20 найкращих фільмів про авіакатастрофи

20 найкращих фільмів про авіакатастрофи

Трилери про аварії літаків та героїчних пілотів змушують глядачів відчувати напругу до останніх секунд. Ми зібрали фільми про авіакатастрофи, які виглядають на одному подиху. Переживай неймовірні емоції разом із LAFOY!

1. Ізгой (2000)

Ізгой (2000)

Чак (Том Хенкс) – працівник логістичної компанії, який займається авіаперевезеннями та організує роботу штату. Одного разу літак чоловіка терпить аварію, і Чак виявляється єдиним з тих, хто вижив.

2. Повітряний маршал (2014)

Повітряний маршал (2014)

Білл (Ліам Нісон) відпрацьовував черговий авіарейс, коли на його телефон надійшло дивне повідомлення. У ньому висувалась вимога про переказ значної суми. Якщо Білл не виконає умов, то на кону виявляться життя пасажирів.

3. Тривожні небеса (2010)

Тривожні небеса (2010)

Суспільство вирішило, що більшість авіакатастроф відбувається з вини пілотів. Скориставшись цією інформацією, компанія з виробництва автоматичних систем керування почала активно пропагувати свої товари. Але альтернативні програми виявилися куди страшнішими за людську помилку!

4. Залишені (2014)

Залишені (2014)

Капітан Стіл (Ніколас Кейдж) вирушає в черговий рейс. Під час польоту безслідно зникає половина пасажирів, залишивши по собі лише одяг. У салоні наростає паніка, люди говорять про передвістя апокаліпсису. Але пілота хвилюють інші проблеми: зник його помічник, назустріч летить інший некерований літак, а диспетчери не відповідають.

5. Втрачений рейс (2006)

Втрачений рейс (2006)

Терористи захопили літак, загрожуючи вибухом бомби. Пасажири, усвідомивши безвихідь ситуації, вирішують самостійно дати відсіч кривдникам. Чи вдасться їм вижити?

6. Пункт призначення (2000)

Пункт призначення (2000)

Клас Алекса (Девон Сава) має вирушити на екскурсію до Парижа. Проте хлопець переживає бачення, ніби їхній літак вибухне. Разом із невеликою групою інших хлопців Алекс залишає авіалайнер, який після зльоту справді спалахує. Однак це лише початок всіх жахів!

7. Нічний рейс (2005)

Нічний рейс (2005)

Ліза (Рейчел Мак-Адамс) чекає на рейс, перенесений через грозу. В аеропорту вона знайомиться із чарівним Джексоном (Кілліан Мерфі). Трохи пізніше виявляється, що вони мають сусідні місця в салоні. Однак радість із цього приводу безслідно випаровується, коли вже в літаку Ліза дізнається, що її попутник – терорист.

8. Ілюзія польоту (2005)

Ілюзія польоту (2005)

У літаку Кайлі (Джоді Фостер) виявляє, що її дочка зникла. Занепокоєна мати впевнена в викраденні, але всі довкола намагаються переконати її, що жодної дівчинки з нею і не було.

9. Екіпаж (2012)

Екіпаж (2012)

Вільям (Дензел Вашингтон) – пілот, який не гидує випивкою та наркотиками навіть напередодні рейсу.Під час чергової зміни система літака раптом виходить із-під контролю. Як льотчик справлятиметься з такою ситуацією?

10. Екіпаж (2016)

Екіпаж (2016)

Олексій Гущин (Данило Козловський) – зарозумілий, самовпевнений і зухвалий пілот, який постійно розпалює конфлікти з колегами та начальством. Через це чоловіка звільняють із різних авіакомпаній.

Батько героя робить спробу влаштувати сина завдяки старим зв’язкам, але запальний Олексій і тут примудряється все зіпсувати. Проте, один політ йому все ж таки дозволяють. Але чи не стане він останнім?

11. Висота (2010)

Висота (2010)

Група друзів вирушає на концерт. Головна героїня – Сара (Джесіка Лоундес) – пілот-новачок, що викликався керувати літаком. Чи не стануть недосвідченість і погані погодні умови серйозною перепоною у подорожі?

12. Зміїний політ (2006)

Зміїний політ (2006)

Шон (Натан Філліпс) стає свідком убивства. Чоловік готовий дати свідчення в суді, тому разом із агентами ФБР сідає на літак, який летить у Лос-Анджелес. Далеко не всім вигідно, щоб Шон допоміг засадити вбивцю за ґрати, тому на борту «випадково» опиняються отруйні змії.

13. Катастрофа над Берліном (2009)

Катастрофа над Берліном (2009)

Пасажирський «Боїнг» стикається зі спортивним літаком. Системи виходять з-під контролю і авіалайнер починає падати. У екіпажу залишається менше двох годин, щоб урятувати 90 людей на борту.

14. Політ Фенікса (2004)

Політ Фенікса (2004)

Літак Френка (Денніс Куейд) виявляється перевантажений через несподіваного пасажира. Ситуація загострюється, коли команда потрапляє у піщану бурю. Чи зможе пілот виконати успішну посадку?

15. Наказано знищити (1996)

Наказано знищити (1996)

У цьому фільмі про авіакатастрофу замішані політичні проблеми, терористи, бомби та штурми. Розбиратися з усім доведеться доктору Гранту (Курт Рассел).

16. Шість днів, сім ночей (1998)

Шість днів, сім ночей (1998)

Робін (Енн Хеч) терміново викликають на роботу. Дівчина змушена негайно прощатися з нареченим на тропічному курорті та вирушати у дорогу. Її єдиним варіантом встигнути вчасно виявляється невеликий літак із пілотом Квінном (Харрісон Форд).Проте під час польоту починається гроза…

17. Віскі Ромео Зулу (2004)

Віскі Ромео Зулу (2004)

LAPA – авіакомпанія, яка недбало ставиться до безпеки пасажирів та екіпажів. «Т» (Енріке Піньєро) – пілот, який змушений працювати у жахливих умовах. Чоловік робить спробу оприлюднити правду, покаравши компанію за корупцію та прагнення невиправданої економії.

18. Перерваний політ (2015)

Прорваний політ (2015)

Головні герої цього фільму – пара закоханих, які вирішили втекти до іншої країни. Проте їхнім мріям про благополучне майбутнє не судилося здійснитися.

19. Диво на Гудзоні (2016)

Диво на Гудзоні (2016)

Командир Салленбергер (Том Хенкс) здійснив найнебезпечнішу посадку літака на воду і тим самим врятував усіх пасажирів. Проте уряд звинуватив пілота в невиправданості такого рішення та відкрив повноцінне розслідування.

20. Пише: між небом та землею (2010)

Пише: між небом та землею (2010)

Робер (Мішель Коте) – у минулому чудовий пілот,який тепер мучиться з проблемами в сім’ї, алкоголем та пресою. Психотерапевт чоловіка радить йому згадати героїчну посадку літака та порятунок людей.