20 найкращих фільмів про снайперів

20 найкращих фільмів для снайперів

Холоднокровність, зосередженість, терпіння – обов’язковий набір для гарного стрільця. Головні герої цих 20 найкращих фільмів про снайперів не з чуток знають, наскільки важливі ці якості для успіху операції. Тобі доведеться пройти разом із ними весь шлях від пошуку локації для фатального пострілу до натискання на курок беззвучної смертоносної гвинтівки.

1. Вашингтонський снайпер: 23 дні жаху (2003)

У Вашингтоні орудують двоє серійних убивць-снайперів. Поліція не може встановити жодного зв’язку між їхніми жертвами. А місто тим часом поринає в паніку, яка триватиме 23 доби.

Вашингтонський снайпер 23 дні жаху - Найкращі фільми про снайперів

2. Ворошиловський стрілець (1999)

Внучка Івана Афоніна (Михайло Ульянов) стає жертвою зґвалтування. Чоловік намагається покарати злочинців, звернувшись до поліції, але, незважаючи на зусилля місцевого дільничного, відновити справедливість не вдається. Тоді пенсіонер купує гвинтівку, щоб самостійно покарати кривдників.

Ворошиловський стрілець - Найкращі фільми про снайперів

3. Леон (1994)

Професійний кілер Леон (Жан Рено) зустрічає маленьку дівчинку-сироту Матільду (Наталі Портман). Храбра дитина просить убивцю навчити її ремеслу снайпера, щоб помститися за смерть брата.

Леон - Найкращі фільми для снайперів

4. Битва за Севастополь (2015)

Це заснована на реальних подіях історія радянського снайпера Людмили Павліченко (Юлія Пересільд). У фільмі показані і бойові дії ВВВ, і любовне життя героїні, та її психологічна трансформація.

Битва за Севастополь - Найкращі фільми про снайперів

5. Стрілець (2007)

Що станеться, коли чудового стрільця Боба Лі Суейггера (Марк Волберг) відправлять на вбивство іншого снайпера? І якими будуть дії головного героя, коли він розуміє, що його віроломно підставили?

Стрілок - Найкращі фільми для снайперів