20 найкращих французьких комедій, які тобі точно сподобаються

20 найкращих французьких комедій, які тобі точно сподобаються

Французький гумор дуже тонкий, легкий та з нотками флірту. Це особливий настрій, який не передають американські чи британські фільми. Було нелегко, але ми змогли вибрати 20 найкращих французьких комедій спеціально для тебе!

1. Бобро поржалувати! (2008)

Начальник поштового відділення Філіїп Абрамс (Кад Мерад) мріє отримати призначення на Лазурний берег. Але він так перестарався, що його відправили на північ, до містечка Берг біля Дюнкерка. Дивно, але посилання обернулося справжньою пригодою.

Бобро поржалувати - Найкращі французькі комедії

2. Таксі (1998)

Даніель Моралес (Самі Насері) покинув роботу постачальника піци, щоб стати таксистом на високошвидкісному автомобілі. Майже відразу він прославився, як водій без прав, який довезе будь-кого і куди завгодно набагато раніше терміну.

Таксі - Найкращі французькі комедії

3. Новини з планети Марс (2016)

Інженер Філіп Марс (Франсуа Дам’єн) завжди вважав себе відмінним сім’янином та працівником. Але несподівано навколо почали відбуватися шалені речі, а також у квартирі Філіпа оселився його божевільний колега.

Новини з планети Марс - Найкращі французькі комедії

4. Фантомас (1964)

Справжня класика французького кіно – це пародія на весь жанр шпигунських історій. Фантомас (Жан Маре) – невловимий злочинець, який ховається під маскою. І він глибоко ображений тим, що якийсь дрібний репортер не вірить у його існування.

Фантомас - Найкращі французькі комедії

5. Кохання та інший зоопарк (2017)

Гаспар (Фелікс Моаті) свідомо віддалився від своєї ексцентричної родини. Але він змушений повернутися додому, коли дізнається, що його батько має намір знову одружитися.

Кохання та інший зоопарк - Найкращі французькі комедії

6. 1+1 (2011)

Аристократ Філіп (Франсуа Клюзе) став інвалідом після нещасного випадку під час польоту на параплані. Він шукає собі помічника, і його увагу привертає Дрісс (Омар Сі) із сумнівним кримінальним минулим та відсутніми манерами. Але вся справа в тому, що Дріссі не потрібна робота – він спеціально хоче відмову, щоб отримати допомогу.

1+1 - Найкращі французькі комедії