Зачіски на кожен день на довге волосся: 20 простих ідей, покрокові фото

Зачіски на кожен день на довге волосся: 20 ідей

Довге волосся – дивовижна розкіш, але краса вимагає жертв. Іноді з ними зовсім нелегко, і в цьому випадку тобі на виручку прийдуть практичні та прості зачіски на кожен день! Ми зібрали 20 ідей, які ти зможеш легко повторити самостійно!

1. Коса-обруч

Щоб повністю прибрати волосся з обличчя без шпильок, але при цьому залишити його розпущеним – заплетити зверху над лінією чола косу. Не підіймай її занадто високо, щоб підібрати найкоротші пасма, і потім акуратно веди за бічну частину.

Коса-обруч - Зачіски на довге волосся на кожен день

2. Елегантні хвилі

Якщо потрібна акуратна та елегантна зачіска для урочистого заходу або побачення – поклади пасма красивими великими хвилями. Тут немає жодних хитрощів – усі завитки викладаються хаотично і фіксуються невидимками. Для об’єму накрути окремі локони або згорни їх джгутом.

Елегантні хвилі - Зачіски на довге волосся на кожен день

3. Високий пучок із колоском

Звичайний недбалий пучок буде набагато цікавіше, якщо розбавити пасма парою тонких кісок. А у великий колос по всій голові легко ховаються всі короткі завитки, що топчуться, властиві хвилястому волоссю.

Високий пучок з колоском - Зачіски на довге волосся на кожен день

4. Об’ємна бічна коса

Навіть косу можна обіграти зовсім по-новому, якщо асиметрично змістити її убік і навмисне вільніше випустити завитки. Починай плести її на зразок вільного колоска з великих пасмів з боку на бік.

Об'ємна бічна коса - Зачіски на довге волосся на кожен день

5. Базовий пучок

Найпростіша зачіска на кожен день – це звичайний базовий пучок. Для цього тобі лише потрібно зібрати волосся в хвіст, трохи підкрутити його джгутом і обернути навколо основи.Для фіксації бери невидимки, палички чи спеціальні гумки.

Базовий пучок - Зачіски на довге волосся на кожен день

6. Хвіст-джгут

Звичайний хвіст виглядає набагато цікавішим, якщо розділити його на дві пасма і закрутити щільним джгутом. Це зручний варіант, якщо потрібно прибрати довге волосся так, щоб нічого не висіло і не лізло в очі.

Хвіст-джгут - Зачіски на довге волосся на кожен день