Як прибрати мішки під очима: 10 способів у домашніх умовах

Як прибрати мішки під очима: 10 швидких способів

Набряклість під очима проявляється з віком або через втому, а в когось це просто вроджена особливість будівлі. У будь-якому випадку, вона завдає дискомфорту і вже точно не приносить радості. Якщо тобі знайома ця проблема, тоді тримай 10 ефективних способів, як прибрати мішки під очима в домашніх умовах!

1. Масаж перенісся

Вранці відразу після пробудження акуратно помасажуй спинку та крила носа. Якщо носиш окуляри, особливу увагу приділили місцем, де залишаються сліди від них.

Масаж перенісся - Як прибрати мішки під очима в домашніх умовах

2. Масажні ролики

Є спеціальні масажери з нефриту, пластику чи інших матеріалів. Маленьким роликом потрібно прокатувати спеціальними лініями обличчя, щоб воно завжди було свіжим. Так розганяється лімфа і посилюється кровопостачання, сходить набряклість, покращується колір шкіри.

Масажні ролики - Як прибрати мішки під очима в домашніх умовах

3. Масаж обличчя

Щоранку присвячуй кілька хвилин експрес-масажу обличчя. Це можна робити вручну, без спеціальних пристроїв, але обов’язково користуйся олією або кремом, щоб не розтягувати шкіру.

Масаж обличчя - Як прибрати мішки під очима в домашніх умовах

4. Ватні диски з водою

Змочіть ватяні диски холодною водою, а ще краще – охолодженим настоєм ромашки. Прикладай їх під очі та тримай, доки не нагріються до твоєї температури.

Ватні диски з водою - Як прибрати мішки під очима в домашніх умовах

5. Холодні ложки

Охолоди в морозильній камері звичайні столові ложки і на 5 хвилин приклади їх під очі. Суть та сама: холод звужує судини, а з ними йде набряклість і почервоніння. Якщо ложки нагріваються дуже швидко, охолоджуйте їх у холодній воді.

Холодні ложки - Як прибрати мішки під очима в домашніх умовах

6. Заморожені чайні пакетики

Не поспішай викидати використані пакетики чаю, особливо зеленого або трав’яного. Поклади їх у морозилку, а на ранок злегка розморозь і отримаєш відмінні патчі під очі – не гірше за магазинні.

Заморожені чайні пакетики - Як прибрати мішки під очима в домашніх умовах

7. Кубики льоду

Заморожуй настій ромашки у формах для льоду і вранці вмивайся цими кубиками. Тільки врахуй, що цей метод не підходить для занадто чутливої ​​шкіри з близькими судинами, тому що вони можуть лопатися і крім мішків з’являться некрасиві зірочки.

Кубики льоду - Як прибрати мішки під очима в домашніх умовах

8. Картопляний сік

Один із старих народних способів досі залишається одним із найефективніших. Приклади до мішків компрес із натертої картоплі в марлі, а якщо зовсім немає часу – просто картопляні слайси.Це прибере набряклість, а заразом поступово освітлює темні кола.

Картопляний сік - Як прибрати мішки під очима в домашніх умовах

9. Огірок

Ти, напевно, бачила у фільмах, як дівчата прикладають до очей товсті скибочки огірка. У ньому дійсно містяться корисні ферменти, які знімають набряклість, прибирають мішки, а заразом – зволожують шкіру.

Огірок - Як прибрати мішки під очима в домашніх умовах

10. Вершки

Вершки середньої жирності живлять і заспокоюють шкіру, покращують кровопостачання та прибирають мішки під очима. Ватні диски з вершками краще підійдуть володаркам сухої шкіри.

Сливки - Як прибрати мішки під очима в домашніх умовах