20 найкращих фільмів про шпигунів та спецагентів

20 кращих фільмів про шпигунів та спецагентів

Хто не хотів хоча б на день стати крутим суперсекретним агентом із купою таємниць та бойових умінь? LAFOY пропонує тобі відчути цю загадкову атмосферу за допомогою 20 найкращих фільмів про шпигунів та спецагентів. У них є все: і динамічні бійки, і головоломки з каверзою, і небезпечні супротивники. І, звичайно ж, куди без порятунку міст, країн та цілого світу?

1. Професіонал (1981)

Агент Жосслен Бомон (Жан-Поль) отримує завдання вбити президента африканської держави. Поки герой дістається місця призначення, його керівництво змінює плани і, щоб запобігти замаху, видає Жосслена владі Африки. Чоловіка заарештовують, але він сповнений рішучості довести завдання до кінця, висловивши таким чином протест верхівці спецслужби.

Професіонал - Найкращі фільми про шпигунів та спецагентів

2. Місія нездійсненна (1996)

Ітан Хант (Том Круз) – працівник ЦРУ, якого підставили. Він виявляється єдиним, хто вижив в операції з обчислення зрадника, і тепер усі звинувачення падають на нього.Щоб очистити своє ім’я та уникнути смертельної небезпеки, Ітан повинен якнайшвидше знайти справжнього «крота».

Місія нездійсненна - Найкращі фільми про шпигунів та спецагентів

3. Союзники (2016)

Макс (Бред Пітт) та Маріанна (Маріон Котійяр) вирушають на спецзавдання. Їхня місія: ліквідувати німецького посла. У ході операції пара закохується та вирішує одружитися. Це міг би бути чудовий момент для фінальних субтитрів після хепі-енду, якби Макс не впізнав шокуючу правду про свою кохану.

Союзники - Найкращі фільми про шпигунів та спецагентів

4. Агенти А.М.К.Л. (2015)

Спецагенти ЦРУ та КДБ Наполеон Соло (Генрі Кавіл) та Ілля Курякін (Армі Хаммер) забувають про протистояння своїх організацій та об’єднуються заради спільної мети. Їхнє завдання – усунути міжнародне угруповання, пов’язане з ядерною зброєю.

Агенти А.Н.К.Л.- Найкращі фільми про шпигунів та спецагентів