10 найкращих фільмів з Хоакіном Феніксом

10 найкращих фільмів з Хоакіном Феніксом

Роль Джокера сколихнула нову хвилю популярності Хоакіна Фенікса у всьому світі. Однак це далеко не єдиний вдалий проект у кар’єрі багаторазового лауреата та призера “Золотого глобуса”, “Оскара”, “Греммі”, Канського фестивалю та інших престижних нагород. Розповідаємо про 10 найкращих фільмів з Хоакіном Феніксом на думку нашої редакції!

1. «Гладіатор» (2000)

Хоакін Фенікс грає римського імператора Коммода, який поки що прагне отримати владу. Проте його стосунки з підданими відверто не ладнаються, та й найкращий полководець імперії Максимус відмовляється стати на бік убивці Марка Аврелія. Один із найгучніших фільмів режисера Рідлі Скотта зібрав одразу 5 «Оскарів».

Гладіатор - Найкращі фільми з Хоакіном Феніксом

2. «Знаки» (2002)

Фантастичний трилер вражає зоряним кастом. До Хоакіна Фенікса приєдналися Мел Гібсон, Рорі Калкін та сам режисер – М. Найт Шьямалан. Сім’я Хессов живе у маленькому містечку та має кукурудзяне поле.Якось колишній священик Грем разом із молодшим братом Мерріллом знаходить на ньому таємничі кола. Усюди частішають містичні події, і Хесси починають готуватися до інопланетного вторгнення.

Знаки - Найкращі фільми з Хоакіном Феніксом

3. «Готель «Руанда»» (2004)

Історія відсилає до геноциду в Руанді, коли місцеві хути знищили руандійські тутсі. Напруженість між народами призводить до справжньої війни, і натомість якої розгортаються прості життєві драми. Хоч Хоакін Фенікс і грає тут лише журналіста, а головних героїв виконали Дон Чідл і Софі Оконедо, але фільм обов’язково заслуговує на увагу! До речі, історію в основі сценарію написав Пол Русесабаджіна, і за неї він здобув Президентську медаль Свободи – найвищу нагороду у США.

Готель «Руанда» - Найкращі фільми з Хоакіном Феніксом