15 найкращих серіалів 2020 року

Що подивитись: 15 найкращих серіалів 2020 року

Щороку виходять десятки нових серіалів, а продовження популярних тайтлів неможливо перерахувати. У такому інтенсивному кругообігу подій складно відстежувати всі новинки, щоб не упустити нічого, що стоїть. Тому ми вирішили допомогти тобі та зібрали добірку найкращих серіалів 2020 року!

1. Розробники

Лілі (Соноя Мідзуно) працює інженером у компанії, яка спеціалізується на комп’ютерних обчисленнях. Вона вважає, що загадкове зникнення її хлопця – справа рук саме цієї компанії, і намагається дізнатися інформацію про секретний відділ.

Розробники - Найкращі серіали 2020 року

2. Дракула

Чергова адаптація роману Брема Стокера, але цього разу від Стівена Моффата та Марка Гетісса – шоуранерів «Шерлока» та «Доктора Хто». Граф Дракула (Клас Банг) будує грандіозні плани із захоплення вікторіанського Лондона.

Дракула - Найкращі серіали 2020 року

3.Захищаючи Джейкоба

Малолітнього Джейкоба (Джейден Мартелл) несподівано звинувачують у вбивстві, і його сім’я миттєво стає знаменитою. Головні ролі зіграли Кріс Еванс, Мішель Докері, Пабло Шрайбер, Дж. К. Сіммонс та інші.

Захищаюча Джейкоба - Найкращі серіали 2020 року

4. Чудовий новий світ

Алюзія на однойменний роман Олдоса Хакслі розповідає про державу майбутнього, де людство розділене на касти, а проблеми вирішує сома. Але одного разу Бернард Маркс (Гаррі Ллойд) та Леніна Краун (Джесіка Браун Фіндлей) опиняються за межею міста в дикому світі.

Дивний новий світ - Найкращі серіали 2020 року

5. Чужак

Драматичний трилер заснований на однойменному романі Стівена Кінга. У маленькому містечку Черокі-сіті знайдено понівечений труп дитини зі слідами людських укусів. Місцевий детектив Ральф Андерсон (Бен Мендельсон) береться до справи.

Чужак - Найкращі серіали 2020 року

6.П’ята авеню

Режисером фантастичної комедії став Армандо Іаннуччі, вже відомий за фільмами «У петлі» та «Смерть Сталіна». Космічний корабель «Авеню 5» терпить аварію у Сатурна, через що пасажирам доведеться провести разом цілих три роки. А капітан Райан Кларк (Х’ю Лорі) гадки не має, що робити в такій ситуації.

П'ята авеню - Найкращі серіали 2020 року

7. І всюди тліють пожежі

Елена Річардсон (Різ Уізерспун) – багата та успішна жінка з маленького містечка. Здається, її життя ідеальне, але все змінює переїзд художниці Мії Уоррен (Керрі Вашингтон).

І всюди тліють пожежі - Найкращі серіали 2020 року

8. Країна Лавкрафту

У серпні почав виходити містичний хорор «Країна Лавкрафта», дія якого відбувається в Америці 50-х. Атікус Фріман (Джонатан Мейджорс) вирушає в подорож у пошуках батька, але ще не знає, з чим йому доведеться зіткнутися.

Країна Лавкрафта - Найкращі серіали 2020 року

9. Голлівуд

Це новий проект визнаного майстра жанру Райана Мерфі, який створив«Американську історію жахів», «Хор» та «Королів Крику». Події розгортаються у вигаданому Голлівуді 40-х років, який так нагадує реальний. У серіалі знялися Девід Коренсвіт, Ділан Макдермотт, Самара Уівінг та Джим Парсонс.

Голлівуд - Найкращі серіали 2020 року

10. Ключі Локков

Ніна Локк (Дербі Стенчфілд), мати з трьома дітьми, приїжджає до старого родового маєтку після загибелі чоловіка. Але вже незабаром вони знаходять таємничі двері, які можна відчинити лише чарівними ключами.

Ключі Локков - Найкращі серіали 2020 року

11. Сестра Ретчед

Тебе чекає ще одна фантастична роль Сари Полсон та ще один захоплюючий проект Райна Мерфі. Це адаптація роману «Пролітаючи над гніздом зозулі» спеціально для Netflix.

Сестра Ретчед - Найкращі серіали 2020 року

12. Терновий кущ

Після вбивства сестри детектив Аллегра Ділл (Розаріо Доусон) змушена повернутися до рідного техаського містечка, щоб знайти вбивцю.Але на її шляху виникають несподівані перешкоди і значно серйозніші інтриги.

Терновий кущ - Найкращі серіали 2020 року

13. Місіс Америка

Між феміністичним рухом за рівноправність та консерваторами назріває серйозний конфлікт, який переростає у головне ідеологічне протистояння 70-х. У серіалі зіграли Кейт Бланшетт, Роуз Бірн, Джон Слеттері та Сара Полсон.

Місіс Америка - Найкращі серіали 2020 року

14. Старгерл

Новий супергеройський серіал – це скоріше підліткова драма про становлення та пошуки себе. Школярка Кортні Вітмор (Брек Бессінджер) несподівано знаходить потужну космічну зброю.

Старгерл - Найкращі серіали 2020 року

15. Зоряний шлях: Пікар

У центрі нової історії гігантської франшизи «Зоряний шлях» виявляється колишній адмірал Жан-Люк Пікар (Патрік Стюарт).Давні любителі всесвіту знайдуть безліч приємних відсилань і знайомих героїв, а новачки зможуть перейнятися захоплюючою сагою про космічні подорожі.

Зоряний шлях: Пікар - Найкращі серіали 2020 року