20 найкращих французьких комедій, які тобі точно сподобаються

20 найкращих французьких комедій, які тобі точно сподобаються

Французький гумор дуже тонкий, легкий та з нотками флірту. Це особливий настрій, який не передають американські чи британські фільми. Було нелегко, але ми змогли вибрати 20 найкращих французьких комедій спеціально для тебе!

1. Бобро поржалувати! (2008)

Начальник поштового відділення Філіїп Абрамс (Кад Мерад) мріє отримати призначення на Лазурний берег. Але він так перестарався, що його відправили на північ, до містечка Берг біля Дюнкерка. Дивно, але посилання обернулося справжньою пригодою.

Бобро поржалувати - Найкращі французькі комедії

2. Таксі (1998)

Даніель Моралес (Самі Насері) покинув роботу постачальника піци, щоб стати таксистом на високошвидкісному автомобілі. Майже відразу він прославився, як водій без прав, який довезе будь-кого і куди завгодно набагато раніше терміну.

Таксі - Найкращі французькі комедії

3. Новини з планети Марс (2016)

Інженер Філіп Марс (Франсуа Дам’єн) завжди вважав себе відмінним сім’янином та працівником. Але несподівано навколо почали відбуватися шалені речі, а також у квартирі Філіпа оселився його божевільний колега.

Новини з планети Марс - Найкращі французькі комедії

4. Фантомас (1964)

Справжня класика французького кіно – це пародія на весь жанр шпигунських історій. Фантомас (Жан Маре) – невловимий злочинець, який ховається під маскою. І він глибоко ображений тим, що якийсь дрібний репортер не вірить у його існування.

Фантомас - Найкращі французькі комедії

5. Кохання та інший зоопарк (2017)

Гаспар (Фелікс Моаті) свідомо віддалився від своєї ексцентричної родини. Але він змушений повернутися додому, коли дізнається, що його батько має намір знову одружитися.

Кохання та інший зоопарк - Найкращі французькі комедії

6. 1+1 (2011)

Аристократ Філіп (Франсуа Клюзе) став інвалідом після нещасного випадку під час польоту на параплані. Він шукає собі помічника, і його увагу привертає Дрісс (Омар Сі) із сумнівним кримінальним минулим та відсутніми манерами. Але вся справа в тому, що Дріссі не потрібна робота – він спеціально хоче відмову, щоб отримати допомогу.

1+1 - Найкращі французькі комедії

7. Красень зі стажем (2019)

Алекс (Кад Мерад) – мачо зі стажем, який точно знає, як звабити жінку. І навіть те, що він уже злегка втратив чарівність, його не зупиняє, адже він прагне знову повернутись у справу.

Красавчик зі стажем - Найкращі французькі комедії

8. Високий блондин у чорному черевику (1972)

Культова комедія розповідає про невдаху простофіла Франсуа Перрена (П’єр Рішар), який весь час потрапляє в колотнечі. Тільки ось він постійно виходить сухим із води, навіть із внутрішніх інтриг французької контррозвідки.

Високий блондин у чорному черевику - Найкращі французькікомедії

9. Невдачливі (1981)

Це перша із трьох спільних комічних робіт Жерара Депардьє та П’єра Рішара. Марі, дочка президента великої компанії, потрапляє у полон до мексиканських бандитів. Психолог пропонує невтішному батькові несподівану ідею: відправити слідами дочки такого ж невдахи, і приставити до нього приватного детектива.

Невезучі - Найкращі французькі комедії

10. Право на “ліво” (2011)

Це ціла антологія продюсера Жана Дюжардена, у якій зібрано шість різних скетчів від різних режисерів. Шість невірних чоловіків потрапляють у найнеймовірніші історії.

Право на ліво - Найкращі французькі комедії

11. Дід Мороз – відморозок (1982)

Гротеска комедія Жана-Марі Пуаре у Франції така ж культова, як у нас – «Іронія долі». І без того специфічні будні офісу служби психологічної допомоги напередодні Різдва стають абсолютно шаленими.

Дід Мороз відморозок - Найкращі французькі комедії

12. Дивні сади (2003)

Насправді фільм Жана Беккера – це військова драма про Францію 1944 року. Але це драма про те, наскільки важливий сміх і як він буквально може продовжити життя.

Дивні сади - Найкращі французькі комедії

13. Оскар (1967)

Бертрана Барньє (Луї де Фюнес) будить візит одного з його службовців, Крістіана Мартена (Клод Ріш), який прийшов просити збільшення. Він умовляє Бертрана підвищити йому зарплату, щоб просити руки коханої – дочки скупого багатія. Яким же був подив Барньє, коли він дізнався, хто ця дівчина.

Оскар - Найкращі французькі комедії

14. Вечеря з недоумком (1998)

Раз на тиждень компанія снобів-аристократів влаштовує спільну вечерю. Кожен має привести свого «дурня», і чий гість буде переконливішим – той і виграв приз. Так П’єр (Тьєррі Лермітт) запрошує Франсуа Піньйона (Жак Вільре), але навіть уявити не може, чим це обернеться.

Вечеря з придурком - Найкращі французькі комедії

15. Канікули пана Юло (1953)

Незграбний добряк Юло (Жак Таті) приїжджає відпочити в курортне містечко біля моря. Там на нього чекають не лише смішні пригоди, а й зустріч із чарівною дівчиною.

Канікули пана Юло - Найкращі французькі комедії

16. На посту! (2018)

Комісар поліції Бурон (Бенуа Пульворд) розслідує вбивство, і одразу називає головним підозрюваним пана Фугайна (Грегуар Людіг). Адже саме на його ділянці виявили труп. Бідолаха Фугайн поки навіть не уявляє, які кола бюрократичного пекла на нього чекають.

На посту - Найкращі французькі комедії

17. Маленький Ніколя (2009)

Маленький Ніколя (Максим Годар) задоволений своїм життям – у нього люблячі батьки, чудові друзі та веселі пригоди. Але одного разу його друг розповідає, що після появи молодшого брата життя пішло навперейми. І ось Ніколя починає підозрювати своїх батьків.

Маленький Ніколя - Найкращі французькі комедії

18.Відчайдушна домогосподарка (2010)

Робер Пюжоль (Фабрис Лукіні) – власник фабрики, яка виробляє парасольки. Його дружина Сюзанн (Катрін Денєв) – домогосподарка, яку давно ніхто не сприймає всерйоз. Але все змінюється, коли Робер потрапляє до лікарні.

Відчайдушна домогосподарка - Найкращі французькі комедії

19. Афера доктора Нока (2017)

Нок (Омар Сі) – аферист і картяр, який отримує медичну освіту та прагне змінити життя. Він заміняє старого лікаря в маленькому містечку і швидко стає зіркою завдяки своїй харизмі.

Афера доктора Нока - Найкращі французькі комедії

20. Клітина для диваків (1978)

Лоран (Ремі Лоран) – син літнього гея Ренато (Уго Тоньяцці), який мріє одружитися з дочкою керівника партії морального порядку. Назріває великий скандал… Настільки великий, що фільм отримав Золотий глобус і досі входить до топ-10 найуспішніших неангломовних фільмів в американському прокаті.

Клітка для диваків - Найкращі французькі комедії