20 найкращих фільмів про зомбі

20 найкращих фільмів про зомбі

Любиш фантастичні історії із присмаком постапокаліптичної містики та елементами хорору? Тоді тобі точно варто подивитися ці 20 найкращих фільмів про зомбі. Вони подарують тобі цілий спектр різнопланових емоцій та цікавих загадок!

1. Тепло наших тіл (2013)

Головний герой (Ніколас Холт) веде цілком звичайний для зомбі спосіб життя: їсть мізки, видає незрозумілі звуки і пересувається, як ведмідь після сплячки. Однак коли він зустрічає цілком живу Джулі (Тереза ​​Палмер), його серце знову починає битися.

Тепло наших тіл - Найкращі фільми про зомбі

2. Я – легенда (2007)

Планету вразив дивний вірус, який перетворив людей на хижаків, що полюють ночами. Роберт (Вілл Сміт) – остання здорова людина. Він упевнений у тому, що його місія – знайти сироватку проти хвороби та врятувати рідне місто. Але чи під силу це йому?

Я легенда - Найкращі фільми про зомбі

3.Обитель зла (2002)

У секретній лабораторії було розбито колбу з небезпечним вірусом. Розбиратися з наслідками лиха належить Еліс (Мілла Йовович) і невеликій групі несподівано напарників.

Обитель зла - Найкращі фільми про зомбі

4. Зграя (2009)

Група поліцейських вирішує потаємно помститися місцевій мафії за вбивство партнера. Їхня операція виявляється провальною. Однак нова проблема змушує тих, хто вижив об’єднатися, забувши, що вони знаходяться по різні боки барикад.

Зграя - Найкращі фільми для зомбі

5. Репортаж (2007)

Анхела (Мануела Веласко) та Пабло (Пабло Россо) знімають репортаж про пожежників. Разом із бригадою герої вирушають на, здавалося б, звичайне завдання. Але незабаром у справу втручаються сторонні фактори.

Репортаж - Найкращі фільми для зомбі

6. Якщо твоя дівчина – зомбі (2014)

Зак (Дейн Дехаан), який переживає смерть своєї дівчини, несподівано дізнається про те, що вона жива.Дівчина намагається поводитися, як завжди, але їй погано це вдається, адже тепер вона – зомбі.

Якщо твоя дівчина зомбі - Найкращі фільми про зомбі