Види жіночих стрижок на довге волосся – назви, фото та описи

Види жіночих стрижок на довге волосся: назви, фото та описи

Здається, що жіночих стрижок на довге волосся дуже мало. Що там можна придумати? Але поспішаємо тебе запевнити – це далеко від правди. Так що тримай велику добірку варіантів із назвами та фото!

1. Прямий зріз

Це найпростіша і універсальна стрижка, особливо для бездоганно прямого волосся. Але тут важлива філігранність виконання, тому що дрібне порушення геометрії сильно впадатиме в очі.

Прямий зріз

2. Прямий зріз із чубчиком

Тут є два основні варіанти. Перший – така ж бездоганно пряма чубчик, як під лінійку. А другий грає на контрастах і передбачає нерівний рваний зріз.

Прямий зріз з чубчиком

3. Італійка

Італійка – це щось між каскадом та рваною стрижкою. Суть у тому, що всі пасма у зачісці різної довжини, але переходи при цьому досить різкі та несподівані, без плавного градієнта.

Італійка

4. Довгий каскад

Класичний каскад – багатошарова та багаторівнева стрижка, яка йде, здається, усім без винятку. Він дуже гарний з подовженою або косою чубчиком, а ще – з бічним проділом.

Довгий каскад

5. Довге каре

Відмінний вибір для тих, хто не готовий щомісяця ходити до салону, щоб повернути класичному каре форму. Подовжений варіант стрижеться за тим же принципом, але простіше та акуратніше відростає.

Довге каре

6. Асиметрія

Асиметрія – це не конкретна стрижка, а цілий принцип, суть якого у його назві. Наприклад, дуже цікаво виглядає помітна різниця довжини з двох сторін із плавним переходом.

Асиметрія

7. Градуйована стрижка

Градування або філіровка виглядає легше, вільніше і недбаліше, ніж строгий прямий зріз. Але при цьому воно ще не таке різке та контрастне, як рвана стрижка.

Градуйована стрижка

8. Аврора

Серед багатошарових стрижок аврора відрізняється різким контрастом між довжиною верхнього та нижнього шару волосся. За рахунок цього виходить додатковий обсяг на маківці та навколо обличчя.

Аврора

9. Англійська стрижка

Техніка виконання англійської стрижки передбачає індивідуальний підхід. Майстер враховує лінію та напрямок росту волосся, його текстуру та інші особливості, а потім формує складну багатошарову зачіску з рваним чи градуйованим зрізом.

Англійська стрижка

10. Лісеня

У класичній драбинці довжина поступово збільшується від передніх пасмів назад. Перехід може бути дуже плавним і майже округлим або ступінчастішим.

Лісенка

11. Косий проділ

Мабуть, це найнейтральніша і практична варіація асиметричних стрижок. Косий проділ, залежно від форми та розташування, ідеально гармонізує риси обличчя.

Косий проділ

12.Шеггі

Рвана стрижка Шеггіна довге волосся передбачає хаотичний розкид довжини окремих пасм. Але, як і завжди, за підкресленою недбалістю криється тонка та продумана робота.

Шеггі

13. Лісий хвіст

Цю стрижку ще називають трикутником через характерну форму зрізу. Вона дуже зручна на кожен день, і чудово підходить для створення укладок та зачісок.

Лісий хвіст

14. Французька стрижка

Французькі стрижки майстерно поєднують у собі легкість, романтичність та зухвалість одночасно. Вони злегка скуйовджені і безладні, але в той же час дуже елегантні.

Французька стрижка

15. Вовчиця

Така рвана стрижка найкраще виглядає на довгому прямому волоссі. Причому в поєднанні з густою і високою рваною чубчиком, подовженим і скошеним на бік.

Вовчиця

16. Голлівуд

Завдяки особливої ​​техніки виконання хвилясте волосся весь час виглядає, як після дорогого укладання. А якщо трохи підсилити ефект плойкою – виходить справжній шик.

Голлівуд

17. Довгий боб

Боб – одна з класичних коротких стрижок, але має таку вдалу форму, що вже давно існують її адаптації на всі випадки життя. Головна особливість подовженого боба – все те ж таки побудова зрізу паралельно лінії скул.

Довгий боб

18. Довга шапочка

Довга шапочка – ще одна багатошарова стрижка із яскравим контрастом між рівнями. Причому сучасна мода дозволяє довести цей контраст до максимуму і зробити зачіску двошаровою.

Довга шапочка

19. Гранж

Те, що колись вважалося неохайною долею субкультур, зараз завойовує модний глянець та подіуми. Мабуть, саме гранж можна назвати найхаотичнішою і недбалішою стрижкою з усіх існуючих.

Гранж

20. Рвана стрижка

Рваний зріз подобається модницям, які віддають перевагу більш вільним лукам. А ще це порятунок для хвилястого і неслухняного волосся, яке все одно ніколи не лежатиме прямо.

Рвана стрижка

21. Поголена потилиця

Виголена потилиця з довгим волоссям вирішує відразу два завдання. По-перше, це буде справжній сюрприз, коли ти збереш високу зачіску. А по-друге, у спеку так набагато легше, і ти оціниш це першим літом!

Виголена потилиця

22. Стрижка з подовженою чубчиком

Зараз грань між подовженою чубчиком та укороченими бічними пасмами така тонка, що складно відрізнити одне від одного. Але в будь-якому разі можна впевнено стверджувати, що це гарно!

Стрижка з подовженою чубчиком

23. Рапсодія

Рапсодія – ще одна варіація каскаду. Вона дуже універсальна для волосся будь-якої довжини та типу, так що з цим вибором ти точно не прогадаєш.

Рапсодія

24. Подовжене боб-каре

Ще один випадок, коли форма короткої стрижки така хороша, що її вдалося адаптувати і для довгого волосся. Іноді довжина передніх і задніх пасм може відрізнятися навіть удвічі, але перехід все одно плавний.

Довге боб-каре

25. Стрижка із вистригами

Вистригами називаються ті самі поголені віскі та потилиці, але з оригінальними орнаментами та візерунками. Під настрій ти зможеш сховати виголену частину під локонами або навпаки – підкреслити її.

Стрижка з вистригами