Легкі зачіски на кожен день: 20 ідей, покрокові фото

Легкі зачіски на кожен день: 20 фото-ідей

Неможливо щодня витрачати годинник на складні укладання, та й ніяке волосся не переживе такого звернення. Але що робити, якщо все одно хочеться різноманітності, а душа прагне свята? Ми зібрали 20 ідей легких зачісок на кожен день, які ти зможеш легко повторити самостійно!

1. Хвіст із косою

Що може бути простіше? Збери верхню частину в скошений набік хвіст, а нижню заплети в косу з іншого боку. Оберни косий хвіст і закріпи резинкою або шпильками.

Хвіст з косою - Легкі зачіски на кожен день

2. Романтична мальвінка

Верхню частину волосся збери у вільну мальвінку, а бічні скрути джгутами та з’єднай ззаду. Поправте зачіску так, щоб гумки збігалися, і зроби недбалий безлад.

Романтична мальвінка - Легкі зачіски на кожен день

3.Коса з коси

Звичайна кіска буде набагато ефектніше і фактурніше, якщо заплести її не з пасм, а з кіс поменше. Головне – дій легко та вільно, інакше зачіска буде перетягнута, некрасива та незручна.

Коса з коси - Легкі зачіски на кожен день

4. Сегментований хвіст

Збери звичайний хвіст і затягни його другою гумкою нижче. Простягни кінець, що залишився в петлю, розправ і повтори стільки разів, наскільки вистачить довжини волосся.

Сегментований хвіст - Легкі зачіски на кожен день

5. Коса зі спущеними пасмами

Така зачіска виглядає, ніби з фентезійного фільму, але ти легко зробиш її самотужки. Починай плести колосок навколо голови, але після кожного витка випускай попереднє пасмо вниз.

Коса зі спущеними пасмами - Легкі зачіски на кожен день

6.Заплутана мальвинка без гумок

Найкраще така зачіска виглядає на хвилястому волоссі, тому що надає локонам ще більше легкої недбалості. Почни плести коси з боків, але після перших витків закінчи їх джгутами. З’єднай джгути на потилиці і хаотично переплети пасма між собою.

Заплутана мальвінка без гумок - Легкі зачіски на кожен день