15 найкращих фільмів про богів

15 найкращих фільмів про богів

Міфологія – бездонне джерело для захоплюючих сюжетів. Тим більше, скільки народів – стільки різних вірувань та культурних особливостей. Зібрали 15 найкращих фільмів про богів: грецьких, єгипетських, скандинавських та християнських!

1. Боги Єгипту (2016)

Під час церемонії передачі влади Осіріса Гору (Микола Костер-Вальдау), бунтар Сет (Джерард Батлер) вбиває Осіріса та захоплює Єгипет. Гор намагається помститися, але програє, і його дивом рятує богиня кохання.

Боги Єгипту (2016)

2. Геракл (2014)

Гера намагається позбутися Геракла з самого його народження, адже їй гине саме існування позашлюбного сина Зевса. Попри її старання Геракл (Дуейн Джонсон) виростає і стає справжнім героєм.

Геракл (2014)

3. Тор (2011)

Оригінальна інтерпретація скандинавської міфології у всесвіті Марвел однозначно заслуговує на увагу. Тим більше, Тора грає Кріс Хемсворт, Локі – Том Хіддлстон, Одіна – Ентоні Хопкінс, а Хеймдалла – Ідріс Ельба.

Тор (2011)

4. Догма (1999)

Культовий фільм розповідає про пригоди двох занепалих ангелів Локі та Бартлбі (Мет Деймон та Бен Аффлек), які мріють повернутися додому. І ось вони знаходять лазівку, як обхитрити Бога, але поки що навіть не підозрюють, що ставлять під загрозу весь світ.

Догма (1999)

5. Війна богів: Безсмертні (2011)

Тесей (Генрі Кавіл) – простий селянський хлопець, який навчається володіти зброєю у вільний час. Він навіть не особливо вірить у богів. Але цар Гіперіон (Міккі Рурк) оголошує цим богам війну і прагне звільнити титанів. Зевс (Люк Еванс), який весь цей час переховувався під личиною наставника Тесея, переконує олімпійців, що не потрібно втручатися у справи смертних.

Війна богів: Безсмертні (2011)