».

Для тонкого волосся

Для неслухняного волосся

Неслухняному волоссю краще підходять такі ж неслухняні стрижки. Рване каре, гаврош, довгий каскад з сильним перепадом довжини – все те, що можна гарненько скуйовдити і струсити руками. Такі стрижки виглядають як та сама модна укладання «тільки що встала з ліжка». Якщо ж хочеш вирішити проблему радикально – піксі та їжачок у твоєму розпорядженні!

Для неслухняного волосся