20 найкращих фільмів для пограбування

20 найкращих фільмів для пограбування

Влаштуй собі кіномарафон із цією добіркою найкращих фільмів про пограбування! Ми вибрали лише найгострішесютні та захоплюючі кінострічки. Стеж за хитрими схемами злочинців, переживай їхні особисті драми, смійся над помилками та весело проводь час!

1. Одинадцять друзів Оушена (2001)

Денні (Джордж Клуні) виходить із в’язниці і вирішує, що звичайне приблизне життя не для нього. Він готується зібрати команду професіоналів, щоб пограбувати низку найбільших американських казино.

Одинадцять друзів Оушена - Найкращі фільми про пограбування

2. Пастка (1999)

І Роберт (Шон Коннері), і Вірджинія (Кетрін Зета-Джонс) – професійні злодії зі стажем та хитрим прикриттям. Але героям доведеться нелегко, коли їхньою метою стане та сама реліквія.

Пастка - Кращі фільми для пограбування

3.Карти, гроші, два стволи (1998)

Четверо азартних друзів за дурістю та необережністю стають боржниками серйозного злочинця. Щоб виплутатися з неприємностей, хлопцям доведеться за тиждень знайти величезну суму грошей.

Карти, гроші, два стволи - Найкращі фільми про пограбування

4. Ведмежатник (2001)

Нік (Де Ніро) довгий час промишляв зломом сейфів, але вирішив зав’язати із кримінальним минулим назавжди. Проте його друг умовляє чоловіка ще на одну, «прощальну» аферу.

Ведмежатник - Найкращі фільми для пограбування

5. Злови мене, якщо зможеш (2002)

Історія, заснована на реальних подіях, розповідає про комічні махінації Френка Абігнейла (Леонардо Ді Капріо). Агенту Карлу Хенретті (Том Хенкс) доведеться неодноразово опинитися в незручному становищі в гонитві за винахідливим злочинцем.

Злови мене, якщо зможеш - Найкращі фільми про пограбування

6.Нічна варта (1995)

Майк (Пірс Броснан) та Сабріна (Олександра Пол) мають розслідувати крадіжку шедевральної картини Рембрандта. У спробах докопатися до істини герої потрапляють до Гонконгу.

Нічна варта - Найкращі фільми для пограбування