20 найкращих російських комедійних серіалів

20 найкращих російських комедійних серіалів

Набрид іноземний гумор і хочеться поринути у вітчизняний, не менш смішний жанр? Тоді сміливо можеш переглянути ці 20 російських комедійних серіалів. Народна кмітливість, колоритні традиції та прикмети, зрозумілі мовні каламбури та унікальний менталітет будуть веселити тебе та примушувати реготати від душі явно не один вечір!

1. 257 причин, щоб жити (2020 – сьогодні)

Женя (Поліна Максимова) аж три роки боролася з онкологічним захворюванням і змогла вирвати непросту перемогу. Проте, повернувшись додому, дівчина розуміє, що здоров’я – це не єдина проблемна частина її життя. Героїня випадково знаходить старий щоденник, який записувала всі свої бажання, і тепер поспішає втілювати мрії в реальність.

257 причин, щоб жити - Найкращі російські комедійні серіали

2. Бальзаківський вік, або Усі мужики сво… (2004-2013)

Історія чотирьох подруг «трохи за 30», які відчайдушно мріють вийти заміж.Психолог Віра (Юлія Меньшова) сама виховує доньку і розбирається з проблемами пацієнтів, Софія (Аліка Сміхова) хоче багатого та літнього чоловіка, строга та ділова Алла (Лада Денс) шукає чоловіка, якою візьме гору, а чутлива Юля (Жанна Еппле) занадто часто закохується не в тих.

Бальзаківський вік, або Усі мужики сво - Найкращі російські комедійні серіали

3. Велика гра (2018)

Футбольна команда Росії зазнала чергової невдачі. Незабаром у мережу потрапляє відео, в якому військовослужбовець Дмитро Попов (Дмитро Колчин) докладно критикує підготовку гравців. Інтернет вибухає і глядачі починають масово підписувати петицію про призначення капітана тренером ФК. Тепер уже колишньому військовому доведеться терміново приступити до виконання нових обов’язків.

Велика гра - Найкращі російські комедійні серіали