20 найкращих фільмів про снайперів

20 найкращих фільмів для снайперів

Холоднокровність, зосередженість, терпіння – обов’язковий набір для гарного стрільця. Головні герої цих 20 найкращих фільмів про снайперів не з чуток знають, наскільки важливі ці якості для успіху операції. Тобі доведеться пройти разом із ними весь шлях від пошуку локації для фатального пострілу до натискання на курок беззвучної смертоносної гвинтівки.

1. Вашингтонський снайпер: 23 дні жаху (2003)

У Вашингтоні орудують двоє серійних убивць-снайперів. Поліція не може встановити жодного зв’язку між їхніми жертвами. А місто тим часом поринає в паніку, яка триватиме 23 доби.

Вашингтонський снайпер 23 дні жаху - Найкращі фільми про снайперів

2. Ворошиловський стрілець (1999)

Внучка Івана Афоніна (Михайло Ульянов) стає жертвою зґвалтування. Чоловік намагається покарати злочинців, звернувшись до поліції, але, незважаючи на зусилля місцевого дільничного, відновити справедливість не вдається. Тоді пенсіонер купує гвинтівку, щоб самостійно покарати кривдників.

Ворошиловський стрілець - Найкращі фільми про снайперів

3. Леон (1994)

Професійний кілер Леон (Жан Рено) зустрічає маленьку дівчинку-сироту Матільду (Наталі Портман). Храбра дитина просить убивцю навчити її ремеслу снайпера, щоб помститися за смерть брата.

Леон - Найкращі фільми для снайперів

4. Битва за Севастополь (2015)

Це заснована на реальних подіях історія радянського снайпера Людмили Павліченко (Юлія Пересільд). У фільмі показані і бойові дії ВВВ, і любовне життя героїні, та її психологічна трансформація.

Битва за Севастополь - Найкращі фільми про снайперів

5. Стрілець (2007)

Що станеться, коли чудового стрільця Боба Лі Суейггера (Марк Волберг) відправлять на вбивство іншого снайпера? І якими будуть дії головного героя, коли він розуміє, що його віроломно підставили?

Стрілок - Найкращі фільми для снайперів

6. Снайпер (2014)

Після арабського теракту в Америці Кріс Кайл (Бредлі Купер) вирішує піти до армії, де проходять снайперські курси. В результаті герой стає одним із найкращих у своїй справі, але у нього з’являється серйозний суперник.

Снайпер - Найкращі фільми для снайперів

7. Геміні (2019)

Генрі Броган (Вілл Сміт) отримує завдання застрелити терориста. Однак невдовзі герой дізнається, що його підставили і жертвою вбивства була звичайна людина. Коли правда виринає, на Генрі відкривають полювання.

Геміні - Найкращі фільми для снайперів

8. 15 хвилин війни (2019)

Звичайному шкільному автобусу з двома десятками дітей не судилося приїхати, як завжди, до школи. Терористи пробираються до машини та погрозами змушують водія змінити курс на кордон Сомалі. Рятуватиме ситуацію група французьких снайперів.

15 хвилин війни - Найкращі фільми для снайперів

9. Ворог біля воріт (2000)

У центрі сюжету – протистояннярадянського снайпера Василя Зайцева (Джуд Лоу) та німецького стрільця Кеніга (Ед Харріс). Герою СРСР належить перемогти ворога, вирішити результат битви 1942-го і не втратити набутого кохання.

Ворог біля воріт - Найкращі фільми для снайперів

10. Спостерігач (2012)

Французькі правоохоронні органи влаштовують облаву на банду банківських грабіжників, які залишаються безкарними вже понад два роки. Але у злочинців прихований козир у рукаві – умілий снайпер.

Спостерігач - Найкращі фільми для снайперів

11. Крапка обстрілу (2008)

Незвичайна структура сюжету змусить тебе відкинути стереотипи та повірити: ми часто судимо про події упереджено, не знаючи всіх деталей ситуації. У центрі оповідання – замах на американського президента Генрі Ештона (Вільям Херт). Режисер вирішив показати вбивство з погляду журналіста, секретного агента, поліцейського, самого президента та терористів.

Точка обстрілу - Найкращі фільми для снайперів

12.Снайпер: спадщина (2014)

Дізнавшись про вбивство батька, Брендон Беккет (Чад Коллінз) збирає команду снайперів, щоб помститися стрільцю-злочинцеві. Ситуація починає йти не за планом, коли герой дізнається: його батько справді живий.

Снайпер спадщина - Найкращі фільми для снайперів

13. Снайпер: воїн-примара (2016)

Продовження серії фільмів про снайпера Брендона Беккета (Чад Коллінз). Цього разу стрілку разом із напарником належить захистити ділянку газопроводу від нападу терористів. Однак під час операції друзі починають підозрювати, що серед їхніх керівників є зрадник, який видає противникам місцезнаходження та тактику снайперів.

Снайпер воїн-примара - Найкращі фільми про снайперів

14. Снайпер: бездоганне вбивство (2017)

Впливовий колумбієць, який займається наркоторгівлею, наймає кілера з бездоганною репутацією, щоб позбутися конкурентів та відкрити собі доступ до американського ринку. Стурбовані такою ситуацією держслужби США відправляють своїх детектива і снайпера розібратися з загрозою, що нависла.

Снайпер бездоганне вбивство - Найкращі фільми про снайперів

16. Спадщина: застигла кров (2019)

Генрі (Жан Рено) – у минулому професійний кілер-стрілець, який відійшов від справ та веде спокійне життя у лісовому котеджі, сподіваючись втекти там від поліції. Якось неподалік його будинку незнайома дівчина потрапляє в аварію. Чи прийме Генрі «гостю» з огляду на те, що ця допомога може обернутися для нього повним викриттям?

Спадщина застигла кров - Найкращі фільми для снайперів

17. Стрілець (1995)

Майкл Дейн (Дольф Лундгрен) має запобігти вбивствам президентів США та Куби.Герой підозрює у замаху снайпера Сімону Россе (Марушка Детмерс). Але чи справді саме вонастоїть за подвійним злочином, що готується?

Стрілок - Найкращі фільми для снайперів

18. Джек Річер (2012)

Колишнього снайпера Джеймса Барра (Джосеф Сікора) підозрюють у вбивстві 5 людей. Усі звинувачення точно вказують на чоловіка. Однак, коли за розслідування береться Джек Річер (Том Круз), величезна кількість надто явних доказів змушує слідчого копати глибше.

Джек Річер - Найкращі фільми для снайперів

19. Телефонна будка (2002)

Стю (Колін Фаррелл) – не найправедніша людина, яка встигла насолити багатьом людям навколо. Але персонажу доведеться серйозно переглянути свою поведінку, коли він опиниться на мушці у невидимого снайпера.

Телефонна будка - Найкращі фільми для снайперів

20. Зозуля (2002)

Доля зводить разом трьох абсолютно різних героїв – переодягненого у німецьку форму фіна-снайпера Вейкко (Вілле Хаапасало), червоноармійця Івана (Віктор Бичков) та саамку-шамана Анні (Анні-Крістіна Юусо).Герої розмовляють різними мовами і розуміють одне одного лише завдяки жестам. Між чоловіками відчувається натягнутість, адже Іван вважає, що Вейкко є фашистським солдатом, який хоче вбити радянського бійця.

Зозуля - Найкращі фільми для снайперів