Зачіски на кожен день на довге волосся: 20 простих ідей, покрокові фото

Зачіски на кожен день на довге волосся: 20 ідей

Довге волосся – дивовижна розкіш, але краса вимагає жертв. Іноді з ними зовсім нелегко, і в цьому випадку тобі на виручку прийдуть практичні та прості зачіски на кожен день! Ми зібрали 20 ідей, які ти зможеш легко повторити самостійно!

1. Коса-обруч

Щоб повністю прибрати волосся з обличчя без шпильок, але при цьому залишити його розпущеним – заплетити зверху над лінією чола косу. Не підіймай її занадто високо, щоб підібрати найкоротші пасма, і потім акуратно веди за бічну частину.

Коса-обруч - Зачіски на довге волосся на кожен день

2. Елегантні хвилі

Якщо потрібна акуратна та елегантна зачіска для урочистого заходу або побачення – поклади пасма красивими великими хвилями. Тут немає жодних хитрощів – усі завитки викладаються хаотично і фіксуються невидимками. Для об’єму накрути окремі локони або згорни їх джгутом.

Елегантні хвилі - Зачіски на довге волосся на кожен день

3. Високий пучок із колоском

Звичайний недбалий пучок буде набагато цікавіше, якщо розбавити пасма парою тонких кісок. А у великий колос по всій голові легко ховаються всі короткі завитки, що топчуться, властиві хвилястому волоссю.

Високий пучок з колоском - Зачіски на довге волосся на кожен день

4. Об’ємна бічна коса

Навіть косу можна обіграти зовсім по-новому, якщо асиметрично змістити її убік і навмисне вільніше випустити завитки. Починай плести її на зразок вільного колоска з великих пасмів з боку на бік.

Об'ємна бічна коса - Зачіски на довге волосся на кожен день

5. Базовий пучок

Найпростіша зачіска на кожен день – це звичайний базовий пучок. Для цього тобі лише потрібно зібрати волосся в хвіст, трохи підкрутити його джгутом і обернути навколо основи.Для фіксації бери невидимки, палички чи спеціальні гумки.

Базовий пучок - Зачіски на довге волосся на кожен день

6. Хвіст-джгут

Звичайний хвіст виглядає набагато цікавішим, якщо розділити його на дві пасма і закрутити щільним джгутом. Це зручний варіант, якщо потрібно прибрати довге волосся так, щоб нічого не висіло і не лізло в очі.

Хвіст-джгут - Зачіски на довге волосся на кожен день

7. Мальвінка з косами

Власниці густого волосся можуть зробити мальвінку пишніше та об’ємніше. Для цього з’єднай позаду не дві окремі пасма, а дві недбалі вільні кіски, пов’язані вузлом.

Мальвінка з косами - Зачіски на довге волосся на кожен день

8. Декілька пучків

Якщо в тебе занадто густе і важке волосся або звичайний пучок просто приївся – зроби кілька.Розділи пасма та загорни кожну з них окремо, а потім акуратно виклади по висоті.

9. Елегантний підворот

Така зачіска – найближча родичка звичайного пучка, тільки виглядає вона більш елегантно і жіночно. Різниця в тому, що ти не обертаєш хвіст навколо основи, а закручуєш волосся знизу вгору на зразок рулету на спеціальну шпильку або звичайну стрічку.

Елегантний підворот - Зачіски на довге волосся на кожен день

10. Мальвінка зі джгутами

Насправді є десятки способів, як ефектно обіграти мальвінку, якщо маєш довге волосся. Зібрати її з пружних бічних джгутів і накрутити легкі локони – один із таких варіантів!

Мальвінка зі джгутами - Зачіски на довге волосся на кожен день

11. Потрійна мальвінка

Така зачіска виглядає набагато оригінальніше та креативніше, а робиться буквально за п’ять хвилин.З кожного боку візьми по три тонкі пасма, прибираючи боки, і завертай їх ззаду в невеликий джгут зверху вниз.

Потрійна мальвінка - Зачіски на довге волосся на кожен день

12. Об’ємні коси

Дві коси виходять занадто тонкими та непоказними? Щоб виправити це, починай плести з самого верху від проділу, а потім вручну розтягни та трохи звільни кожну петлю для об’єму.

Об'ємні коси - Зачіски на довге волосся на кожен день

13. Діловий хвіст

Хвіст вийде дуже акуратним та елегантним навіть для ділового стилю, якщо не просто стягнути його гумкою, а загорнути джгутом бічні пасма. Так нічого не буде стирчати і вилазити на скронях, а тонкий джгут можна красиво обернути замість гумки.

Діловий хвіст - Зачіски на довге волосся на кожен день

14.Об’ємна зачіска з чубчиком

У такої простої, але ефектної зачіски є лише два секрети. Зверху зроби невеликий начіс для об’єму та закріпи його пудрою для стайлінгу. А тонку косу-обруч оберни прямо по лінії чубчика – і це візуально додасть ще більшого обсягу.

Об'ємна зачіска з чубчиком - Зачіски на довге волосся на кожен день

15. Розділені локони

Щоб красиво розділити локони на окремі пасма, можна завивати їх плойкою та укладати гелем. А можна – проплести спереду назад недбалу косу, пропускаючи прядками в кожен крок. Вперше буде трохи незручно, але ти швидко звикнеш.

Поділені локони - Зачіски на довге волосся на кожен день

16. Асиметричний хвіст

Простий хвіст виглядає набагато свіжішим і цікавішим, якщо перенести його набік і затягнути своїми ж пасмами. А щоб зачіска вийшла об’ємною, зроби зверху невелике начісування і випусти довгу чубок великою хвилею.

Асиметричнийхвіст - Зачіски на довге волосся щодня

17. Хвіст вузлами

Це ще одна альтернативна варіація на тему базового хвоста, ще простіше і швидше. Зачеши волосся на бік, розділи на два великі пасма, зав’яжи вільним вузлом кілька разів і закріпи тонкою гумкою.

Хвіст вузлами - Зачіски на довге волосся на кожен день

18. Високий хвіст із об’ємною косою

Щоб хвіст не був надто «зализаним» зовсім не обов’язково робити начіс і надавати обсяг засобами, що укладають. Заплети від чубчика велику об’ємну косу і відведи пасма, що залишилися, під гумку. Заодно волосся не лізтиме в очі протягом усього дня!

Високий хвіст з об'ємною косою - Зачіски на довге волосся на кожен день

19. Мальвінка з бантом

Банти з волосся виглядають дуже незвично, і якщо довжина дозволяє – тобі навіть не доведеться шукати таку шпильку. Візьми дві власні пасма і стягни їх ззаду в тугу петлю, розділи її навпіл і познач середину банта ще одним тонким пасмом.

Мальвінка з бантом - Зачіски на довге волосся на кожен день

20. Ступінчастий хвіст

Химерна зачіска, яка нагадує хвіст і косу одночасно, насправді теж робиться за принципом мальвінки. Розділи волосся на три-п’ять частин і зв’яжі тонкими гумками. Зверху вниз по черзі вивертай кожне пасмо і виводь його під наступний.

Східчастий хвіст - Зачіски на довге волосся на кожен день