10 найкращих фільмів з Томом Хенксом

10 найкращих фільмів з Томом Хенксом

Том Хенкс – найбагатший американський актор, режисер і сценарист. А ще – він один із двох акторів в історії, який отримав «Оскар» за найкращу чоловічу роль двічі поспіль! У його фільмографії понад 50 робіт, не кажучи вже про зйомки на телебаченні та озвучення мультиків. Ділимося 10 найкращими фільмами з Томом Хенксом, з яких варто розпочати знайомство із творчістю зірки!

1. «Тернер і Хуч» (1989)

Том Хенкс грає поліцейського Скотта Тернера, який розслідує вбивство. За фатальним збігом обставин, єдиний свідок злочину – пес Хуч. Тернеру доводиться забрати тварину і вчитися уживатися з нею вдома та на роботі. Хоч різні характери і складно відшукати!

Тернер та Хуч - Найкращі фільми з Томом Хенксом

2. «Філадельфія» (1993)

Молодого адвоката Ендрю Беккета у виконанні Тома Хенкса зі скандалом звільняють із роботи. А все тому, що керівництво компанії з’ясувало: Ендрю – гей і хворий на СНІД. І жоден адвокат не хотів підтримувати його прагнення відстояти свої права. Саме за цю роль Том Хенкс отримав один із своїх «Оскарів».В основі фільму – реальна історія адвоката Джеффрі Бауерса.

Філадельфія - Найкращі фільми з Томом Хенксом

3. «Форрест Гамп» (1994)

Форрест Гамп у виконанні Тома Хенкса – болючий та неповноцінний з дитинства. Але його стійкий характер, азарт, дружелюбність і щастя дозволили йому досягти власної «американської мрії», а й вплинути на найважливіші світові події. Наприклад, надихнути Джона Леннона або сприяти відставці Річарда Ніксона. Успіх фільму був феноменальним – 32 світові нагороди та ще 6 «Оскарів»!

Форрест Гамп - Найкращі фільми з Томом Хенксом

4. «Аполлон-13» (1995)

Том Хенкс грає Джеймса Ловелла – цілком собі реально існуючого астронавта, який бере активну участь у програмах польоту до Місяця. Фільм розповідає про невдалу місію «Аполлон-13» і за сумісництвом – про одну з найдраматичніших подій в історії освоєння космосу. Режисер – Рон Ховард, успішний фантаст та історик, який пізніше зняв «Грінча», «Ігри розуму», «Код да Вінчі», «У серці моря» та навіть спін-офф «Зоряних війн» про Хана Соло.

Аполлон-13 - Найкращі фільми з Томом Хенксом