15 найкращих голлівудських фільмів про Дикий Захід

15 найкращих голлівудських фільмів про Дикий Захід

Яскраві, вибухові та божевільні вестерни ідеально прикрасять будь-який вечір або вихідний день. Підготували для тебе добірку з 15 найкращих фільмів про Дикий Захід. Тут і класика, і нові роботи!

1. Якось на Дикому Заході (1968)

На загадкову людину на прізвисько Гармоніка (Чарльз Бронсон) нападають убивці, підіслані ватажком банди Френком (Генрі Фонду). Але він з ними легко розправляється. На шляху Гармоніка намагається допомогти Джілл Макбейн, молодій жінці з Нового Орлеана, до якої він перейнявся симпатією.

Одного разу на Дикому Заході (1968)

2. Відкритий простір (2003)

Бос Спірмен (Роберт Дюваль) займається скотарством і наймає помічників колишнього солдата Чарлі (Кевін Костнер). Їхній спільний товариш вирушає до іншого міста, але несподівано пропадає безвісти, а потім перебуває побитим і у в’язниці.

Відкритий простір (2003)

3.Джанго звільнений (2012)

Цей фільм Тарантіно надихнув старий італійський вестерн «Джанго». Брати-работоргівці женуть чорношкірих рабів на аукціон. Серед них знаходиться Джанго (Джеймі Фокс), якого вже перепродували за спробу втечі.

Джанго звільнений (2012)

4. Чудова сімка (1960)

Незважаючи на солідний вік, ця робота Джона Стерджеса нещодавно увійшла до американського національного реєстру фільмів. Мешканці мексиканського села втомилися від набігів бандитів і найняли захисників – сімох стрільців. До речі, фільм має чудовий однойменний ремейк 2016 року з Дензелом Вашингтоном, Крісом Преттом та Ітаном Хоуком.

Чудова сімка (1960)

5. Брати Сістерс (2018)

Брати Сістерс (Джон Сі Райлі та Хоакін Фенікс) – досвідчені найманці. Замовник відправляє їх у гонитву за якимось Уормом, якого вже переслідують інші ентузіасти. У тому числі і розвідник Джон Морріс у виконанні Джейка Джілленхол. Виявляється, що Уорм має секрет пошуку золота.

Брати Сістерс (2018)