20 найкращих фільмів про любов і пристрасть

20 найкращих фільмів про кохання та пристрасть

Кохання – ніжне та трепетне почуття. Але коли в романтичну історію втручається пристрасть, у серце різко вриваються карколомні пориви, напруження, непередбачуваність і навіть хворобливий відчай. Ми пропонуємо тобі перевірити обидві грані цих емоцій, подивившись 20 найкращих фільмів про кохання та пристрасть!

1. Винні зірки (2014)

Хейзел (Шейлін Вудлі) могла б вести цілком звичайне життя підлітка, якби не одне «але»: дівчина хвора на рак. Героїня відвідує групову терапію, де зустрічає Огастуса (Енсел Ельгорт) зі схожою проблемою. Молоді люди закохуються один в одного і вирішують весело провести час, що залишився в Амстердамі.

Винні зірки - Найкращі фільми про кохання та пристрасть

2. Фатальна пристрасть (2013)

Полька Ева (Маріон Котійяр) вирушає разом зі своєю сестрою до Нью-Йорка. Тут вона потрапляє до низки складних життєвих обставин. Дівчина відчайдушно потребує грошей і отримує пропозицію підробляти дамою легкої поведінки.

Рокова пристрасть - Найкращі фільми про кохання та пристрасть

3. За межею (2003)

Життя зводить Сару (Анджеліна Джолі) та Ніка (Клайв Оуен) на благодійному вечорі. Дівчина зачарована лікарем, але з волі долі їх дороги розходяться. Однак через кілька років Сара розлучається зі своїм чоловіком і вирушає на пошуки Ніка.

За гранню - Найкращі фільми про кохання та пристрасть

4. Леді Макбет (2016)

Кетрін (Флоренс П’ю) змушена побратися з дорослим чоловіком, який ставиться до неї зневажливо та дуже холодно. Його сім’я ні в чому не поступається своєму родичу, роблячи життя дівчини нестерпним. Ситуація змінюється, коли героїня знайомиться із робітником Себастіаном (Космо Джарвіс).

Леді Макбет - Найкращі фільми про кохання та пристрасть

5. Коханці з Нового мосту (1991)

Мішель (Жюльєт Бінош) поступово втрачає зір і розуміє, що незабаром не зможе займатися улюбленим малюванням. Алекс (Дені Лаван) тягне за собою жалюгідне існування п’яниці, ночуючи прямо на мосту.Як обернеться життя обох героїв, коли їхні долі переплетуться?

Коханці з Нового мосту - Найкращі фільми про кохання та пристрасть

6. Близькість (2004)

Стриптизерка Еліс (Наталі Портман), письменник Ден (Джуд Лоу), фотограф Анна (Джулія Робертс) та дерматолог Ларрі (Клайв Оуен) виявляються втягнутими у любовний чотирикутник. Чи зможуть герої дозволити плутанину і зрозуміти, чого насправді хочуть?

Близькість - Найкращі фільми про кохання та пристрасть

7. Гіркий місяць (1992)

Мімі (Еммануель Сеньє) та Оскар (Пітер Койоті) об’єднані нестримною пристрастю. Їхні стосунки стирають вікову грань, пересуди оточуючих, особисті принципи. Однак незабаром чоловік перестає цікавитися коханкою і намагається її позбутися. Мімі ж не готова до розриву і намагається будь-що зберегти союз, а потім помститися за приниження.

Гіркий місяць - Найкращі фільми про кохання та пристрасть

8.Кінець роману (1999)

Моріс Бендрікс (Рейф Файнс) підозрюєсвою подругу Сару (Джуліанна Мур) у невірності. Його побоювання міцніють, коли після нещасного випадку дівчина зовсім обриває зв’язки з коханим. Але виявляється, що у Сари були свої причини.

Кінець роману - Найкращі фільми про кохання та пристрасть

9. Кохання, що збиває з ніг (2002)

Баррі Іган (Адам Сендлер) страждає від невротичного розладу: чоловік переживає неконтрольовані спалахи люті, які відштовхують оточуючих. Якось він зустрічає Лену Леонард (Емілі Вотсон), яка назавжди змінює його життя.

Кохання, що збиває з ніг - Найкращі фільми про кохання і пристрасть

10. Фатальна спокуса (2017)

В американському дівочому пансіонаті життя тягнеться своєю рутинною чергою. Однак, коли до стін будівлі потрапляє поранений солдат Джон Макберні (Колін Фаррелл), ситуація помітно розжарюється.

Фатальна спокуса - Найкращі фільми про кохання та пристрасть

11.Вічне сяйво чистого розуму (2004)

Переживаючи хворобливий розрив і будучи не в змозі впоратися з цим, Джоел (Джим Керрі) звертається до компанії, яка обіцяє стерти з його пам’яті всі спогади про улюблену Клементину (Кейт Уінслет). Але процедура раптом починає не за планом.

Вічне сяйво чистого розуму - Найкращі фільми про кохання та пристрасть

12. Скрижалі долі (2016)

Грін (Ерік Бана) стає новим головлікарем психлікарні. Якось він знаходить особистий щоденник однієї з давніх пацієнток лікарні. Лікар занурюється з головою у прочитання незвичайного любовного життя жінки.

Скрижалі долі - Найкращі фільми про кохання та пристрасть

13. Три метри над рівнем неба (2010)

Хьюго (Маріо Касас) – зухвалий та безшабашний вуличний гонщик. Барбара (Марія Вальверде) – зразкова донька багатих батьків, яка прагне жити за їхніми правилами. Як складуться долі героїв із різних соціальних верств, коли вони зустрінуться?

Три метри над рівнем неба - Найкращі фільми про кохання та пристрасть

14. Закохайся в мене, якщо насмілишся (2003)

Жульєн (Гійом Кане) та Софі (Маріон Котійяр) вигадують завдання один для одного «на слабко». Їхня гра триває роками, а завдання стають дедалі шаленішими.

Закохайся в мене якщо насмілишся - Найкращі фільми про кохання та пристрасть

15. Вбий мене ніжно (2002)

У житті Еліс (Хізер Грем) немає місця драмам, її життя абсолютно спокійне і рутинне. Так триває, поки дівчина не зустрічає Адама (Джозеф Файнс), до якого починає відчувати пристрасне кохання. Дівчина виходить за нього заміж, але незабаром виявляє, що її чоловік зберігає дуже багато таємниць.

Убив мене ніжно - Найкращі фільми про кохання і пристрасть

16. Одержимість (2004)

Метью (Джош Хартнетт) за вуха закоханий у Лізу (Діана Крюгер). Пара проживає щасливі моменти разом, але одного разу дівчина зникає. Серце головного героя розбите, але через кілька років він знаходить у собі сили рухатись далі і навіть знаходить собі наречену.Однак його нове життя різко перевертається з ніг на голову, коли він помічає дівчину,на диво схожу на Лізу.

Одержимість - Найкращі фільми про кохання та пристрасть

17. 50 перших поцілунків (2004)

Ловелас Генрі (Адам Сендлер) знайомиться з Люсі (Дрю Беррімор) і захоплюється нею. Проте дівчина має свою «родзинку». Через нещасний випадок, який стався кілька років тому, Люсі щоразу прокидається, не пам’ятаючи подій попереднього дня. Генрі весь час доводиться наново знайомитися з нею та завойовувати різними способами.

50 перших поцілунків - Найкращі фільми про кохання та пристрасть

18. Красуня (1990)

Культовий фільм розповідає про зустріч повії Вівіан (Джуліан Робертс) і бізнесмена Едварда (Річард Гір). Це гарна і подекуди комічна історія про кохання людей з абсолютно різних світів, яка закінчується хепі-ендом.

Красуня - Найкращі фільми про кохання та пристрасть

19.Кохання (2012)

Літня сімейна пара Жорж (Жан-Луї Трентіньян) та Анн (Еммануель Ріва) пронесли своє кохання крізь роки. Тепер їхній союз чекає на фінальне випробування – серйозна хвороба жінки.

Кохання - Найкращі фільми про кохання та пристрасть

20. Хлоя (2009)

Кетрін (Джуліанна Мур) ревнує та підозрює свого чоловіка Девіда (Ліам Нісон) у невірності. Щоб вивести чоловіка на чисту воду, вона наймає Хлою (Аманда Сейфрід) – дівчину на виклик. Однак події приймають несподіваний поворот, коли у відносини жінок вриваються пристрасть, кохання та хіть.

Хлоя - Найкращі фільми про кохання та пристрасть