20 найкращих фільмів про Римську імперію

20 найкращих фільмів про Римську імперію

Історичне кіно приваблює глядачів із усього світу. А коли сюжет обертається навколо однієї з войовничих і великих держав в історії, то важко утриматися від перегляду. Ці 20 найкращих фільмів про Римську імперію залишать у тебе лише позитивні враження!

1. Останній легіон (2007)

Останній легіон (2007)

Юному Ромулу (Томас Броді-Сангстер) уготовано долю великого правителя Риму. Але Одоакр (Пітер Маллан) здійснює переворот та вбиває батьків хлопчика, узурпуючи всю владу. Ромул виявляється заточеним разом із своїм учителем. У підземеллі герой знаходить меч, який зробить із нього героя.

2. Астерікс і Обелікс проти Цезаря (1999)

Астерікс та Обелікс проти Цезаря (1999)

Римські воїни завоювали майже всю Галію. На шляху до необмеженої влади стало невелике село, яке побоюються навіть найхоробріші легіонери. Тут живуть кумедні галли, які п’ють чарівне зілля, що надає сили.

3.Помпеї (2014)

Помпеї (2014)

Мілон (Кіт Харінгтон) виріс у неволі і змушений боротися за життя на арені гладіаторів. Паралельно сюжет розповідає про любовну лінію між головним героєм та римською знатною дівчиною Касією (Емілі Браунінг).

4. Перший король Риму (2019)

Перший король Риму (2019)

Брати Ромул (Алессіо Лапіче) та Рем (Алессандро Боргі) потрапляють у полон. Невдоволені таким становищем, герої вирішують влаштувати бунт, щоб повалити диктаторів.

5. Тіт (1999)

Тіт (1999)

Римський полководець Тіт (Ентоні Хопкінс) повертається після битви, везучи полонених, серед яких знаходиться королева Тамора (Джесіка Ленг). Чоловік убиває дитину рабині, незважаючи на її благання. Однак незабаром жінка стає дружиною самого імператора і вирішує помститися.