Легкі зачіски на кожен день: 20 ідей, покрокові фото

Легкі зачіски на кожен день: 20 фото-ідей

Неможливо щодня витрачати годинник на складні укладання, та й ніяке волосся не переживе такого звернення. Але що робити, якщо все одно хочеться різноманітності, а душа прагне свята? Ми зібрали 20 ідей легких зачісок на кожен день, які ти зможеш легко повторити самостійно!

1. Хвіст із косою

Що може бути простіше? Збери верхню частину в скошений набік хвіст, а нижню заплети в косу з іншого боку. Оберни косий хвіст і закріпи резинкою або шпильками.

Хвіст з косою - Легкі зачіски на кожен день

2. Романтична мальвінка

Верхню частину волосся збери у вільну мальвінку, а бічні скрути джгутами та з’єднай ззаду. Поправте зачіску так, щоб гумки збігалися, і зроби недбалий безлад.

Романтична мальвінка - Легкі зачіски на кожен день

3.Коса з коси

Звичайна кіска буде набагато ефектніше і фактурніше, якщо заплести її не з пасм, а з кіс поменше. Головне – дій легко та вільно, інакше зачіска буде перетягнута, некрасива та незручна.

Коса з коси - Легкі зачіски на кожен день

4. Сегментований хвіст

Збери звичайний хвіст і затягни його другою гумкою нижче. Простягни кінець, що залишився в петлю, розправ і повтори стільки разів, наскільки вистачить довжини волосся.

Сегментований хвіст - Легкі зачіски на кожен день

5. Коса зі спущеними пасмами

Така зачіска виглядає, ніби з фентезійного фільму, але ти легко зробиш її самотужки. Починай плести колосок навколо голови, але після кожного витка випускай попереднє пасмо вниз.

Коса зі спущеними пасмами - Легкі зачіски на кожен день

6.Заплутана мальвинка без гумок

Найкраще така зачіска виглядає на хвилястому волоссі, тому що надає локонам ще більше легкої недбалості. Почни плести коси з боків, але після перших витків закінчи їх джгутами. З’єднай джгути на потилиці і хаотично переплети пасма між собою.

Заплутана мальвінка без гумок - Легкі зачіски на кожен день

7. Бант із волосся

Це, мабуть, найпростіша і найпопулярніша ошатна зачіска. Тобі всього потрібно зібрати бублик, сформувати з нього бант і затягнути вільним кінцем.

Бант із волосся - Легкі зачіски на кожен день

8. Коса знизу догори

Ми плетемо коси зверху вниз або у вигляді обода, але що якщо заплести її від потилиці до верхівки? А вільні кінці зверху скрути у об’ємний пучок.

Коса знизу вгору - Легкі зачіски на кожен день

9.Романтичний пучок на обруч

Надень на голову тканинний обруч, закрути більшу частину волосся в пучок. Оплети пов’язку джгутами з бічних пасм і загорни їх навколо пучка ззаду.

Романтичний пучок на обруч - Легкі зачіски на кожен день

10. Коса без коси

На перший погляд здається, що це звичайна кіска, але тут зовсім немає плетива! Збери волосся в хвіст, відокремлюй по дві пасма і стягуй його над рештою пучка – і так поки вистачить довжини.

Коса без коси - Легкі зачіски на кожен день

11. Пучок вузлами

Якщо тобі набридли звичайні пучки, а волосся треба прибрати – зав’яжи їх вузлом. А точніше – вузлами, по черзі забираючи наступні пасма від проділу та вниз.

Пучок вузлами - Легкі зачіски на кожен день

12. Хвіст-мальвінка

По суті це щось середнє між двома зачісками, зате виглядає дуже свіжо! Збери мальвинку зі джгутів, а далі – по черзі витягуй з-під неї по дві пасма та зв’язуй їх зверху.

Хвіст-мальвінка - Легкі зачіски на кожен день

13. Декілька пучків

Якщо в тебе занадто густе волосся або невідповідна довжина для зручного пучка, тоді пучків можна зробити кілька! Гладко та акуратно виглядають три штуки, але спробуй різні варіанти!

Кілька пучків - Легкі зачіски на кожен день

14. Хвіст-колосок

Збери дві невеликі пасма на маківці та стягни резинкою. Трохи нижче додай до них ще дві пасма, знову стягни, і просуйся таким чином дедалі далі.

Хвіст-колосок - Легкі зачіски на кожен день

15. Коси у хвіст

Зачіска виходить дуже ніжною, романтичною та об’ємною. З двох боків від скронь заплети коси і стягни їх ззаду гумкою з розпущеним волоссям, що залишилося.

Коси у хвіст - Легкі зачіски на кожен день

16.Бублик із волосся

На тонку та непомітну гумку збери звичайний бублик, а потім дістань з нього одне тонке пасмо. Оберни їй основу зачіски, щоб остаточно замаскувати гумку.

Бублик з волосся - Легкі зачіски на кожен день

17. Коса із джгутів

Це ще одна варіація коси без плетіння, але цього разу всі пасма вивертаються джгутом. Залежно від того, наскільки ти щільно зрушиш витки, змінюється форма та обсяг коси.

Коса із джгутів - Легкі зачіски на кожен день

18. Хвіст вузлом

Зачеши волосся на один бік, поділи навпіл на пасма і зав’яжи подвійним вузлом. Щоб зачіска не розвалилася протягом дня, використовуй невидимки чи непомітну гумку.

Хвіст вузлом - Легкі зачіски на кожен день

19. Колосок без колоска

Якщо тобі потрібно прибрати волосся від скронь та обличчя, але не хочеться возитися з рівним та симетричним колоском – його можна замінити.Наприклад, на протягнуті один в одного вивернуті петлі.

Колосок без колоска - Легкі зачіски на кожен день

20. Плетіння вузлами

Густе волосся в такій зачісці здається ще об’ємнішим. Двома пасмами від обличчя зв’яжи волосся на потилиці, а далі обплетіть хвіст такими ж пасмами знизу.

Плетіння вузлами - Легкі зачіски на кожен день