12 найкращих фільмів про мумій

12 найкращих фільмів про мумій

Міфи, легенди та перекази про мумії століттями зачаровують людей у ​​всьому світі. Розвиток кінематографа зробив ці історії ще яскравішим, різноманітнішим і доступнішим. Тож сьогодні хочемо поділитися з тобою 12 найкращими фільмами про мумії для вечірнього перегляду!

1. Мумія (1999)

Мумія (1999)

Перший фільм чудової серії, яка стала класикою цього жанру. Несподівано навіть для режисера малобюджетний хорор перетворився на справжній блокбастер. У головних ролях – Брендан Фрейзер та Рейчел Вайс. Американський капітан Рік ОКоннелл і бібліотекар Евелін Карнахан шукають шлях до стародавнього міста мертвих і випадково пробуджують Імхотепа. «Мумія» має два продовження і окремий спін-офф про Цара скорпіонів.

2. Тутанхамон (2016)

Тутанхамон (2016)

Насправді це міні-серіал, але в ньому лише 4 серії. Археолог Говард Картер (Макс Айронс) знаходить гробницю Тутанхамона, яка несподівано для всіх виявляється незайманою грабіжниками. Чому?

3. Мумія: Воскресіння (2014)

Мумія: Воскресіння (2014)

Група археологів за традицією вирушає на пошуки гробниці фараона. Вони мріють увійти в історію, і певною мірою їм це вдається. А все тому, що не варто читати стародавні книги прямо над таким же давнім похованням.

4. Цар скорпіонів (2002)

Цар скорпіонів (2002)

Спін-офф «Мумії», який теж має кілька продовжень. Скорпіон І – напівміфічний фараон, якого зіграв Дуейн Джонсон. А в минулому – найманець Матеас, який має вбити царя Мемнона.

5. Надзвичайні пригоди Адель (2010)

Незвичайні пригоди Адель (2010)

Адель – відчайдушна журналістка, яка любить сенсацію. Вона вирушає до Єгипту з рішучим наміром воскресити мумію лікаря Рамзеса II. Люк Бессон як завжди віртуозно балансує на межі абсурду!