20 найкращих фільмів про авіакатастрофи

20 найкращих фільмів про авіакатастрофи

Трилери про аварії літаків та героїчних пілотів змушують глядачів відчувати напругу до останніх секунд. Ми зібрали фільми про авіакатастрофи, які виглядають на одному подиху. Переживай неймовірні емоції разом із LAFOY!

1. Ізгой (2000)

Ізгой (2000)

Чак (Том Хенкс) – працівник логістичної компанії, який займається авіаперевезеннями та організує роботу штату. Одного разу літак чоловіка терпить аварію, і Чак виявляється єдиним з тих, хто вижив.

2. Повітряний маршал (2014)

Повітряний маршал (2014)

Білл (Ліам Нісон) відпрацьовував черговий авіарейс, коли на його телефон надійшло дивне повідомлення. У ньому висувалась вимога про переказ значної суми. Якщо Білл не виконає умов, то на кону виявляться життя пасажирів.

3. Тривожні небеса (2010)

Тривожні небеса (2010)

Суспільство вирішило, що більшість авіакатастроф відбувається з вини пілотів. Скориставшись цією інформацією, компанія з виробництва автоматичних систем керування почала активно пропагувати свої товари. Але альтернативні програми виявилися куди страшнішими за людську помилку!

4. Залишені (2014)

Залишені (2014)

Капітан Стіл (Ніколас Кейдж) вирушає в черговий рейс. Під час польоту безслідно зникає половина пасажирів, залишивши по собі лише одяг. У салоні наростає паніка, люди говорять про передвістя апокаліпсису. Але пілота хвилюють інші проблеми: зник його помічник, назустріч летить інший некерований літак, а диспетчери не відповідають.

5. Втрачений рейс (2006)

Втрачений рейс (2006)

Терористи захопили літак, загрожуючи вибухом бомби. Пасажири, усвідомивши безвихідь ситуації, вирішують самостійно дати відсіч кривдникам. Чи вдасться їм вижити?