20 веселих фільмів про весілля

20 веселих фільмів про весілля

Кращі фільми про весілля завжди наповнені святковою суєтою та передчуттям. Мелодрами, ромкоми і навіть трагікомедії нам вдалося зібрати найцікавіші серед них. Вибирай варіант під настрій!

1. Святковий переполох (2017)

Святковий переполох (2017)

Чудова французька комедія про те, як непросто організувати тематичне весілля у старовинному замку. Адже якщо щось може піти не так, воно неодмінно піде.

2. Трохи одружені (2012)

Трішки одружені (2012)

Том (Джейсон Сігел) і Віолетта (Емілі Блант) давно заручені, але їхні стосунки ніяк не розвиваються. Натомість розвиваються сварки та конфлікти, та й загалом чи так потрібне це весілля?

3. Батько нареченої (1991)

Батько нареченої (1991)

Ремейк старої сімейної комедії 50-х зі Стівом Мартіном та Дайан Кітон ідеально скрасить твій вечір.Джордж Бенкс – звичайний підприємець, який у багнети сприймає коханого своєї дочки, що подорослішала. Але йому доведеться змиритись!

4. Війна наречених (2009)

Війна наречених (2009)

Емма (Енн Хетеуей) та Лів (Кейт Хадсон) виросли разом і у них ніколи не було серйозних розбіжностей. Поки що випадково їхнє весілля не виявилися призначені на один день, та ще й в одному місці.

5. Співак на весіллі (1998)

Співак на весіллі (1998)

Роббі (Адам Сендлер) – гарний хлопець та ідеальний гість на весіллі. Він співає, штовхає тости та всіляко створює атмосферу. Він досі сам вірить у кохання, і заради нього терпить складні стосунки зі своєю дівчиною. Тим часом Джулія (Дрю Беррімор) збирається заміж та просить Роббі допомогти.

6. Наречений напрокат (2005)

Наречений напрокат (2005)

Кет (Дебра Мессінг) явно програє колишньому залицяльнику на особистому фронті. І ось щоб вразити екс-коханого і не впасти в багнюку обличчям, вона наймає красивого і сильного Ніка (Дермот Малруні), щоб той зіграв за гроші її хлопця.