20 найкращих фільмів про любов і пристрасть

20 найкращих фільмів про кохання та пристрасть

Кохання – ніжне та трепетне почуття. Але коли в романтичну історію втручається пристрасть, у серце різко вриваються карколомні пориви, напруження, непередбачуваність і навіть хворобливий відчай. Ми пропонуємо тобі перевірити обидві грані цих емоцій, подивившись 20 найкращих фільмів про кохання та пристрасть!

1. Винні зірки (2014)

Хейзел (Шейлін Вудлі) могла б вести цілком звичайне життя підлітка, якби не одне «але»: дівчина хвора на рак. Героїня відвідує групову терапію, де зустрічає Огастуса (Енсел Ельгорт) зі схожою проблемою. Молоді люди закохуються один в одного і вирішують весело провести час, що залишився в Амстердамі.

Винні зірки - Найкращі фільми про кохання та пристрасть

2. Фатальна пристрасть (2013)

Полька Ева (Маріон Котійяр) вирушає разом зі своєю сестрою до Нью-Йорка. Тут вона потрапляє до низки складних життєвих обставин. Дівчина відчайдушно потребує грошей і отримує пропозицію підробляти дамою легкої поведінки.

Рокова пристрасть - Найкращі фільми про кохання та пристрасть

3. За межею (2003)

Життя зводить Сару (Анджеліна Джолі) та Ніка (Клайв Оуен) на благодійному вечорі. Дівчина зачарована лікарем, але з волі долі їх дороги розходяться. Однак через кілька років Сара розлучається зі своїм чоловіком і вирушає на пошуки Ніка.

За гранню - Найкращі фільми про кохання та пристрасть

4. Леді Макбет (2016)

Кетрін (Флоренс П’ю) змушена побратися з дорослим чоловіком, який ставиться до неї зневажливо та дуже холодно. Його сім’я ні в чому не поступається своєму родичу, роблячи життя дівчини нестерпним. Ситуація змінюється, коли героїня знайомиться із робітником Себастіаном (Космо Джарвіс).

Леді Макбет - Найкращі фільми про кохання та пристрасть

5. Коханці з Нового мосту (1991)

Мішель (Жюльєт Бінош) поступово втрачає зір і розуміє, що незабаром не зможе займатися улюбленим малюванням. Алекс (Дені Лаван) тягне за собою жалюгідне існування п’яниці, ночуючи прямо на мосту.Як обернеться життя обох героїв, коли їхні долі переплетуться?

Коханці з Нового мосту - Найкращі фільми про кохання та пристрасть