Квіти, схожі на дзвіночки – назви та фото (каталог)

Квіти, схожі на дзвіночки: назви та фото

Часто дзвіночками називають без розбору всі квіти з характерною формою бутону. Вони дуже ніжні, красиві та виглядають по-справжньому весняними, незалежно від часу цвітіння. Це безцінний елемент польових букетів та дачних клумб. Розповідаємо про 25 кольорів, схожих на дзвіночки!

1. Аденофора

Многолітник з товстими пагонами та досить великими квітами все одно здається дуже легким та повітряним. Існує понад п’ятдесят різновидів аденофори, і майже всі вони – цінні медоноси.

Аденофора - Квіти схожі на дзвіночки

2. Лобелія

У наших широтах низькорослу гіллясту лобелію часто вирощують як однорічник для клумб. Вона рідко виростає вище 20 см і густо усіяна синьо-фіолетовими квітами.

Лобелія - ​​Квіти схожі на дзвіночки

3.Годеція

Яскрава цвітіння годеція привертає увагу барвистими бутонами всіх відтінків рожевого, червоного та пурпурового. Квітучі дзвіночки зібрані в об’ємні суцвіття-пензлі.

Годеція - Квіти схожі на дзвіночки

4. Аквілегія

Трав’янистий багаторічник дуже невибагливий до зовнішніх умов, а його квіти стрімко змінюють одне одного. У аквілегії розвинена коренева система, за рахунок чого вона витривала, але майже не придатна для пересадки.

Аквілегія - Квіти схожі на дзвіночки

5. Наперстянка

Незвичайний подорожниковий багаторічник розпускається довгими та об’ємними китицями. Але особливо цікавою є химерна форма дзвіночків рожевих, помаранчевих або жовтих відтінків.

Наперстянка - Квіти схожі на дзвіночки

6. Сцілла

Дзвониста сцила рідко виростає вище півметра, зате густо вкрита блакитними і фіолетовими кистями.Дзвіночки досить дрібні, до 2 см, з гарно відігнутими пелюстками.

Сцилла - Квіти схожі на дзвіночки

7. Бругмансія

Дивовижна бругмансія росте настільки швидко, що за добу її велика квітка може збільшитися на пару сантиметрів. На дорослому чагарнику величезні дзвіночки виростають до 50 см.

Бругмансія - Квіти схожі на дзвіночки