20 найкращих фільмів про зомбі-апокаліпсис та виживання

20 найкращих фільмів про зомбі-апокаліпсис та виживання

Для багатьох фільми про зомбі стали справжньою віддушиною. Вони можуть бути страшні, смішні і навіть романтичні, але точно завжди динамічні! Щоправда, буває складно знайти справді якісне кіно серед сотень назв. Саме тому ми підготували для тебе цю велику добірку. У ній лише фільми з високим рейтингом IMDB!

1. Поїзд до Пусан (2016)

Потяг до Пусана - фільми про зомбі апокаліпсис та виживання

Корейський трилер захоплює дух з перших хвилин, тому недаремно його прем’єра пройшла в Каннах. Люди в жаху ховаються від зомбі в поїзді. Але інфекція таки встигла потрапити в останній вагон…

2. Зомбі на ім’я Шон (2004)

Зомбі на ім'я Шон - фільми про зомбі апокаліпсис та виживання
Хоча це і пародійна комедія, але вона виявилася настільки вдалою, що навіть компанія Lego всерйоз планувала випустити тематичний набір. Пересічний продавець техніки Шон з другом Едом (Саймон Пегг та Нік Фрост) проводять весь вільний час у пабі, поки в місті не з’являються новини про епідемію дивного грипу.

3. Ласкаво просимо до Зомбіленду (2009)

Ласкаво просимо до Зомбіленду - фільми про зомбі апокаліпсис та виживання

Юний невдаха Коламбус (Джессі Айзенберг) мандрує США після зомбі-апокаліпсису в пошуках інших людей і складає свої правила виживання в новому ворожому світі. Одного разу він зустрічає суворого Таллахассі (Вуді Харрельсон) з машиною, зброєю та патологічною любов’ю до тістечок Твінкі. До речі, у 2019 році у фільму вийшло не менш ефектне продовження.

4. 28 днів по тому (2002)

28 днів по тому - фільми про зомбі апокаліпсис та виживання

Британський фільм продовжує найкращі традиції старих історій про зомбі-апокаліпсис. Четвірка головних героїв намагається вижити серед епідемії страшного вірусу, що провокує людей на вбивства. У головних ролях: Кілліан Мерфі, Наомі Харріс, Ноа Хантлі, Брендан Глісон, Крістофер Еклстон.