15 найкращих серіалів 2020 року

Що подивитись: 15 найкращих серіалів 2020 року

Щороку виходять десятки нових серіалів, а продовження популярних тайтлів неможливо перерахувати. У такому інтенсивному кругообігу подій складно відстежувати всі новинки, щоб не упустити нічого, що стоїть. Тому ми вирішили допомогти тобі та зібрали добірку найкращих серіалів 2020 року!

1. Розробники

Лілі (Соноя Мідзуно) працює інженером у компанії, яка спеціалізується на комп’ютерних обчисленнях. Вона вважає, що загадкове зникнення її хлопця – справа рук саме цієї компанії, і намагається дізнатися інформацію про секретний відділ.

Розробники - Найкращі серіали 2020 року

2. Дракула

Чергова адаптація роману Брема Стокера, але цього разу від Стівена Моффата та Марка Гетісса – шоуранерів «Шерлока» та «Доктора Хто». Граф Дракула (Клас Банг) будує грандіозні плани із захоплення вікторіанського Лондона.

Дракула - Найкращі серіали 2020 року

3.Захищаючи Джейкоба

Малолітнього Джейкоба (Джейден Мартелл) несподівано звинувачують у вбивстві, і його сім’я миттєво стає знаменитою. Головні ролі зіграли Кріс Еванс, Мішель Докері, Пабло Шрайбер, Дж. К. Сіммонс та інші.

Захищаюча Джейкоба - Найкращі серіали 2020 року

4. Чудовий новий світ

Алюзія на однойменний роман Олдоса Хакслі розповідає про державу майбутнього, де людство розділене на касти, а проблеми вирішує сома. Але одного разу Бернард Маркс (Гаррі Ллойд) та Леніна Краун (Джесіка Браун Фіндлей) опиняються за межею міста в дикому світі.

Дивний новий світ - Найкращі серіали 2020 року

5. Чужак

Драматичний трилер заснований на однойменному романі Стівена Кінга. У маленькому містечку Черокі-сіті знайдено понівечений труп дитини зі слідами людських укусів. Місцевий детектив Ральф Андерсон (Бен Мендельсон) береться до справи.

Чужак - Найкращі серіали 2020 року