20 найкращих французьких фільмів, які варто подивитися

20 найкращих французьких фільмів, які варто подивитися

Французький кінематограф – це свій неповторний шарм, тонкий гумор, легкий флірт та феєрверк емоцій. Комедії, мелодрами і навіть бойовики – всі вони гарні та пізнавані. Ділимося добіркою 20 найкращих французьких фільмів, які ти маєш подивитися! Для різноманітності вирішили обійтися без «Амелі», «Леона» та «Таксі».

1. Недоторканні (2011)

Едмонд Момон Відаль (Жерар Ланвен) виріс у таборі для біженців, але зберіг гордість за своє походження. Разом із другом Сержем (Чекі Каріо) вони створюють ліонську банду грабіжників, відому у всій окрузі. І ось через 40 років Момон мріє про нормальне життя, але у Сержа інші плани.

Недоторканні - найкращі французькі фільми

2. Помінятися місцями (2019)

Відомий письменник Рафаель (Франсуа Сівіль) знаходить свою музу Олівію (Жозефін Жапі), планує весілля, але не все так гладко. А одного разу Рафаель зовсім прокидається в іншому світі, де його ніхто не знає, і він повний невдаха.

Змінитися місцями - найкращі французькі фільми

3. Іграшка (1976)

Комедія Франсіса Вебера стала його дебютною роботою як режисер. Безробітний журналіст Франсуа Перрен (П’єр Рішар) влаштовується до місцевої газети, де його спрямовують писати матеріал про магазин іграшок. А сам власник магазину – справжній тиран та деспот.

Іграшка - найкращі французькі фільми

4. Холодні закуски (1979)

Альфонс (Жерар Депардьє) на станції знайомиться з бухгалтером (Мішель Серро). Він ділиться своїми фантазіями про вбивства і навіть пропонує ніж, тільки новий знайомий відмовляється від подарунка і збігає на найближчому поїзді. Так і почалася низка фатальних подій.

Холодні закуски - найкращі французькі фільми

5. Фатальна красуня (2006)

Жан (Гад Ельмалех) працює у розкішному готелі та щодня спостерігає за життям багатіїв. Одного разу він знайомиться з красунею Ірен (Одрі Тоту) – мисливцем за багатими чоловіками, яка приймає його за постояльця.