20 найкращих російських комедійних серіалів

20 найкращих російських комедійних серіалів

Набрид іноземний гумор і хочеться поринути у вітчизняний, не менш смішний жанр? Тоді сміливо можеш переглянути ці 20 російських комедійних серіалів. Народна кмітливість, колоритні традиції та прикмети, зрозумілі мовні каламбури та унікальний менталітет будуть веселити тебе та примушувати реготати від душі явно не один вечір!

1. 257 причин, щоб жити (2020 – сьогодні)

Женя (Поліна Максимова) аж три роки боролася з онкологічним захворюванням і змогла вирвати непросту перемогу. Проте, повернувшись додому, дівчина розуміє, що здоров’я – це не єдина проблемна частина її життя. Героїня випадково знаходить старий щоденник, який записувала всі свої бажання, і тепер поспішає втілювати мрії в реальність.

257 причин, щоб жити - Найкращі російські комедійні серіали

2. Бальзаківський вік, або Усі мужики сво… (2004-2013)

Історія чотирьох подруг «трохи за 30», які відчайдушно мріють вийти заміж.Психолог Віра (Юлія Меньшова) сама виховує доньку і розбирається з проблемами пацієнтів, Софія (Аліка Сміхова) хоче багатого та літнього чоловіка, строга та ділова Алла (Лада Денс) шукає чоловіка, якою візьме гору, а чутлива Юля (Жанна Еппле) занадто часто закохується не в тих.

Бальзаківський вік, або Усі мужики сво - Найкращі російські комедійні серіали

3. Велика гра (2018)

Футбольна команда Росії зазнала чергової невдачі. Незабаром у мережу потрапляє відео, в якому військовослужбовець Дмитро Попов (Дмитро Колчин) докладно критикує підготовку гравців. Інтернет вибухає і глядачі починають масово підписувати петицію про призначення капітана тренером ФК. Тепер уже колишньому військовому доведеться терміново приступити до виконання нових обов’язків.

Велика гра - Найкращі російські комедійні серіали

4. Бородань. Зрозуміти та пробачити (2016)

Бородач (Михайло Галустян) – частий «відвідувач» рязанського відділення поліції через алкоголь і наївний, майже дитячий погляд на життя.Головний герой постійно змінює роботу, його щоразу виганяють за п’яні витівки, які він здійснює через любов до стриптизерки Ірішки (Ганна Уколова).

Бородач Зрозуміти та пробачити - Найкращі російські комедійні серіали

5. Ви всі мене дратуєте (2017)

Соня (Світлана Ходченкова) – суворий ресторанний критик, який працює у місцевій журнальній редакції. Дівчина звикла бути сама по собі, насторожено та негативно ставиться до оточуючих і явно не знає, що таке емоційна близькість. Так триває доти, доки одного разу Соня не перебирає з алкоголем…

Ви всі мене дратуєте - Найкращі російські комедійні серіали

6. Гості з минулого (2020 – теперішній час)

На дворі 1982-го, фізик Матвій Платонович (Юрій Стоянов) створює машину часу. Науковий досвід йде не за планом, і житло генія виявляється розділеним навпіл: з одного боку залишається квартира вченого, а з іншого боку з’являється приміщення з 2020-го. Поки фізик та його онук шукають способів закрити портал, новоявлені гості з майбутнього намагаються налагодити власні життя, впливаючи на своє минуле.

Гості з минулого - Найкращі російські комедійні серіалисеріали

7. Два та два сини (2013-2016)

Павло Гуров (Дмитро Нагієв) – заможний актор, зірка, яка живе на широку ногу. Якось на порозі чоловіка з’являються його кинутий син-невдаха і не по роках кмітливий онук. Тепер життя головного героя навряд чи залишиться колишнім.

Два батьки та два сини - Найкращі російські комедійні серіали

8. Щоденник доктора Зайцевої (2012-2013)

Олександра Зайцева (Яна Крайнова) – молодий хірург, який подає великі надії. Але разом з тим це ранима, забавно незграбна і наївна дівчина, яка на новому місці роботи зустрічає своє перше кохання. Ось тільки їхні стосунки не можна назвати романтичними.

Щоденник доктора Зайцевої - Найкращі російські комедійні серіали

9. Кухня (2012-2016)

Максим Лавров (Марк Богатирьов) влаштовується на роботу до елітного ресторану. Хлопець мріє одного разу стати шефом на кухні та впевнено йде до своєї мети. На шляху він потрапляє у численні казусні ситуації з колегами, власником закладу та вічно незадоволеним головним кухарем.

Кухня - Найкращі російські комедійні серіали

10. Дилди (2019 – теперішній час)

Михайло Ковальов (Павло Дерев’янко) через химерний характер і звинувачення в сексизмі втрачає посаду тренера чоловічої волейбольної команди. Герой повертається додому, де йому випадає шанс взяти під керівництво жіночий спортивний клуб.

Дилди - Найкращі російські комедійні серіали

11. Поліцейський з Рубльовки (2016-2019)

Григорій Ізмайлов (Олександр Петров) – вельми багата людина, яка зі зрозумілих лише йому причин працює в поліції, ще й виявляється кращим опером. Весь комізм крутиться навколо його стосунків із колегами, сестрою-оторвою та «улюбленим» начальником, якого головний герой постійно підколює.

Поліцейський з Рубльовки - Найкращі російські комедійні серіали

12. Зайцев+1 (2011-2014)

Саша Зайцев (Філіп Котов) – типовий «ботан», закоханий у першу красуню університету.Його історія могла бути звичайнісінькою, якби не особливий діагноз хлопця – роздвоєння особистості. Після ударів по голові, впливу яскравого світла чи гучного звуку контроль над тілом забирає альтер-его головного героя – Федір (Михайло Галустян). Як дві особи будуть уживатися в одній оболонці?

Зайцев+1 - Найкращі російські комедійні серіали

13. Фізрук (2014-2020)

У невелику школу приходить новий учитель фізкультури. Він виявляється тілоохоронцем бізнесмена, який втратив роботу, з нечистим минулим. Щоб повернути прихильність екс-боса, герой вирішує потоваришувати з дитиною кримінального авторитету.

Фізрук - Найкращі російські комедійні серіали

14. Психологіні (2017-2019)

Три подруги і за суміщеннями психологи через десяток років після випуску вирішують об’єднатися, щоб рятувати інших людей. Але, здається, дівчатам і потрібна допомога…

Психологіні - Найкращі російські комедійні серіали

15. Зради (2015)

Ася (Олена Лядова) – 32-річнажінка-дизайнер з «маленькою особливістю»: у неї є чоловік і одразу три коханці, які не здогадуються один про одного. Подруга героїні через проблеми зі своїм чоловіком просить навчити її такому «легкому» життю.

Зради - Найкращі російські комедійні серіали

16. Універ (2008-2011)

Це цикл історій звичайних на перший погляд студентів цілком пересічного ВНЗ. Друзі переживають особисті злети та падіння, відстоюють себе перед батьками, роблять перші кроки у доросле життя і, звичайно ж, роблять кумедні помилки.

Універ - Найкращі російські комедійні серіали

17. Інтерни (2010-2016)

Андрій Биков (Іван Охлобистін) – надзвичайно вмілий лікар із саркастичним гумором, разючим інтелектом і таким же явним цинізмом. Якось він отримує у своє розпорядження чотирьох «зелених» інтернів, з яких тепер постійно жартує.

Інтерни - Найкращі російські комедійні серіали

18.Чікі (2020)

Три подруги-повії працюють на трасі і не поспішають будувати серйозні плани на життя. Коли до них у гості зазирає їхня стара знайома Жанна (Ірина Горбачова) з бізнес-пропозицією, ситуація кардинально змінюється. Але чи зможуть дівчата позбутися плями минулого?

Чікі - Найкращі російські комедійні серіали

19. Як я став російською (2015)

Коли журналіст-американець Алекс Уілсон (Матеуш Даменцький) прибув до Росії, він навіть уявити не міг, скільки пригод йому доведеться пережити. Герой заводить особистий блог, в якому докладно описує спроби зрозуміти російський менталітет та звичаї місцевого народу.

Як я став російською - Найкращі російські комедійні серіали

20. Фітнес (2018 – зараз)

Ася (Софія Зайко) – володарка пишних форм, яка не комплексує щодо своєї зовнішності. Але її уявлення про світ і собі саму починають стрімко руйнуватися, коли виявляється, що наречений дівчини соромиться її постаті, а «найкращі подруги» повсюди судачать у неї за спиною. Тоді Ася вирушає до спортзалу…

Фітнес - Найкращі російські комедійні серіали