Зачіски на кожен день на коротке волосся: 20 простих ідей, покрокові фото

Зачіски на кожен день на коротке волосся: 20 ідей

Є помилковий стереотип, що коротке волосся зовсім не створене для красивих зачісок. Дурниці і неправда, і ось 20 цікавих ідей, які легко це спростовують! Тобі не доведеться проводити годинник у салонах, адже ми спеціально знайшли прості та зрозумілі варіанти на кожен день!

1. Зачіска у стилі 70-х

Щоб зробити жіночну та ніжну зачіску у стилі 70-х, насамперед потрібен обсяг. А решту волосся недбало збери на потилиці по пасмах і зафіксуй невидимками.

Зачіска в стилі 70-х - Зачіски на кожний день на коротке волосся

2. Джгути з начосом

Для такої витонченої зачіски досить довжини трохи вище за плечі. Відділи дві пасма, скрути їх у джгут, начеши і підверни кінець, потім повтори те саме ще раз або двічі.

Джгути з начосом - Зачіски на кожен день на коротке волосся

3. Елегантний гребінець

Збери волосся в хвіст, зроби легкий начіс на маківці, скрути хвіст джгутом, але підверни не вниз, а вбік. Для фіксації добре підійдуть декоративні шпильки з довгими ніжками.

Елегантний гребінь - Зачіски на кожен день на коротке волосся

4. Чубчик від імені

Щоб прибрати короткі передні пасма з обличчя, збери волосся, відведи убік прямо від чола і зверни джгутом. Перший джгутик зафіксуй другим поменше від скроні.

Човку від особи - Зачіски на кожен день на коротке волосся

5. Обруч із кіс

Щоб короткої довжини вистачило на коси навколо голови, їх потрібно плести колоском, постійно добираючи пасма. А щоб кінчики менше стовпилися на всі боки, роби плетіння вільним і розслабленим.

Обруч з кіс - Зачіски на кожен день на коротке волосся

6. Плетіння пасмами

Якщо довжини не вистачає на повноцінний пучок, волосся все одно можна повністю прибрати назад. Для цього з кожним кроком відокремлюй симетричні тонкі пасма, трохи скручуйте і з’єднуй ззаду пару під парою.

Плетіння пасмами - Зачіски на кожен день на коротке волосся

7. Мальвінка з начосом

Звичайна мальвінка здаватиметься об’ємнішою та ефектнішою, якщо пропустити під неї невелике начісування. Для укладання зручно використовувати тонкий гребінець та пудру для стайлінгу.

Мальвінка з начосом - Зачіски на кожен день на коротке волосся