Зачіски на кожен день на коротке волосся: 20 простих ідей, покрокові фото

Зачіски на кожен день на коротке волосся: 20 ідей

Є помилковий стереотип, що коротке волосся зовсім не створене для красивих зачісок. Дурниці і неправда, і ось 20 цікавих ідей, які легко це спростовують! Тобі не доведеться проводити годинник у салонах, адже ми спеціально знайшли прості та зрозумілі варіанти на кожен день!

1. Зачіска у стилі 70-х

Щоб зробити жіночну та ніжну зачіску у стилі 70-х, насамперед потрібен обсяг. А решту волосся недбало збери на потилиці по пасмах і зафіксуй невидимками.

Зачіска в стилі 70-х - Зачіски на кожний день на коротке волосся

2. Джгути з начосом

Для такої витонченої зачіски досить довжини трохи вище за плечі. Відділи дві пасма, скрути їх у джгут, начеши і підверни кінець, потім повтори те саме ще раз або двічі.

Джгути з начосом - Зачіски на кожен день на коротке волосся

3. Елегантний гребінець

Збери волосся в хвіст, зроби легкий начіс на маківці, скрути хвіст джгутом, але підверни не вниз, а вбік. Для фіксації добре підійдуть декоративні шпильки з довгими ніжками.

Елегантний гребінь - Зачіски на кожен день на коротке волосся

4. Чубчик від імені

Щоб прибрати короткі передні пасма з обличчя, збери волосся, відведи убік прямо від чола і зверни джгутом. Перший джгутик зафіксуй другим поменше від скроні.

Човку від особи - Зачіски на кожен день на коротке волосся

5. Обруч із кіс

Щоб короткої довжини вистачило на коси навколо голови, їх потрібно плести колоском, постійно добираючи пасма. А щоб кінчики менше стовпилися на всі боки, роби плетіння вільним і розслабленим.

Обруч з кіс - Зачіски на кожен день на коротке волосся

6. Плетіння пасмами

Якщо довжини не вистачає на повноцінний пучок, волосся все одно можна повністю прибрати назад. Для цього з кожним кроком відокремлюй симетричні тонкі пасма, трохи скручуйте і з’єднуй ззаду пару під парою.

Плетіння пасмами - Зачіски на кожен день на коротке волосся

7. Мальвінка з начосом

Звичайна мальвінка здаватиметься об’ємнішою та ефектнішою, якщо пропустити під неї невелике начісування. Для укладання зручно використовувати тонкий гребінець та пудру для стайлінгу.

Мальвінка з начосом - Зачіски на кожен день на коротке волосся

8. Пучок із шиньйоном

Щоб зробити розкішний об’ємний пучок на коротке волосся, знадобиться шиньйон. Розділи волосся на дві частини, згорни джгутами від скронь, закріпи ззаду, оберни накладними пасмами і прикрий великою шпилькою.

Пучок із шиньйоном - Зачіски на кожен день на коротке волосся

9. Зачіска на тканинний обруч

Пов’язка або обруч із тканини допоможуть акуратно зібрати волосся у грецькому стилі навіть за мінімальної довжини. Одягни пов’язку на голову і обертай її пасмами по черзі від чола.

Зачіска на тканинний обруч - Зачіски на кожен день на коротке волосся

10. Мальвінка з кількох пасм

Отдели дві тонкі пасма і зв’яжи гумкою, як на звичайну мальвінку. З кожного боку зверху візьми ще по дві пасма такої ж товщини і оберни попередні легким джгутом.

Мальвінка з декількох пасм - Зачіски на кожен день на коротке волосся

11. Витончена гладкість

Відділи верхню частину волосся, розчеши нижні пасма, розділи навпіл і заклади одну на іншу, повертаючи кінці всередину. Зроби те саме зверху і добре зафіксуй невидимками з лаком.

Витончена гладкість - Зачіски на кожен день на коротке волосся

12. Пишний хвіст-пучок

Зачіска ідеально підходить для кучерявого волосся, тому що дає їм ще більший обсяг. Тонкою гумкою збери високий хвіст і хаотично заправ кінці під неї ж.

Пишний хвіст-пучок - Зачіски на кожен день на коротке волосся

13. Мальвінка у вигляді коси

Якщо тобі подобаються складні плетіння, але робити їх собі на коротке волосся незручно, спробуй таку мальвінку. Гладко зачеши та збери в пучок верхнє пасмо, поверх – дві нижні, і так ще кілька разів.

Мальвінка у вигляді коси - Зачіски на кожен день на коротке волосся

14. Вечірня асиметрична зачіска

Перш за все накрути кілька передніх пасмів, щоб відвести чубок убік. Зроби невеликий начіс на маківці, а решту волосся збери джгутами збоку за вухом.

Вечірня асиметрична зачіска - Зачіски на кожен день на коротке волосся

15. Об’ємний пучок

Щоб надати короткому волоссю в пучку видимість об’єму, роби все навпаки. Сам пучок збирай якомога тугіше, а пасма на маківці не зачісуй, а звільни і зроби начіс.

Об'ємний пучок - Зачіски на кожен день на коротке волосся

16. Мальвінка джгутом

Збери пасма від чола в маленький пучок, гладко зачеши і відведи назад. Від скронь скрути два невеликі джгути і з’єднай їх ззаду над першим пучком.

Мальвінка джгутом - Зачіски на кожен день на коротке волосся

17. Коса від проділу

Красиво та стильно виглядає об’ємна та вільна коса від проділу до скроні. Кінчик стягни непомітною гумкою і сховай за вухом, а волосся ззаду трохи скуйовдиш.

Коса від проділу - Зачіски на кожен день на коротке волосся

18. Зачіска у стилі Гетсбі

Для неїтобі знадобиться відповідний обруч або пов’язка, а ось довжини вище за плечі цілком достатньо. Зроби дрібну завивку на кінцях, зачеши та пригладь обручем маківку, потім прибери всі кінці під нього, залишивши пару недбалих прядок.

Зачіска в стилі Гетсбі - Зачіски на кожен день на коротке волосся

19. Коса від скроні

Якщо ти давно думаєш вибрати скроню або зробити асиметричну стрижку, але поки що не наважуєшся – почни з малого. Туга коса від скроні допоможе звикнути та зрозуміти, чи підходить тобі!

Коса від скроні - Зачіски на кожен день на коротке волосся

20. Джгути колоском

Особливості такого джгута в тому, що ти постійно добираєш тонкі пасма в міру скручування, як у колосок. Для легкості та об’єму залиши пару вільних пасм у обличчя і трохи начеши маківку.

Джгути колоском - Зачіски на кожен день на коротке волосся