Жіночі стрижки, що не вимагають укладання – види, назви та фото

Жіночі стрижки, що не вимагають укладання: види, назви і фото

Зробила ефектну стрижку з глянцю чи інстаграму, але в реальному житті вона виглядає зовсім інакше? А все тому, що багато хто з них потребує ретельного догляду, а на це не завжди є час. Тому ділимося великою добіркою жіночих стрижок, що не вимагають укладання. Просто, швидко та красиво!

Короткі стрижки, що не потребують укладання

Творчий безлад – твій найкращий друг, якщо ти хочеш зручну коротку стрижку. Досить трохи скуйовжити волосся і поправити прядки, що вибиваються.

Піксі

Найпростіший, очевидніший і ефектніший варіант. Стрижка піксі сама по собі зухвала і яскрава, тому легка недбалість її тільки прикрасить.

Піксі

Гарсон

Гарсон – трохи витонченіший вибір, ніж піксі. У такій стрижці мінімум філіровки, і обов’язково коротким має бути тільки потилиця, а от віскі – на твій розсуд.

Гарсон

Боб

Боб підходить практично всім, незалежно від форми обличчя та типу волосся.Акуратна багатошаровість надає йому обсягу та витонченості. А додати трохи експресії допоможе рваний зріз та коса чубчик.

Боб

Каре

Найкраще без укладання виглядає рване каре, яке прощає невеликі огріхи і пасма, що вибиваються. Але якщо у тебе ідеально гладке пряме волосся, то рівний зріз теж підійде.

Каре

Їжачок

Мабуть, найшвидше і найпростіше вирішення проблеми укладання. Звичайно, воно не всім сподобається. Але знайти більш практичний варіант просто неможливо!

Їжачок

Французька стрижка

Ще один варіант елегантного об’єму при мінімумі зусиль. Перевага такої стрижки не лише у відсутності необхідності її укладати, а й у збереженні форми в міру відростання.

Французька стрижка