Види жіночих стрижок на довге волосся – назви, фото та описи

Види жіночих стрижок на довге волосся: назви, фото та описи

Здається, що жіночих стрижок на довге волосся дуже мало. Що там можна придумати? Але поспішаємо тебе запевнити – це далеко від правди. Так що тримай велику добірку варіантів із назвами та фото!

1. Прямий зріз

Це найпростіша і універсальна стрижка, особливо для бездоганно прямого волосся. Але тут важлива філігранність виконання, тому що дрібне порушення геометрії сильно впадатиме в очі.

Прямий зріз

2. Прямий зріз із чубчиком

Тут є два основні варіанти. Перший – така ж бездоганно пряма чубчик, як під лінійку. А другий грає на контрастах і передбачає нерівний рваний зріз.

Прямий зріз з чубчиком

3. Італійка

Італійка – це щось між каскадом та рваною стрижкою. Суть у тому, що всі пасма у зачісці різної довжини, але переходи при цьому досить різкі та несподівані, без плавного градієнта.

Італійка

4. Довгий каскад

Класичний каскад – багатошарова та багаторівнева стрижка, яка йде, здається, усім без винятку. Він дуже гарний з подовженою або косою чубчиком, а ще – з бічним проділом.

Довгий каскад

5. Довге каре

Відмінний вибір для тих, хто не готовий щомісяця ходити до салону, щоб повернути класичному каре форму. Подовжений варіант стрижеться за тим же принципом, але простіше та акуратніше відростає.

Довге каре

6. Асиметрія

Асиметрія – це не конкретна стрижка, а цілий принцип, суть якого у його назві. Наприклад, дуже цікаво виглядає помітна різниця довжини з двох сторін із плавним переходом.

Асиметрія

7. Градуйована стрижка

Градування або філіровка виглядає легше, вільніше і недбаліше, ніж строгий прямий зріз. Але при цьому воно ще не таке різке та контрастне, як рвана стрижка.

Градуйована стрижка