20 найкращих фільмів про Середньовіччя

20 найкращих фільмів про Середньовіччя

Середньовіччя – захоплююча епоха лицарських турнірів та орденів, пишних бенкетів, відважних воїнів та лютих дикунів, територіальних завоювань, політичних шлюбів та підступів. Кожному, хто хоч трохи цікавиться історією та культурою, хотілося б ненадовго поринути у атмосферу того часу. Ми пропонуємо зробити це за допомогою добірки з 20 найкращих фільмів про Середньовіччя!

1. Вікінг (2016)

Руссю правлять три брати Святославича – Ярополк (Олександр Устюгов), Олег (Кирилл Плетньов) та Володимир (Данило Козловський). Через нещасний випадок під час полювання старший Ярополк стає причиною смерті середнього брата Олега. Тепер, за звичаями древлян, молодший Володимир повинен помститися за кровне вбивство.

Вікінг - Найкращі фільми про Середньовіччя

2. Ярослав. Тисячу років тому (2010)

Історія закручується довкола князя Ярослава (Олександр Івашкевич). Заснування нового міста, утихомирення купців, що розбушувалися, любовні підступи – лише мала частина завдань, з якими має впоратися герой.

Ярослав Тисячу років тому - Найкращі фільми про Середньовіччя

3. Робін Гуд: принц злодіїв (1991)

Повернувшись з арабського полону, англійський дворянин Робін (Кевін Костнер) стикається з новинами про смерть батька, розорення родового маєтку та крадіжку своїх земель. Зібравши невелику групу однодумців, Робін іде разом із ними в Шервудський ліс, щоб відновити справедливість і покарати кривдника – шерифа Ноттінгема (Алан Рікман).

Робін Гуд принц злодіїв - Найкращі фільми про Середньовіччя

4. Ім’я Троянди (1986)

Дії фільму відбуваються у XIV столітті в італійському монастирі. Округ приголомшений новиною: священне місце затьмарене серією дивних смертей місцевих послушників. Монаху Вільям Баскервільському (Шон Коннері) належить докопатися до істини і обірвати ланцюжок трагічних подій.

Ім'я Троянди - Найкращі фільми про Середньовіччя